1

Talent ma jak cholerka , a co bedzie to zobaczymy , warto mu dawać szanse gry

1

Bardzo dobra wiadomośc :)

0

Oby się w końcu udało go sprzedać za rozsądne pieniądze, tak bedzie dla niego lepiej , w Barcelonie nie ma miejsca w składzie..

0

Masakra , odchodzi i przychodzi.. mógłby poprowadzić jakiś klub z Hiszpanii

0

Dosc dobrze ? był ostatnim obroncą i faulował na czerowną i to jest ok ? nie wiadomo też czy strzelił by gracz z Elche , lub mozę Brawo by to wybronił.

0

Swięte słowa , trzeba się będzie sporo napracowac na sukces :)

1

Zauwazyłem wczoraj ze poprawił trochę swoje wrzutki w pole karne , nie są juz tak wysokie i takie które leca za bramkę..

0

Ach te gadki :D skąd ja to znam nie po raz pierwszy po zakonczeniu spotkań :)

1

Szkoda , głupia sytuacja Mascherano , mam nadzieje ze wyciągnie z tego lekcje , ale nadal nie pojmuję czemu on kurde gra na ŚO a nie na DP...

0

Szczerze ? nie za bardzo kojarze , pierwsze słysze o nim . A czy warto zakupić ? to wie zarząd i Lucho

0

Król jest tylko jeden , oczywiście Messi ! :)

2

Lucho jak do tej pory odwala kawał dobrej roboty , oby ciągle do przodu to szło w dobrym kierunku :)

1

Najlepsza wersja Leo wróciła ! :)

0

Musi dostawać więcej szans , tylko zeby nie było powtórki jak z Bojanem ...

0

Ivan ładnie sie wkomponował w grę Barcy ;)

0

Coś czuję ze bedzię z niego bardzo dobry zawodnik , jak tak dalej bedzie grał i się rozwijał :)

0

Bardzo dobra decyzja , nie ma co narażac zdrowia na kontuzję

0

prawdziwy król powrócił !!!!! :)

0

Munir cos pieknego !!! :)

0

tak to jest wystawiać typowego DP na obronę ...

0

hahahahah o ja prd ..........

0

Gol Messi !! Należałoo mu sie gra dziś znakomicie ! :)

4

Ale Messi walczy , to mi sie podoba

0

ale bomba poleciała

0

Widze ze kara dla Luisa niewiele zmniejszona... ale chociaz dobre i tyle ze moze trenowac..

0

A to o Mathieu wiem bo byłem wtedy na stronce codziennie :)

0

Siemka Wszystkim po bardzo długiej przewie :) coś się ciekawego działo ? :) widzę ze kupiliśmy obrońcę :) ale się cieszę że zdążyłem na pierwszy mecz nowego sezonu :)

0

Do Europy niech idzie ! Roni to ciągle wielki piłkarz ! Wróc do nas na chociaż jeden rok :)Swoją drogą do 42 roku zycia to szacun

0

No musimy czekać i wtedy się przekonamy czy było warto go sprowadzać.

0

No ale jak wiemy PSG nie pusci łatwo i za małą kase jego , wiec to trudny transfer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?