0

Wszystko OK

0

idz do teatru , od Barcy i zawodników wara

0

Super skład ! Zajebista obrona ! Jazda VeB !

0

Co jak co ale jak City u siebie wygrywa tylko 1-0 ze Stoke to sory ale niech oni nie mysla ze im sie uda awansowac. Barca to nie Stoke , 5 razy wyzsza połka a oni sie z kims takim meczą

0

hahaha Dzeko jaka seta lol az kopie w bramke , oni sie zalą ze z nami niesprawiedliwie przegrali jak on do pustej nie trafia z poł metra

0

Yaya Toure strzela bramke ;) ten to wszedzie jest :)

0

Ucz sie młody ucz a kto wie może za jakis czas zawitasz do Barcy :)

0

Dobry skład , jak najbardziej

0

Song to bardzo dobry zawodnik , chciałbym aby został , lecz zrobi to co bedzie uwazał za stosowne

0

Dokładnie

0

zgodnie z przepisami karny sie należał.

0

Widać boi się konsekwencji

0

świeżak to chyba Ty jestes , ja juz tu długo bardzo jestem .

0

W Arsenalu mu nie wyszło , poszedł do City za kasą i mysla za szybkimi sukcesami a teraz ma tzw. ból dupy.

0

sorki nie pod tym newsem ;) jeszcze raz przepraszam ;)

0

W Arsenalu mu nie wyszło , poszedł do City za kasą i mysla za szybkimi sukcesami a teraz ma tzw. ból dupy

0

sie zdziwicie jak na Camp Nou dostaniecie baty ! ciekawe co wtedy powiesz

0

Smieszne to juz jest

0

Kazda jego odpowiedz jest na najwyzszym poziomie , oby pozostał z nami na długo , kapitalny trener

0

Pójdzie tam gdzie mu będzie lepiej , zyczę mu jak najlepiej po tym co dla nas zrobił

0

Widziałęm go na Facebooku , super :)

0

Bedzie jeszcze bardziej ciekawszy rewanż

0

Xavi mimo wieku jest genialny , jesli jest tylko wypoczęty to gra niesamowite mecze

0

Brama Soriano !! Respect !!

0

Soriano co bramke strzelił z połowy boiska Ajaxowi tosz to szok !! :D

0

Popieram , podobny jak cholerka :)

0

Dobrze mówisz Cesc ! ma swoją Chelsea to niech sie martwi które miejsce zajmie

0

I fajnie , termin dobry ;)

0

Na pewno jeśli Bayern awansuje i trafimy na niego, będzie to ładny dwumecz. Cieszyłbym się".
tez bym tego chciał , i odegrać sie na Bayernie

0

Dokładnie , musimy zagrać na 100 % i rozegrac taki mecz jakby było 0-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?