Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Król jest tylko jeden , oczywiście Messi ! :)
2
Lucho jak do tej pory odwala kawał dobrej roboty , oby ciągle do przodu to szło w dobrym kierunku :)
1
Najlepsza wersja Leo wróciła ! :)
0
Musi dostawać więcej szans , tylko zeby nie było powtórki jak z Bojanem ...
0
Ivan ładnie sie wkomponował w grę Barcy ;)
0
Coś czuję ze bedzię z niego bardzo dobry zawodnik , jak tak dalej bedzie grał i się rozwijał :)
0
Bardzo dobra decyzja , nie ma co narażac zdrowia na kontuzję
0
prawdziwy król powrócił !!!!! :)
0
Munir cos pieknego !!! :)
0
tak to jest wystawiać typowego DP na obronę ...
0
hahahahah o ja prd ..........
0
Gol Messi !! Należałoo mu sie gra dziś znakomicie ! :)
4
Ale Messi walczy , to mi sie podoba
0
ale bomba poleciała
0
Widze ze kara dla Luisa niewiele zmniejszona... ale chociaz dobre i tyle ze moze trenowac..
0
A to o Mathieu wiem bo byłem wtedy na stronce codziennie :)
0
Siemka Wszystkim po bardzo długiej przewie :) coś się ciekawego działo ? :) widzę ze kupiliśmy obrońcę :) ale się cieszę że zdążyłem na pierwszy mecz nowego sezonu :)
0
Do Europy niech idzie ! Roni to ciągle wielki piłkarz ! Wróc do nas na chociaż jeden rok :)Swoją drogą do 42 roku zycia to szacun
0
No musimy czekać i wtedy się przekonamy czy było warto go sprowadzać.
0
No ale jak wiemy PSG nie pusci łatwo i za małą kase jego , wiec to trudny transfer
0
To juz od dawna wiem ze łatwo nie jest :) nie kibicuję Barcelonie od roku :)
0
No dobrze by było gdy się uda go sprowadzić , ale łatwo jak widac nie ma.
0
Tylko ze jak SAM widzisz nikt nie ma ochoty dać za tego jednego z " najlepszych " obronców swiata nawet 15-20 mln , wiec o czym tu mówic ? Mathieu ? to był błąd według mnie dawac za niego 20 mln, ale moge sie mylic , zobaczymy jak to bedzie z nim.
0
3-4-3 przy tych zawodnikach w obronie jest strzałem w stopę.
0
Oby udało się go sprawadzić , będzie mieć Barca z niego duży pożytek.
0
Xavi ma kurde zostać i tyle w temacie !
1
Byle mógł na jego miejsce przyjść Cuadrado.. Alves odejdz nawet za te 2-3 mln , bo na 10 nie ma co liczyc jak widac..
0
nie sądze .. ;) jak tylko dostanie wolną rekę i będzie grał to co w Brazylli to bedzie on ich poniewierał , tylko ze swoimi rajdami z piłką ;)
4
Neymar jak wróci to uwazam ze pokaze w tym sezonie na co go stać tak naprawdę pod wodzą Lucho :)
0
Szacun Lucho ;)