1

szanuję xD

4

W takiej sytuacji kodeks mówi jasno- idziesz robić 2 kupon xD

0

Nie jestem pewien, ale Vidal stał chyba przed lewym, więc spalony by był

2

Nie wiem czy aż taka setka, bo jednak odwrócony od bramki był :D

0

Lewy gol, brawo :P

5

"Szpakowski dureń totalny". Wiedziałem, że Kowalczyk to wieprz i cham piszący takie głupoty, że w kretynometrach skale wywala, ale nawet jak ma coś do p. Szpakowskiego to po pierwsze powinien chociaż do niego przedzwonić i go o tym poinformować a po drugie zrobić to w bardziej kulturalny sposób :/

4

Żałosny mecz, więcej leżenia z obu stron niż grania. Wynik chociaż dobry i to cieszy.

0

to niezły egzekutor

1

Hahahahah ahahah

0

To nieźle, hahahaha

3

0

kazdy strzela lepiej wolne niz CR ostatnio

0

Genialny na boisku, mało kontrowersyjny, nie robił wokół siebie wielkiego szumu, mało takich profesjonalistów. :(

0

A jednak przegrali. Nieźle, nieźle.

0

Może, ale nie musi : D

0

Prędzej Masche bramkę strzeli niż Real przegra w tym sezonie xd

0

Anoeta, super :D

1

Jak ktoś ma wygrać ligę mistrzów 2x pod rząd to chyba tylko Real w tym sezonie. Obym się mylił, ale kto ma ich pokonać? :D

1

Ale czego wy się spodziewaliście? XDDD przypominam wynik pierwszego meczu
3:0 ( słownie trzy do zera)

0

Wszystko się może zdarzyć, włącznie z naszą przegraną, ale nie wiem czemu ocenił ich szanse tak wysoko :D

1

kryminał.....

6

Roberto jaki sabotaż xD

0

to się może zemścić zaraz

0

Walczy się na boisku a nie w wywiadach i na konferencjach.

2

-8 przy zwycięstwie Realu. To jest jakiś koszmar.

7

Nasze mecze ostatnio wyglądają jak za złotych lat Martino. Frajersko stracona bramka i reszta meczu bicie głową w mur, taki schemat.

4

Jadą po nas jak po burej suce XDDD

7

kyrie eleison...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?