Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis strzelaj i asystuj dalej a bedzie okej ;)
0
Wcale mnie to nie dziwi , przeciez to żywa legenda Kanonierów , jeszcze pomnik nawet ma ;)
6
Bayern prowadzi znakomita politykę transferową i ekonomiczną.
0
Mascherano powinien grać na DP i tyle w temacie.
0
Messi i Mourinho , nie widze tego nawet.
0
Największe pomyłki transferowe to własnie obrońcy w ostatnich latach .
0
Wspaniała wiadomość , na to czekałem :)
0
Chwała im za to że założyli klub i dzis moge mu kibicowac :)
0
To są właśnie całe media.
0
Otamendi jest dobry ;)
0
http://www.sportingvideo.tv/20141107/vv545d1f098b7670.13968348-937822.html
obczajcie mecz Betisu sie zaczął na jakim boisku graja :D
2
Ja tam z tej listy tylko Messi i Neymar na fb reszta mało mnie interesuje ;> ;)
0
A pamiętam gdy sie mówiło że Negredo do Barcy ;)
0
Gdy patrze na ocene Messiego i ta poprzednia to zastanawiam sie czy on jest człowiekiem czy robotem :)
0
Hymn Barcy i LM 2 piekne rzeczy i niesamowite odczucia :)
3
Szkoda go że tak to sie wszystko potoczyło. Oby jak najszybciej znalazł klub.
0
No zobaczymy czy zagra i jak sobie poradzi przeciwko Valencii.
0
No zobaczymy czy uda sie utrzymac tą dobra grę , oby Leo ustrzelił hat-tricka :P
0
Ooo Vermaelen może chociaz jezdzić
1
" To był mój pierwszy rok, byłem bardzo młody, wszystko spadło na mnie bardzo szybko. "
No właśnie to się za bardzo szybko potoczyła jego kariera żeby w takim wieku do pierwszego składu a potem już efekty przez lata widzieliśmy. Szkoda bo miał niesamowity talent , ale do tej pory ten talent nie wybuch.
0
Z jednej strony fajnie by było gdyby regularnie grał w takim Ajaxie i sie ogrywał , ale z drugiej jest nam potrzebny bo są nakazy transferowe.
2
Kontrakt z Alba obowiązkowo , ale Pedro to już niech naprawde odejdzie , on już nic konkretnego nie pokaze w Barcelonie , tym bardziej teraz jak jest Suarez i zdolni Munir , Sandro , Adama.
0
Cudowne rzeczy sie dzieja ostatnio w klubie , zachwycam sie tym , chyba napisze ksiązkę i napewno w niej wspomne o Vermaelen bo bez niego to by sensu nie miało..
0
Brandao jak typowy bandzior .
6
Powiem Wam że tęsknie za tymi jego wygłupami :D totalny jajcarz i dobry bramkarz tak go zapamiętam ;)
2
Należy mu sie :)
2
Brawo zarzad , brawo Zubi nieudaczniki , transfer roku , tyle kasy w błoto wyrzucone co za puste łby.
0
Większośc widze że Q7 sobie wzięła.
0
Ronaldo to wcale taki pewien wygranej może nie być , wcale sie nie zdziwię jak Leo dostanie ZP i na to licze.
2
Jak ma tak nadal być pomijany to dla jego dobra bedzie lepiej odejsc bo się tylko marnuje a jak wiemy wiek ucieka do przodu. Choc osobiscie licze na to że zostanie i bedzie mu dane grac w pierwszej jedenastce , choc to mało prawdopodobne..