45

W Senegalu są jakieś media? ;D Gołębie pocztowe chyba

1

Napoli również walczy a kadrę ma skromniejszą, to też brałem pod uwagę.

0

Ktoś ma Juve na kuponie jeszcze? X2 po kursie 1.78 na fortunie to chyba prezent, bo mimo słabszej formy Stara Dama takich meczów nie odpuszcza, obym się nie zawiódł i 3 dzień z rzędu na + :D

1

hahaha
go ha go ha go ha 3 zł

1


to niezła żaba xD

1

A w worku pewnie hajs :D

1

Bardzo silna grupa, ciężko będzie miała Argentyna.

2

O proszę, sam Lord Dowódca się pofatygował :D

0

Crazy Frog- Axel F xD

1

Tydzien temu kupiłem w Fantasy :D Także nie narzekam, haha

1

Everton 2-0, efekt nowej miotły, to było do przewidzenia.

0

"Coś się (Pauza) posypało"
już myślałem że Zbyszkiem pojedzie :D pewnie początkowo chciał

0

Przeważnie jest jakaś niespodzianka, więc za taką kasę najlepiej stawiać duble, ale życzę powodzenia, w sumie sami faworyci :D

0

No taki jest sport, niestety xD Wszystkiego nie przewidzisz, mi zabrakło 1 kartki w meczu United

0

Leicester-Tottki - tak brzydkiego meczu to dawno nie widziałem. Chaos, pinball, kopanie po czołach, masakra jakaś.

5

Koguty w lidze nie są w jakiejś wielkiej formie. Z drugiej strony będą chcieli mocno odkuć za ostatnią wpadkę, jeśli masz z remisem to ja bym zostawił

0

Deulo katastrofa -88/10 ;/

0

Osobiście nie wierzę, by utrzymali takie tempo przez cały sezon. Dla mnie głowny rywal to wciaż Real i przykład Atleti to dla mnie żadnej wyznacznik.

1

Przy takim wyniku już tylko -7 a dodatkowo 2 klasyki do rozegrania.
Chyba nikt nie sądził, że będzie łatwo i przyjemnie?

137

Hahahah, jaki komentarz znalazłem
"Jak to mówią w Hiszpani "Bramka to jeszcze nie gol"

0

Chryste... to jest przecież jakaś masakra, już 2 raz.

1

Nie mamy piłkarzy, którzy mogliby go zastąpić, Denis chaotyczny, Gomes też gra słabo a Rakitić daje chociaż pewną jakość w rozegraniu.

0

Over rożnych jak w masło :D

0

City traci pierwszego gola po stałym fragmencie i widząc przebieg pierwszej połowy to będzie im bardzo ciężko odwrócić losy spotkania :D

0

Stoch... po zawodach xD

5

0

Willian jaki centrostrzał xDD

18

na alianz nie grają dziś, na wyjeździe xD

0

tak, podciął go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?