0

Jedyna setka i zmarnowana, no szkoda ;/////

3

Rakitić to jakaś prowokacja dzisiaj

0

To może być mecz męczarnia

0

Digne pograne....
A jednak, gra ;d

3

Lazio oglądałem, ogólnie polecam. Szczególnie jak ktoś cierpi na bezsenność, 15 minut tego szrotu i śpisz jak zabity.

0


:D

1

Niemcy wygrali u nas to teraz czas wygrać u Niemców! :D

1

138, odleciaaaaał!

1

Brawo Kamil, walczymy!!!

0

Tottenham ...

2

Brawo Denis!

8

normalne 4-3-3 tylko Masche na defensywnym.... xd

1

Lucho jasno powiedział. Vidal zagra jak strzeli 5 bramek z PSG w lidze mistrzów, wszystkie z przewrotki z połowy boiska

0

Nie rozumiem podejścia Lucho do niektórych zawodników, jeśli coś można mu zarzucić to jest to właśnie to.

0

A skąd te składy? Na oficjalnej jeszcze nic nie ma. O.o

0

Heh, Arsenal :D Nawet mnie to nie dziwi

3

Wybuch euforii po czy edytowanie i kasowanie postów, haha ;D

1

Hahahaha, spalony XDDDDDD

0

2:2, ależ meczychoooo :D

1

Tam jest walka o życie w każdym meczu, rzadko się zdarza, że przyjeżdża jakaś przysłowiowa Granada i dostaje 6:0.

0

Lloris
XDDDDDDDDDD

0

Lloris się chyba skoków dziś naoglądał. Szkoda, że pusty przelot XD

1

City ciśnie, więc nie zdziwię się jak to koguty zaraz bramkę strzelą :D

2

Dziś liczę na Tottenham, oni mogą zagrozić Chelsea w zdobyciu tytułu.

2

Brawo Kamil! 2 miejsce mamy na pewno
No i wyżej nie da rady, pierwsza seria zadecydowała, szkoda

1

za duża przewaga niestety

1

Gdyby nie Kubacki..... kurde xD

0

hahahahaha :D

0

Niestety, nie nasz konkurs ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?