Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rashford co chciał przygwiazdorzyć... Anglicy już powinni prowadzić.
2
Celny kontakt z piłką, to nieźle
12
Może to złe słowo. Mało rozwinięci w porównaniu do obecnej cywilizacji.
26
Mam w nocy takie rozkminy. Co myślicie o Puma Punku? Kompleks świątynny w Boliwii. Nie wiadomo kiedy powstał. Masa ściśle dopasowanych bloków skalnych, wyciętych tak dokładnie (jest to jeden z najtwardszych rodzajów skały), że wymaga to nowoczesnej technologii i najnowszej wiedzy inżynierskiej, jak więc mieliby to zrobić prymitywni Indianie. Nie mówiąc już skąd mieliby przetransportować takie głazy, skoro kompleks jest na wysokości 3800 m n.p.m.
59
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22196489_662271183971087_6493858005505213952_n.jpg?oh=c7cafe368093330d4f3e49aed82ef63e&oe=5A47AD9D
To ja. :D
45
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22089172_1935363976719810_440096636868158209_n.jpg?oh=604771b71ce433ad02c830075e09ea3f&oe=5A867AEB
leżę xDDDD
0
czemu ja zawsze przegrywam kupon w takich okolicznościach...
ostatni mecz, Juve z 2-0 na 2-2, w międzyczasie nieuznany gol na 3-1 i zmarnowany karny w końcówce ;/ to niefajne jest
1
"Rakietowy człowieczek" ostatnio nazwał go "Pan rakieta" płakałem ze śmiechu xD
2
No to Forza Juve! Paulo, ustrzel coś :D
0
Też za mniejsze kwoty często stawiam, nie żeby się wzbogacić na siłę, po prostu mecze się lepiej ogląda, dodatkowe emocje :D
0
Mam ten sam dylemat, przy wygranej Juve 250 zł, jak zamknę niecałe 100. Chyba jednak zostawiam, Juve rzadko zawodzi w ważnych meczach.
0
Z pola, głową po dośrodkowaniu :D
5
https://iv.pl/images/84635578924984454857.png
xD
2
Gajos gol, Lech prowadzi z Legią :D
10
Ktoś chciał zdemaskować czy to naprawdę Suarez, bo na pewno nie gra jak on xD
0
Brawo Denis, brawo Messi!
0
smutny widok...
0
Serio Alba, Pique, Pulinho i Busquets z kartkami? Jak my to w 11 chcemy dokończyć? XD
0
Jak nie, 30 zł więcej mialem za ten kurs :D Najlepsze że tylko to i Juve mi zostało
0
1.10 na podbicie mówili xD
0
łączę się w bólu
0
Ej... ja jestem w war-mazurskiego xDD
0
Z Suarezem gramy w 10 na ten moment.
0
Szkoda, że tak właśnie stracimy pierwsze punkty w sezonie... a raczej stracimy znając władze tej ligi.
0
Zależy na kiedy przełożą, jeśli za kilka tygodni/miesięcy to po kursie 1.
18
https://iv.pl/images/75435663035476579751.jpg
hah, musiałem :D jeden z komentarzy na fejsie
24
Komisja Europejska nie widzi zagrożeń dla praworządności w związku z wydarzeniami w Hiszpanii? xDD
1
0-0, Atleti praktycznie bez sytuacji bramkowych a za Griezmanna wchodzi obrońca, czas wywalić kupon xD
0
Rynek zweryfikował, to było do przewidzenia. Jeszcze wtedy oglądałem telewizję, nie uważam że ona nie miała talentu, ale nie na miarę Bednarka.
98
Juve to stara dama a Legia to stara nie dama xD