Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i po Arsenalu ...
0
taa? a my jak zrobili remontade z Milanem to co ?
0
mecz trwa 90 min i rewanż jest
0
Szkoda Arsenalu
0
Fajna ciekawostka dotycząca meczu z 2006 a wczoraj ! ;)
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1016562_10152367728174305_592441281_n.jpg
0
Szacun Pique , klasa sportowa sama w sobie
0
Zeby takie rzeczy miały mjesce w naszej Barcelonie...
0
I dobrze , nalezy im się
0
Brawo Yaya ! Załuje ze odszedłes z Barcy , byłes prawdziwym twardzielem
0
tak jak mówiłem wczoraj , ewidentnie widac ze Demichelis jechał po trawie i zachaczył Messiego na polu karnym. Wiec nie rozumiem po co ta cała szopka ze sie nie nalezał karny .
0
Niechcę się czepiać , bez napinki proszę , ale dziwi mnie jedna sytuacja , wczoraj na meczu była grupa kibiców która jak wiemy dopingowała naszych ile wlezie , a na Camp Nou przy powiedzmy 60-70 tys tego nie odczuwa sie tak jak wczoraj to było.. to smutne bo wygląda to tak ze jak gra Barca u siebie to kibice sa pewni ze zawsze wygrają , a jak wczoraj na wyjezdzie u City to tak jakby się bali i nagle trzeba naszym duzo dopingu. To smutne ze tak się dzieje , ale jak wiemy na Camp Nou to więcej turystów niż stałych kibiców .. non stop widać tylko chinczyków itp.
0
Szacunek Generale ! Wczoraj rozegrał dobry mecz ! Oby jak najwięcej występów
0
Brawo Valdes za wczoraj . Zawodnik meczu nieraz nam tyłek ratował
0
Z przyjemnoscia sie czyta konferencje Taty . Znakomity trener
0
haha moja druzyna miała okazje ? to czemu ich nie wykorzystali ? sranie w banie Pellergini ze tak powiem , kolejny ktory wini sedziów . Cesc tez nie byl na spalonym i co ?
0
Dokładnie , w rewanzu trzeba uwazac i zagrac znów na 100 % , tak jak mówi Messi wróci Aguero a on robi roznice
0
Mądre słowa Cesca !
0
Oj Navas , szukasz na siłę winnych , gdzie Twoje odebranie Barelonie posiadania piłki ? no gdzie ?
0
hahaha pozwole sobie , Guti jestes smieszny tyle Ci powiem .
0
Dokładnie , Demichelis wjechal wslizgiem duzo wczesniej , a ze pojechal po trawie to złapał Leo na polu karnym za nogę , a " niektórym " sie wydaje ze faul byl przed polem karnym...
0
Andres ma rację , nie mozemy podejsc do rewanzu pewni awansu , ttrzeba rozegrac takie dobre spotkanie jak dzis
0
Alves dobrze mówi , ma racje taka prawda niestety zawsze szukaja winnych
0
i tak większosc bedzie miała pretensje o karnego dla nas ...
0
jak Ty głupi jestes
0
masz cos do avataru ? zajmij sie swoim
0
przez 15 min nie mogłem wejsc na strone ... do ADMINISTRACJI zrobcie coś z tym.. może lepszy serwer ?
0
Brawo !! piekny mecz na wyjezdzie ! Visca El Barca ! :)
0
Alves ! :)
0
zal sedziego , spalonego nie bylo ;/
0
Valdes !