Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko OK
0
idz do teatru , od Barcy i zawodników wara
0
Super skład ! Zajebista obrona ! Jazda VeB !
0
Co jak co ale jak City u siebie wygrywa tylko 1-0 ze Stoke to sory ale niech oni nie mysla ze im sie uda awansowac. Barca to nie Stoke , 5 razy wyzsza połka a oni sie z kims takim meczą
0
hahaha Dzeko jaka seta lol az kopie w bramke , oni sie zalą ze z nami niesprawiedliwie przegrali jak on do pustej nie trafia z poł metra
0
Yaya Toure strzela bramke ;) ten to wszedzie jest :)
0
Ucz sie młody ucz a kto wie może za jakis czas zawitasz do Barcy :)
0
Dobry skład , jak najbardziej
0
Song to bardzo dobry zawodnik , chciałbym aby został , lecz zrobi to co bedzie uwazał za stosowne
0
Dokładnie
0
zgodnie z przepisami karny sie należał.
0
Widać boi się konsekwencji
0
świeżak to chyba Ty jestes , ja juz tu długo bardzo jestem .
0
W Arsenalu mu nie wyszło , poszedł do City za kasą i mysla za szybkimi sukcesami a teraz ma tzw. ból dupy.
0
sorki nie pod tym newsem ;) jeszcze raz przepraszam ;)
0
W Arsenalu mu nie wyszło , poszedł do City za kasą i mysla za szybkimi sukcesami a teraz ma tzw. ból dupy
0
sie zdziwicie jak na Camp Nou dostaniecie baty ! ciekawe co wtedy powiesz
0
Smieszne to juz jest
0
Kazda jego odpowiedz jest na najwyzszym poziomie , oby pozostał z nami na długo , kapitalny trener
0
Pójdzie tam gdzie mu będzie lepiej , zyczę mu jak najlepiej po tym co dla nas zrobił
0
Widziałęm go na Facebooku , super :)
0
Bedzie jeszcze bardziej ciekawszy rewanż
0
Xavi mimo wieku jest genialny , jesli jest tylko wypoczęty to gra niesamowite mecze
0
Brama Soriano !! Respect !!
0
Soriano co bramke strzelił z połowy boiska Ajaxowi tosz to szok !! :D
0
Popieram , podobny jak cholerka :)
0
Dobrze mówisz Cesc ! ma swoją Chelsea to niech sie martwi które miejsce zajmie
0
I fajnie , termin dobry ;)
0
Na pewno jeśli Bayern awansuje i trafimy na niego, będzie to ładny dwumecz. Cieszyłbym się".
tez bym tego chciał , i odegrać sie na Bayernie
0
Dokładnie , musimy zagrać na 100 % i rozegrac taki mecz jakby było 0-0