1

Rashford co chciał przygwiazdorzyć... Anglicy już powinni prowadzić.

2

Celny kontakt z piłką, to nieźle

12

Może to złe słowo. Mało rozwinięci w porównaniu do obecnej cywilizacji.

26

Mam w nocy takie rozkminy. Co myślicie o Puma Punku? Kompleks świątynny w Boliwii. Nie wiadomo kiedy powstał. Masa ściśle dopasowanych bloków skalnych, wyciętych tak dokładnie (jest to jeden z najtwardszych rodzajów skały), że wymaga to nowoczesnej technologii i najnowszej wiedzy inżynierskiej, jak więc mieliby to zrobić prymitywni Indianie. Nie mówiąc już skąd mieliby przetransportować takie głazy, skoro kompleks jest na wysokości 3800 m n.p.m.

0

czemu ja zawsze przegrywam kupon w takich okolicznościach...
ostatni mecz, Juve z 2-0 na 2-2, w międzyczasie nieuznany gol na 3-1 i zmarnowany karny w końcówce ;/ to niefajne jest

1

"Rakietowy człowieczek" ostatnio nazwał go "Pan rakieta" płakałem ze śmiechu xD

2

No to Forza Juve! Paulo, ustrzel coś :D

0

Też za mniejsze kwoty często stawiam, nie żeby się wzbogacić na siłę, po prostu mecze się lepiej ogląda, dodatkowe emocje :D

0

Mam ten sam dylemat, przy wygranej Juve 250 zł, jak zamknę niecałe 100. Chyba jednak zostawiam, Juve rzadko zawodzi w ważnych meczach.

0

Z pola, głową po dośrodkowaniu :D

5

2

Gajos gol, Lech prowadzi z Legią :D

10

Ktoś chciał zdemaskować czy to naprawdę Suarez, bo na pewno nie gra jak on xD

0

Brawo Denis, brawo Messi!

0

smutny widok...

0

Serio Alba, Pique, Pulinho i Busquets z kartkami? Jak my to w 11 chcemy dokończyć? XD

0

Jak nie, 30 zł więcej mialem za ten kurs :D Najlepsze że tylko to i Juve mi zostało

0

1.10 na podbicie mówili xD

0

łączę się w bólu

0

Ej... ja jestem w war-mazurskiego xDD

0

Z Suarezem gramy w 10 na ten moment.

0

Szkoda, że tak właśnie stracimy pierwsze punkty w sezonie... a raczej stracimy znając władze tej ligi.

0

Zależy na kiedy przełożą, jeśli za kilka tygodni/miesięcy to po kursie 1.

18

https://iv.pl/images/75435663035476579751.jpg

hah, musiałem :D jeden z komentarzy na fejsie

24

Komisja Europejska nie widzi zagrożeń dla praworządności w związku z wydarzeniami w Hiszpanii? xDD

1

0-0, Atleti praktycznie bez sytuacji bramkowych a za Griezmanna wchodzi obrońca, czas wywalić kupon xD

0

Rynek zweryfikował, to było do przewidzenia. Jeszcze wtedy oglądałem telewizję, nie uważam że ona nie miała talentu, ale nie na miarę Bednarka.

98

Juve to stara dama a Legia to stara nie dama xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?