0

i po Arsenalu ...

0

taa? a my jak zrobili remontade z Milanem to co ?

0

mecz trwa 90 min i rewanż jest

0

Szkoda Arsenalu

0

0

Szacun Pique , klasa sportowa sama w sobie

0

Zeby takie rzeczy miały mjesce w naszej Barcelonie...

0

I dobrze , nalezy im się

0

Brawo Yaya ! Załuje ze odszedłes z Barcy , byłes prawdziwym twardzielem

0

tak jak mówiłem wczoraj , ewidentnie widac ze Demichelis jechał po trawie i zachaczył Messiego na polu karnym. Wiec nie rozumiem po co ta cała szopka ze sie nie nalezał karny .

0

Niechcę się czepiać , bez napinki proszę , ale dziwi mnie jedna sytuacja , wczoraj na meczu była grupa kibiców która jak wiemy dopingowała naszych ile wlezie , a na Camp Nou przy powiedzmy 60-70 tys tego nie odczuwa sie tak jak wczoraj to było.. to smutne bo wygląda to tak ze jak gra Barca u siebie to kibice sa pewni ze zawsze wygrają , a jak wczoraj na wyjezdzie u City to tak jakby się bali i nagle trzeba naszym duzo dopingu. To smutne ze tak się dzieje , ale jak wiemy na Camp Nou to więcej turystów niż stałych kibiców .. non stop widać tylko chinczyków itp.

0

Szacunek Generale ! Wczoraj rozegrał dobry mecz ! Oby jak najwięcej występów

0

Brawo Valdes za wczoraj . Zawodnik meczu nieraz nam tyłek ratował

0

Z przyjemnoscia sie czyta konferencje Taty . Znakomity trener

0

haha moja druzyna miała okazje ? to czemu ich nie wykorzystali ? sranie w banie Pellergini ze tak powiem , kolejny ktory wini sedziów . Cesc tez nie byl na spalonym i co ?

0

Dokładnie , w rewanzu trzeba uwazac i zagrac znów na 100 % , tak jak mówi Messi wróci Aguero a on robi roznice

0

Mądre słowa Cesca !

0

Oj Navas , szukasz na siłę winnych , gdzie Twoje odebranie Barelonie posiadania piłki ? no gdzie ?

0

hahaha pozwole sobie , Guti jestes smieszny tyle Ci powiem .

0

Dokładnie , Demichelis wjechal wslizgiem duzo wczesniej , a ze pojechal po trawie to złapał Leo na polu karnym za nogę , a " niektórym " sie wydaje ze faul byl przed polem karnym...

0

Andres ma rację , nie mozemy podejsc do rewanzu pewni awansu , ttrzeba rozegrac takie dobre spotkanie jak dzis

0

Alves dobrze mówi , ma racje taka prawda niestety zawsze szukaja winnych

0

i tak większosc bedzie miała pretensje o karnego dla nas ...

0

jak Ty głupi jestes

0

masz cos do avataru ? zajmij sie swoim

0

przez 15 min nie mogłem wejsc na strone ... do ADMINISTRACJI zrobcie coś z tym.. może lepszy serwer ?

0

Brawo !! piekny mecz na wyjezdzie ! Visca El Barca ! :)

0

Alves ! :)

0

zal sedziego , spalonego nie bylo ;/

0

Valdes !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?