Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja jeszcze dłużej
1
Niech żyje Kononowicz xD
13
https://iv.pl/images/21624691378881121361.jpg
taki mamy kraj
1
https://noizz.pl/sneakersy/nike-air-max-270-i-720-obrazaja-muzulmanow-powstala-petycja/zywzqw4
XD - jedyna słuszna reakcja.
0
Stranger Things w miarę sensowny serial? Taki typowy dla nastolatków czy dla wszystkich ? :D
27
https://iv.pl/images/89192022291823762646.png
relacje sportowe na wp xDD
6
Leszek "może o tym za chwilę" Orłowski :D
0
Ta, większość to świnie i kuraki. Niewielki odłam to też warzywa.
0
Słaby research zrobiłem, moja wina xD
0
Nie transmitują tego w Polsce. Nawet po angielsku nie znalazłem :D
edit: myliłem się xD
9
Ja miałem dość, siedzę w chacie w Bieszczadach xD
4
Jeśli ktoś używa tego, żeby śledzić kto z kim się rozstał, kto komu oświadczył albo kto gdzie na ferie wyjechał to rzeczywiście trochę słabo. Ja osobiście dużo korzystam, ale to raczej przez przyjaciół, którzy na co dzień są 2 końcu Polski. To chyba szczytny cel xD
1
Tego utworu nie znałem, ale bardzo przyjemny dla ucha :D
1
Nie ma już takich zespołów :D Co jakiś czas odświeżam.
58
Rakitić.
3
Puchar Króla przestaje być ważny dla drużyny która z niego odpada, tak bywało w ostatnich latach i chyba nic się nie zmieniło.
0
"Uchwyt rowerowy na budyń" i tak numer 1
4
http://memytutaj.pl/uploads/2015/02/20/54e67a9265638.jpg
samo się nasuwa :D
1
0
Nowa miotła to może działać przy 2-3 spotkaniach a to już 8 z rzędu xD
0
A tam, po prostu Francja :D
0
Atlantyk jest głęboki... :(
0
Nie chcę odbierać nikomu nadziei, ale gdzie oni chcą go szukać? Na tratwie dryfuje czy ponton jakiś znalazł?
0
W każdym meczu z angielskim komentarzem tak wymawiali, więc coś może być na rzeczy xD
Chyba, że tamci po prostu sobie to "zangielszczyli"
0
noLookaku pass :D
2
Batca i GItona :D Co to za alternatywna rzeczywistość xD
0
Ajaxu nie oglądałem, ale widziałem kilka meczów Oranje. Niespotykanie spokojny i odpowiedzialny jak na swój wiek.
1
Ja to jednego i drugiego nie wykluczam, jestem częstym bywalcem czeskich knajp :D
5
Każdy koncerniak będzie dobry, póki się dobrego piwa kraftowego nie spróbuje :D
Albo chociaż jakiegoś dobrego, regionalnego.
0
Sevilla to nie Eibar, że można wcisnąć im 3 bramki i na spokojnie pójść do domu przed telewizorek.
Jak strzelą bramkę (a patrząc na formę obrony to strzelą na pewno) to będzie trzeba wcisnąć 4 gole, to nie brzmi zbyt prawdopodobnie xD