1

Oby udało sie go sprzedac w koncu...

0

Alves odejdz juz , niech zarząd kupi na Twoje miejsce Cuadrado

1

To się jeszcze zobaczy jak sie współpraca bedzie układac, nie zagrali jeszcze nawet zadnego meczu

0

Zacznimy od tego ze nie jem chipsów i nie pije takiego gó*** jak pepsi ... ;) taa , tylko pytanie co on ma kupic jak juz wszystko ma za tyle lat gry w piłke i tylu milionów na koncie , ze jak bys zobaczył to byś zemdlał z wrazenia .. ;)

0

Wiesz , akurat jestem dobrym człowiekiem i szkoda mi ludzi którrzy są chorzy i napewno bym przekazał gdyby było mnie stać.. Ale oni zarabiają mnóstwo milionów , więc tylko mówie jak jest..

0

12 tys .. ? No sorry , mimo ich dobrej woli ale to jest nic jak na takich piłkarzy jak Messi i Mascherano..

0

Widac Lucho juz sie nie moze doczekac rozpoczęcia sezonu i 1 meczu oficjalnego :) no ale ja tak samo :)

7

Powodzenia Tello, odbuduj sie i wróc lepszy jako piłkarz ;)

0

Sam mówił ze woli Real od Barcy.. zwykłe głupoty i plotki.

3

Szkoda Messiego , ale prawda taka ze fakt grał mecz za meczem.. to tez da się w końcu we znaki . Oby wrócił stary dobry Leo i skonczyły się te wymioty.

0

I bardzo dobrze :) Lucho jak Inkognito :D

23

Bojan: Nie wiem po co ale ide :D

0

Nie wierze mu po tym co ostatnio mówił o Alexisie.

0

Moge się załozyć ze fotograf miał przy sobie kalkulator , to więcej niz pewne :D

0

Nie moge tego zrozumiec , co mu jest ze tak wymiotuje..

0

hehe , grac nie może , trenowac tez nie , prezentacji tak samo nie wolno , smiech na sali kupic zawodnika za taką kase , a puścic takiego walczaka i znakomitego zawodnika jak Alexis , ale miał racje nie grał to odszedł , taki gracz jak on musi miec miejsce w podstawowej jedenastce

1

Gratulacje dla Leo , ale widac ze szcześliwy i tak za bardzo nie jest.. ale co się dziwić marzył o wygraniu MŚ

3

Messi powodzenia, ale z Niemcami to bedzie cięzko..

1

Masakra.. tyle kasy wydac i tyle meczów bez jego występów..

0

Mogli szybciej o tym myslec i starac sie , teraz za pozno jest Suarez i sprzedany Alexis, wiec i nawet w zimie nie ma co sie o niego starac , bo skoro sprzedali Alexisa , wiem kasa potrzebna była , ale i tak bym wolał jego zebys został , to miejsca dla Reusa nie bedzie.

0

Marquinhos i Cuadrado OK, ale byłe nie ten Mathieu..

0

Dobrze dla niego by było , bo u nas i tak sobie nie pogra..

0

taaa .. tylko gdyby nie Suarez nie mili by 2 miejsca w tabeli .. głupie gadanie..

0

Odkąd interesuje się piłka a jest to już 10 lat to 1 raz słyszę takie cuda... w ogóle jak to się czyta dziwnie..

1

Super tekst i 100 % prawdy. Szkoda Alexisa , ale co zrobic jesli zawodnik taki jak on chce grac a nie dostaje tego regularnie to chce zmienić klub.. Na zawsze Cie zapamiętam jako wspaniałego piłkarza Barcy ! Zawsze byłem za Tobą ! Dzięki i powodzenia !

0

No to witaj Luis , tylko nie rób juz głupstw

0

Szkoda go , talent do gry ma ale jego kontuzje to prawdziwa udręka .. zycze mu jak najlepiej !

1

No to czekamy .. trzeba zastąpić Alexisa , którego i tak bym bardziej wolał zeby został..

0

Chciałem zeby Alexis został .. ale skoro musiał odejsc to czekam na Suareza, choc nie ukrywam ze szkoda mi Sancheza :/

0

Zegnaj Alexis... zawsze bedzie moim ulubiencem wsród innych piłkarzy Barcy :( Duzo sukcesów !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?