1

Zdecydowanie kupić ! To będzie wielkiewzmocnienie :)

0

Kolejny raz wypozyczenie.. sprzedac go nie udaje sie tylko ciągłe wypozyczanie. A za rok odejdzie za free.. Tak o to polityka.

0

Chyba osłabienie a nie wzmocnienie.. sadziłem ze kupią kogoś młodszego.. bo 20 mln za niego w tym wieku to przegięcie. No ale to nie ja rzadze klubem .

4

Wspaniała wiadomość ta druga ! Miejsce Generała jest w Barcelonie ! :)

0

To juz każdy ma swój gust czy się podoba czy nie :) mi tak ;)

1

OFF TOP
hahaha obczajcie koniecznie ! maja ludzie pomysły :D beka z Luisem w 0:52 :D


0

Kurde .. juz wystarczy że nie będę mógł widziec Tarzana na boisku.. prosze Generale zostań :(

2

Ter Stegen wczoraj niezle się bawił z piłką :)

3

Lepiej aby Barca nie składała oferty.. niech jedzie ze swoją druzyna lepiej. Warto kupić młodszego zawodnika na lata

6

On i tak cos czuję bedzie dostawał szanse w tym sezonie od Lucho ;) te jego ruchy to istny Messi :) to jest zawodnik ktory ma przed sobą piękna przyszłosc i być najlepszym :)

1

No to puchar nasz ! :) Piękny mecz dziś zagrała młodziez :)oby takich więcej :) dziękuję za miłe towarzystwo drodzy kibice Barcy w 1 meczu Barcelony po przerwie , a przed nami dopiero cały sezon... :) Pozdro dla Was ! Visca El Barca ! :)

1

Czemu Ibi nie podał ? miał po obu stronach wolnych kolegów

0

hehe fajne trofeum :)

2

ajajaj szkoda .. :)

0

Oo i Lucho sie az podniósł z ławki po bramce :P

0

Goolll!!! :)

0

Bartra brawo !

0

Po tym co gramy , 1-0 dla nas musi być minimum , a cieszyłbym się z więcej :)

0

Ale dobre sytuacje stwarza ;)

5

Dobra pierwsza połowa :) teraz czas na zmiany , niech się reszta wykaze :) na duży plus Halilović , Grimaldo i Adama :)

0

Az takimi dziećmi to oni nie sa , młodziez zgodze się :)

0

Ładnie nasi grają :)

4

Nie zdziwię się jak Halilović bedzie goscił w 1 druzynie w sezonie w niektórych meczach

0

Halilovic jaka piłka..

6

Halilovć to bedzie gosc...

3

Morda sama mi się cieszy na widok naszych po przerwie bez meczu Barcy :)

0

No to jazda !! wygrać i pokazać ładną grę ! :)

0

o kurde :D co to jest :D zderzenie z nim = szpital :D

1

No ciekawe co z tego wyniknie :)

0

Mówiłem kiedyś ze to zwykłe ploty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?