0

Król jest tylko jeden , oczywiście Messi ! :)

2

Lucho jak do tej pory odwala kawał dobrej roboty , oby ciągle do przodu to szło w dobrym kierunku :)

1

Najlepsza wersja Leo wróciła ! :)

0

Musi dostawać więcej szans , tylko zeby nie było powtórki jak z Bojanem ...

0

Ivan ładnie sie wkomponował w grę Barcy ;)

0

Coś czuję ze bedzię z niego bardzo dobry zawodnik , jak tak dalej bedzie grał i się rozwijał :)

0

Bardzo dobra decyzja , nie ma co narażac zdrowia na kontuzję

0

prawdziwy król powrócił !!!!! :)

0

Munir cos pieknego !!! :)

0

tak to jest wystawiać typowego DP na obronę ...

0

hahahahah o ja prd ..........

0

Gol Messi !! Należałoo mu sie gra dziś znakomicie ! :)

4

Ale Messi walczy , to mi sie podoba

0

ale bomba poleciała

0

Widze ze kara dla Luisa niewiele zmniejszona... ale chociaz dobre i tyle ze moze trenowac..

0

A to o Mathieu wiem bo byłem wtedy na stronce codziennie :)

0

Siemka Wszystkim po bardzo długiej przewie :) coś się ciekawego działo ? :) widzę ze kupiliśmy obrońcę :) ale się cieszę że zdążyłem na pierwszy mecz nowego sezonu :)

0

Do Europy niech idzie ! Roni to ciągle wielki piłkarz ! Wróc do nas na chociaż jeden rok :)Swoją drogą do 42 roku zycia to szacun

0

No musimy czekać i wtedy się przekonamy czy było warto go sprowadzać.

0

No ale jak wiemy PSG nie pusci łatwo i za małą kase jego , wiec to trudny transfer

0

To juz od dawna wiem ze łatwo nie jest :) nie kibicuję Barcelonie od roku :)

0

No dobrze by było gdy się uda go sprowadzić , ale łatwo jak widac nie ma.

0

Tylko ze jak SAM widzisz nikt nie ma ochoty dać za tego jednego z " najlepszych " obronców swiata nawet 15-20 mln , wiec o czym tu mówic ? Mathieu ? to był błąd według mnie dawac za niego 20 mln, ale moge sie mylic , zobaczymy jak to bedzie z nim.

0

3-4-3 przy tych zawodnikach w obronie jest strzałem w stopę.

0

Oby udało się go sprawadzić , będzie mieć Barca z niego duży pożytek.

0

Xavi ma kurde zostać i tyle w temacie !

1

Byle mógł na jego miejsce przyjść Cuadrado.. Alves odejdz nawet za te 2-3 mln , bo na 10 nie ma co liczyc jak widac..

0

nie sądze .. ;) jak tylko dostanie wolną rekę i będzie grał to co w Brazylli to bedzie on ich poniewierał , tylko ze swoimi rajdami z piłką ;)

4

Neymar jak wróci to uwazam ze pokaze w tym sezonie na co go stać tak naprawdę pod wodzą Lucho :)

0

Szacun Lucho ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?