Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Ćwiąkała się jeszcze jakoś trzyma, ale Mirosławski to już chyba po 13 wojakach.
0
Bo to symbol narodowy i bezprawne wykorzystanie go powinno być karane. Nie musisz używać tekstów typu 'polaczki' tylko dlatego, że są modne w internecie.
1
Ciekawostka:
W Brazylii dostępna jest od niedawna wódka o nazwie "Polak". Co ciekawe wykorzystano na jej etykiecie polskie godło, nie wiem jakim prawem oni go użyli, ale mam nadzieję, że ktoś "z góry" się tą sprawą zainteresuje.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_G1AmHSj4pLmFuDS08jNm7qGLdk7VQ6Jx,w400.jpg
7
Ja dziś LM na +++ Jeszcze NBA w nocy i szukam ziemi w Teksasie :D
3
Shakin Stevens- merry christmas everyone
:D
4
Nie byłem wczoraj na RL akurat :D Może ktoś nie widział to teraz zobaczy ;p
29
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24862177_1534708366583757_743135472515151644_n.jpg?oh=2ccbfb5c298e6ee1af78466f8c3e8d58&oe=5A91ED60
Piękne zdjęcie :D
//TJMMNW
0
43, powyżej średniej, skok w rankingu, nie ma tragedii, ale i bez szaleństw w porównaniu z poprzednią kolejką.
0
Hahaha, MIlan.. Tego się nie spodziewałem :D
E; Jeszcze bramkarz im strzelił xDDDD
0
Numeru z legendą klubu jako trenerem już próbowali. Clarence Seedorf nie dał rady, chociaż nie miał do dyspozycji takich środków jak teraz Gattuso i na pewno takiej charyzmy. W sumie nikt nie miał takiej jak Gennaro. Moim zdaniem na pewno nie będzie niespodzianki w meczu z beniaminkiem, bo zadziała tzw. efekt nowej miotły :D Każdy będzie chciał się dobrze zaprezentować, począwszy od trenera po każdego piłkarza, zobaczymy.
11
Uwaga! Impreza u białych, wbijać, ja stawiam :D
1
Prawdziwy kapitan :D
4
Nienawiść do powietrza, tak zostałem wychowany. Ten kto nim oddycha na zawsze jest przegrany.
0
Oni po prostu nie mają kompetencji, by prowadzić takie mecze. Z każdym meczem potwierdzają się słowa, że w Hiszpanii jest dramat jeśli chodzi o awansowanie sędziów do wyższych lig, kolesiarstwo i jeszcze raz kolesiorstwo. Nie umiejętności a znajomości.
0
Oby to był dobry prognostyk.
0
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
15
Gdy już wydaje mi się, że nie można zagrać gorzej od Suareza to Benzema co rusz wyprowadza mnie z błędu.
1
Haha, gość prowadzi 3-1 i taki wjazd robi.
0
Po naszym remisie kursy na Real mocno spadły, sam się skusiłem, bo nie sądzę żeby odpuścili taką okazję.
1
Specjalista od porażek is back xDDDDDDD
0
I w kilku przypadkach pomogli. My po prostu frajerzymy proste sytuacje i tutaj bym upatrywał problemu.
1
Ta 'wielka' przewaga stopniała szybciej niż zaspy po moim blokiem... wstyd.
18
Serio robiliśmy taką przewagę, żeby teraz w takich meczach pkt tracic? ;/
0
No to pograne... xD
0
https://zapodaj.net/0c795df06785f.png.html
systematyczność panowie, systematyczność :D
0
Człowiek chce odpocząć od bukmacherki, włącza serial, ale pierwsza reklama jaka mu wyskakuje to oczywiście bety xD Ja już od tego nie ucieknę.
W sumie z dwojga złego wolę to, bo ostatnio na streamie meczu wyskoczyły mi filmy pornograficzne, nie wiem na jakiej podstawie, przecież streama z meczem może odpalić każdy 10-latek.
19
I dobrze, dla takich ludzi nie ma nic gorszego niż całkowity brak pamięci o nich :D 15 minut są na świecznikach i potem resztę życia trzeba wychodzić z mordą w torbie na zakupy.
0
A tam, jedna chciała być jak popek, dziś nie widzi na jedno oko a niedługo straci wzrok w drugim, ale o tym pewnie każdy słyszał :D
10
"jest człowiek, jest problem. Nie ma człowieka, nie ma problemu" J.S. XD
0
Higuain goooool! :D Pięknie