1

Real już zabawa xd

1

Brawo Lewy, jazda z nimi! :D

2

Sanchez gol, jaki cyrk obrońców Bayernu :D

6

Ależ żywy mecz, nie to co ten wczorajszy sparing Paryżan XD

2

Czy wierzysz w dokonanie remontady i awans Barçy do 1/4 finału Ligi Mistrzów?
Tak 38%

XDDDDD

1

Przed wiarą należy stawiać zdrowy rozsądek. Trzeba skupić się na tym co nam zostało, z ligą będzie ciężko a w pucharze trzeba uważać, żeby się nie sfrajerzyć.

7

4-0 i motywacyjne wpisy osób liczących na awans.... ludzie co Wy ćpiecie, PSG to nie Milan. xD

9

4-0, Neymar biega jak głupi a Messiego nawet na ekranie telewizora ciężko znaleźć.

0



tylko to, nie potrzeba słów

0

Zderzenie z rzeczywistością... od dawna nie jesteśmy tak mocni, jak niektórym się wydaje.

0

O MSN się nie martwię, ale nasza pomoc to czysta loteria, dobrze że Andres zdrowy chociaż :D

0

Nie śpimy, czekamy.
Ciężki mecz to będzie, bardzo ciężki.

0

To tak jakby powiedzieć, że interesuje się historią a nie znać historii swojego kraju. Na tym zakończmy, mam swoje podejście po prostu. Oglądam, bo interesuje się PIŁKĄ NOŻNĄ a nie tylko Barceloną i chce dużo wiedzieć.

0

Mam inne podejście. Jak ktoś uważa, że interesuje się piłką a nic nie jest w stanie powiedzieć o swojej ludzi to nie mam pytań :D
Albo jeszcze lepiej - jedyne co wiesz to to, że Barcelona jest mistrzem Hiszpanii i uważasz, że interesujesz się piłką, haha. Takie historie też slyszałem.

0

Łe tam, jaka by nie była to w sumie nasza liga i wypadałoby oglądać chociażby starcia na szczycie :D

2

Lechia, gooool! :D

0

Swansea chyba odskoczy trochę od strefy spadkowej, fajnie :D
Za to jak wynik się nie zmieni to Leicester będzie tylko punkt nad nią

0

Chryste.... akurat jak forme łapał

1

A ja dla kontrastu powiem, że wcale nie jest tak źle. Kto by nie komentował to są tu płacze o komentarz, także spoko :D

0

5 to oni by chcieli mieć xd

0

2 przypadkowe asysty, to jest wyczyn xD

0

W końcu, gooooooool!

0

6 minuta i ŚO z żółtą kartką, super xD

0

No wiesz, ciężko kogokolwiek do Messiego porównywać, podejrzewam, że na ŚO strzelałby po 50 bramek xD Po prostu Sanchez tam jest gwiazdą a u nas był jednym z wielu

0

BO grał na skrzydle? Tutaj jest napastnikiem

1

Bayern to w jakieś genialnej formie sam nie jest, więc nie spodziewam się jednostronnego pojedynku :D

0

Gol, A.Sanchez na czele klasyfikacji strzelców PL.

3

Hahahaha Busquets mistrz XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?