Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słabo dosyć, Messi nie jest w optymalnej dyspozycji i to widać.
0
Haha, w ten sposób, no rozumiem. :D
0
"Czyżby próba sprawdzenia czy da się wbić takim stylem 4 bramki nie tracąc żadnej?"
Jeśli Leganes nam nie strzeli to chyba nikt nie sądzi, że PSG nie da rady.
1
Każdy by od tego zaczął... xd
9
Virtusi wygrywają pierwszą mapę (Nuke) z Astralis 16:3 w półfinale Dreamhacka, brawo!!
4
"ty, jeden mecz mi nie wszedł" najlepszy FP na facebooku xD Tam sa dramaty ludzkie
0
3-0 Ruch Chorzów, hahahah co tam się dzieje, najlepsza liga świata
0
Ruch prowadzi w Warszawie już 2;0, same ładne bramki :D
0
O, Brawo Ruch ;D
0
wiem, ze nie... gram w to tez :D 230 nomada
0
na jakim serwerze i jaki poziom :D tez troche gram w to
0
grasz? ;D
1
Bale, 2:0 dla Realu.
9
Patrzę na ławkę Realu i naszą to aż mnie kukiel swędzi z bólu
20
Piszczek bramka i asysta, nieźle :D
0
Ależ gol Dybali, ładnie przymierzył.
1
Nie, ponieważ zarząd Arsenal nie zważa na sportowe sukcesy. Liczy się hajs i póki dostają się do LM i nie wydają fortuny na transfery to sami Wengera nie zwolnią. Sam Wenger też nie kwapi się do odejścia.
7
Nie w tym rzecz. Weźmy pod uwagę kilka rzeczy, PSG jest w gazie, my nie mamy pomysłu na grę, poza tym strzelić 4 bramki i nie stracić żadnej, przy naszej grze w obronie? Szanse są czysto teoretyczne i to, że nie wierzę w remontade nie znaczy, że nie będę kibicował do końca, wierzę w nasz zespół, ale przecież to jakiś absurd odrobić takie straty.
1
Tak czytałem, to oznacza że dni Hajto są policzone :D
1
Młody się nagrał, haha..
9
Jezu, jak Ty spinasz ziomek :D Weź melisę sobie zaparz.
0
Młody Kluivert 17 lat, wg szpaka niedługo skończy 20. Jak ten czas leci XD
37
Nas wyruchali za przeproszeniem to i grafika adekwatna xD
11
"przydadzą się strzeleckie umiejętności Kucharczyka"
Całe życie z wariatami :D
0
W klatkę i pokazywać za pieniądze.
"legia, legia warszawa" hahahah... proszę Was...
16
Kibice Arsenalu są w takim szoku, że po przerwie wyniku nie zaktualizowali na stronie nawet xD Nadal główny news to, że 1:1 do przerwy
69
"Wczoraj gwałt, dzisiaj gwałt, faktycznie w Niemczech i Francji robi się niebezpiecznie" xDDD
4
Każdy kto ogląda mecze Liverpoolu wie, że Coutinho to nie jest rozgrywający jakiego nam trzeba tylko typowo ofensywny pomocnik, który dobrze wykańcza akcję, nam potrzeba kontroli w środku.
0
Bayern pokaz siły dziś, Arsenal kompletnie zdeklasowany. Ciekawa walka o LM się zapowiada w tym roku.
1
Real nie Barca, pomocników mają :D