Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdecydowanie kupić ! To będzie wielkiewzmocnienie :)
0
Kolejny raz wypozyczenie.. sprzedac go nie udaje sie tylko ciągłe wypozyczanie. A za rok odejdzie za free.. Tak o to polityka.
0
Chyba osłabienie a nie wzmocnienie.. sadziłem ze kupią kogoś młodszego.. bo 20 mln za niego w tym wieku to przegięcie. No ale to nie ja rzadze klubem .
4
Wspaniała wiadomość ta druga ! Miejsce Generała jest w Barcelonie ! :)
0
To juz każdy ma swój gust czy się podoba czy nie :) mi tak ;)
1
OFF TOP
hahaha obczajcie koniecznie ! maja ludzie pomysły :D beka z Luisem w 0:52 :D
0
Kurde .. juz wystarczy że nie będę mógł widziec Tarzana na boisku.. prosze Generale zostań :(
2
Ter Stegen wczoraj niezle się bawił z piłką :)
3
Lepiej aby Barca nie składała oferty.. niech jedzie ze swoją druzyna lepiej. Warto kupić młodszego zawodnika na lata
6
On i tak cos czuję bedzie dostawał szanse w tym sezonie od Lucho ;) te jego ruchy to istny Messi :) to jest zawodnik ktory ma przed sobą piękna przyszłosc i być najlepszym :)
1
No to puchar nasz ! :) Piękny mecz dziś zagrała młodziez :)oby takich więcej :) dziękuję za miłe towarzystwo drodzy kibice Barcy w 1 meczu Barcelony po przerwie , a przed nami dopiero cały sezon... :) Pozdro dla Was ! Visca El Barca ! :)
1
Czemu Ibi nie podał ? miał po obu stronach wolnych kolegów
0
hehe fajne trofeum :)
2
ajajaj szkoda .. :)
0
Oo i Lucho sie az podniósł z ławki po bramce :P
0
Goolll!!! :)
0
Bartra brawo !
0
Po tym co gramy , 1-0 dla nas musi być minimum , a cieszyłbym się z więcej :)
0
Ale dobre sytuacje stwarza ;)
5
Dobra pierwsza połowa :) teraz czas na zmiany , niech się reszta wykaze :) na duży plus Halilović , Grimaldo i Adama :)
0
Az takimi dziećmi to oni nie sa , młodziez zgodze się :)
0
Ładnie nasi grają :)
4
Nie zdziwię się jak Halilović bedzie goscił w 1 druzynie w sezonie w niektórych meczach
0
Halilovic jaka piłka..
6
Halilovć to bedzie gosc...
3
Morda sama mi się cieszy na widok naszych po przerwie bez meczu Barcy :)
0
No to jazda !! wygrać i pokazać ładną grę ! :)
0
o kurde :D co to jest :D zderzenie z nim = szpital :D
1
No ciekawe co z tego wyniknie :)
0
Mówiłem kiedyś ze to zwykłe ploty .