Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Osasuna pocisnęła Atletico ! Brawo !!! widać ze juz traca formę, ale z drugiej strony to gorący teren
0
Barca i tak juz niebawem wroci tam gdzie jej miejsce a Real odda jej to co sie jej nalezy ;)
0
Wazne są trofea a nie rekordy . Oczywiscie ładnie sie człowiek cieszy jak sie je bije , ale nie to jest najwazniejsze
0
Nareszcie wiecej wolnego, niech wyciągaja wnioski i pokaza lepsza grę na boisku
0
Jak ja załuję ze sprzedali Yaya ... taki zawodnik by nam sie przydał , to samo co kolega nizej mówi Zlatan to samo , pole karne jest jego
0
Ale wstyd na całego... a ja myslałem ze to wymysły ;/
0
I tak za kazdym razem sobie robimy nadzieje ze awansujemy i co ? jak zawsze nic .
0
juz po mistrzostwie ? 3 pkt straty i 13 kolejek do konca i po ? acha spoko.
0
Kurcze trzeba sie zabrac ciezko do roboty bo to nie są zarty i to nie 1 czy tam 2 kolejka
0
No no Tata pojechał na sedziego. Moze lider Realu ich zmotywuje do lepszej gry
0
Zagralismy wczoraj fatalnie, czas to zmienic juz na STAŁE zeby nie było tak jak to dotychczas ze wielka wygrana z Rayo i City a potem wpadka z Sociedad, gramy w kratkę i to troche martwi
0
I ma całkowita rację, to co wczoraj zagraliśmy to nie gra Barcy
0
Wazne ze sie przyznał , a błedy się kazdemu zdarzaja ,. Dla mnie on nadal jest i bedzie dobrym trenerem
0
niektórym nie dogodzisz ;)
0
A tak serio to nie ma zartow , trzeba sie zabrac do roboty zeby nie było takich meczów w kratkę , razy wygrana raz remis lub przegrana .
0
Kazdego emocje ponosza, jest tylko człowiekiem
0
Od lidera dzieli nas dystans jednego meczu, nie ma się czym przejmować".
Dokładnie Pique , to tylko 3 pkt ! Wrócimy tam gdzie nasze miejsce ! VeB :)
0
Trzeba sie zebrać po tym meczu i wrócic na zwycięska sciezke i na lidera
0
Powiem tyle:
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
Visac El Barca ! Pozdro dla prawdziwych kibiców Barcy !
0
ja prd co dla Was jest wazniejsze jak sie pokazac w szkole przed kumplami niz dobro Barcy ? masakra ...
0
Okno transferowe otwarte ! Jazda fochowcy !
0
Prawdzimy kibic wierzy w Barce mimo nawet straty 10 pkt ! a to jest tylko 3 ! odzyskamy to co nasze !
0
Wstyd mi za takich kibiców sukcesu , wstyd !!
0
Okno transferowe za 8 minut uważam za otwarte ! do dzieła fachowcy ! :)
0
Troszke my zlekcewazyli RSSS po tym jak ostatnio byl remis z nimi
0
co oni z nami robia , masakra
0
Niech sie Real cieszy póki mozei tak oddadza to co nie ich :)
0
na tym polega sport , emocje musza byc ! stracimy i odzyskamy ! :)
0
Ale bym miał beke jakby im Barca zrobiła 3 aplikacje w 15 minut ;)
0
hahah smieszne to