Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyna setka i zmarnowana, no szkoda ;/////
3
Rakitić to jakaś prowokacja dzisiaj
0
To może być mecz męczarnia
0
Digne pograne....
A jednak, gra ;d
3
Lazio oglądałem, ogólnie polecam. Szczególnie jak ktoś cierpi na bezsenność, 15 minut tego szrotu i śpisz jak zabity.
0
:D
1
Niemcy wygrali u nas to teraz czas wygrać u Niemców! :D
1
138, odleciaaaaał!
1
Brawo Kamil, walczymy!!!
0
Tottenham ...
2
Brawo Denis!
8
normalne 4-3-3 tylko Masche na defensywnym.... xd
2
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p75x225/16298605_1279648342101940_2329582950126614147_n.jpg?oh=b322b9a6e23d0c090a959ce1f3535095&oe=59102174
dla takich dni warto żyć
1
Lucho jasno powiedział. Vidal zagra jak strzeli 5 bramek z PSG w lidze mistrzów, wszystkie z przewrotki z połowy boiska
0
Nie rozumiem podejścia Lucho do niektórych zawodników, jeśli coś można mu zarzucić to jest to właśnie to.
0
A skąd te składy? Na oficjalnej jeszcze nic nie ma. O.o
0
Heh, Arsenal :D Nawet mnie to nie dziwi
3
Wybuch euforii po czy edytowanie i kasowanie postów, haha ;D
1
Hahahaha, spalony XDDDDDD
0
2:2, ależ meczychoooo :D
1
Tam jest walka o życie w każdym meczu, rzadko się zdarza, że przyjeżdża jakaś przysłowiowa Granada i dostaje 6:0.
0
Lloris
XDDDDDDDDDD
0
Lloris się chyba skoków dziś naoglądał. Szkoda, że pusty przelot XD
1
City ciśnie, więc nie zdziwię się jak to koguty zaraz bramkę strzelą :D
2
Dziś liczę na Tottenham, oni mogą zagrozić Chelsea w zdobyciu tytułu.
2
Brawo Kamil! 2 miejsce mamy na pewno
No i wyżej nie da rady, pierwsza seria zadecydowała, szkoda
1
za duża przewaga niestety
1
Gdyby nie Kubacki..... kurde xD
0
hahahahaha :D
0
Niestety, nie nasz konkurs ;x