Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak Ter Stegen prezentował niezłe umiejętności już w Borussii, Gomes natomiast nie był jakoś szczególnie wyróżniającym się piłkarzem w Valencii, każdy kto oglądał przynajmniej część ich meczów o tym wie.
0
Łudź się dalej, ze odpali. Skoro nawet komentatorzy, którzy z reguły są obiektywni mówią, że on nie ma umiejętności na Barcelonę to o czym my mówimy?
38
Nie strasz nawet
3
Kto ocenia horrory pod względem tego jak mocno się ich boi? Jak można bać się wydarzeń z filmu, będąc zdrowym psychicznie, świadomym człowiekiem XDDD
Sinister to niezły horror, z ciekawą fabułą, chyba tak należy takowe filmy oceniać.
1
Ale Mateusz jest lewonożny, co on na prawej obronie zdziała? Nawet piłki nie dorzuci. xD
1
Duet Gomes&Rakitic... przecież to nawet z nazwy brzmi jak jakiś duet komików xD
0
Pedrooooo!! :D
2
W Hiszpanii sami mistrzowie w sędziowaniu.
Liga Mistrzów arbitrów.
5
Lewy hattrick. 4-0.
1
Lewyyyy 3;0, izi
1
Lewy z karnego, pewnie jak zawsze.
0
Akurat chodzi mi o ten mecz :D Meczu z Realem nie oglądałem, chociaż bramka Zazy 10/10
3
Cancelo z tyłu to zero absolutne.
Zaza frajer roku... :D
13
Ta, strzelili XDDDDDDD
0
Alaves 1:1 Valencia
Adios kupon
1
Pochettino jeden z najlepszych na Wyspach, ale co Wenger w tym towarzystwie robi...
11
Strzał w środek bramki, Alves paruje na rożny a arbiter patrząc centralnie na akcję wskazuję na 5 metr. Przecież to jest w ogóle niepojęcie. Jak można być tak ślepym, ŚLEPYM.
0
"niemożliwych remontad" poryczałem się haha
0
Idiotyczny pomysł, ale ostatnimi czasy to nic nowego.
1
Monaco mocne w tym sezonie, spodziewałem się czegoś takiego
19
Wayne Shaw i popisowa akcja w meczu z Arsenalem
http://giphy.com/gifs/b3lUasg3fYo3S
Hahaha, nie mogę po prostu. :D
50
Skoro Bartomeu wychodzi i po mordobiciu 0-4 stwierdza, że nie zagraliśmy tragicznie to szczerzy na pewno nie jest.
9
Tak jest !
Virtus pro !!!!
0
Mocne te SK Gaming.... Virtusi to takie Atletico, zawsze czegoś w finale zabraknie.
2
Virtusi- specjaliści od finałów
0
Swoją drogą to trener Leganes mówił, że to najlepszy moment by grać z Barceloną. Użytkownicy delikatnie mówiąc wyśmiali go na tej stronie :D Tak tylko przypominam.
15
"Jestem mieszanką Iniesty i Rakiticia" tam był błąd w tłumaczeniu
"Jestem mieszanką Rasiaka i Jodłowca" proszę redakcję o poprawienie tego artykułu.
0
Hahahaha....weź to edytuj.
0
Genialne ostatnie podanie Ivana Rakiticia.
5
I po takim meczu ktoś ma czelność pisać, że ten kto nie wierzy w awans w LM nie jest prawdziwym kibicem....