Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
W Senegalu są jakieś media? ;D Gołębie pocztowe chyba
1
Napoli również walczy a kadrę ma skromniejszą, to też brałem pod uwagę.
0
Ktoś ma Juve na kuponie jeszcze? X2 po kursie 1.78 na fortunie to chyba prezent, bo mimo słabszej formy Stara Dama takich meczów nie odpuszcza, obym się nie zawiódł i 3 dzień z rzędu na + :D
1
hahaha
go ha go ha go ha 3 zł
1
to niezła żaba xD
1
A w worku pewnie hajs :D
4
https://pliki.meczyki.pl/big/244/5a2181bb19e18.jpg
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/24174149_1921150901479973_2386447210543749610_n.jpg?oh=8a97d9c9492eec25f0e989aede8e1800&oe=5A8FF6AD
oo :D dobre
1
Bardzo silna grupa, ciężko będzie miała Argentyna.
2
O proszę, sam Lord Dowódca się pofatygował :D
0
Crazy Frog- Axel F xD
1
Tydzien temu kupiłem w Fantasy :D Także nie narzekam, haha
1
Everton 2-0, efekt nowej miotły, to było do przewidzenia.
0
"Coś się (Pauza) posypało"
już myślałem że Zbyszkiem pojedzie :D pewnie początkowo chciał
0
Przeważnie jest jakaś niespodzianka, więc za taką kasę najlepiej stawiać duble, ale życzę powodzenia, w sumie sami faworyci :D
0
No taki jest sport, niestety xD Wszystkiego nie przewidzisz, mi zabrakło 1 kartki w meczu United
0
Leicester-Tottki - tak brzydkiego meczu to dawno nie widziałem. Chaos, pinball, kopanie po czołach, masakra jakaś.
5
Koguty w lidze nie są w jakiejś wielkiej formie. Z drugiej strony będą chcieli mocno odkuć za ostatnią wpadkę, jeśli masz z remisem to ja bym zostawił
0
Deulo katastrofa -88/10 ;/
0
Osobiście nie wierzę, by utrzymali takie tempo przez cały sezon. Dla mnie głowny rywal to wciaż Real i przykład Atleti to dla mnie żadnej wyznacznik.
1
Przy takim wyniku już tylko -7 a dodatkowo 2 klasyki do rozegrania.
Chyba nikt nie sądził, że będzie łatwo i przyjemnie?
137
Hahahah, jaki komentarz znalazłem
"Jak to mówią w Hiszpani "Bramka to jeszcze nie gol"
0
Chryste... to jest przecież jakaś masakra, już 2 raz.
1
Nie mamy piłkarzy, którzy mogliby go zastąpić, Denis chaotyczny, Gomes też gra słabo a Rakitić daje chociaż pewną jakość w rozegraniu.
0
Over rożnych jak w masło :D
0
City traci pierwszego gola po stałym fragmencie i widząc przebieg pierwszej połowy to będzie im bardzo ciężko odwrócić losy spotkania :D
0
Stoch... po zawodach xD
5
https://iv.pl/images/83922677051995731651.png
co tam się dzieje? xd
0
Willian jaki centrostrzał xDD
18
na alianz nie grają dziś, na wyjeździe xD
0
tak, podciął go