0

widzialem juz gola !

0

Gramy strasznie w kratke , raz dobry mecz a następny zły ...

0

kurna

0

ale podanie od niechcenia ja prd...

0

wreszcie Cesc !

0

z City taki mecz a tu co ? no to są jaja jakies

0

Fabregas in w trybie natychmiastowym !

0

Dobra koniec żartów , czas sięgnac po altyleria największe

0

no to ładnie....

0

Ciekawi mnie powód Taty na trybunach

0

na trybunach ??

0

Tata poszedł sie przebrać i z cichacza wkomponuje sie na boisko i będzie grał :D

0

a Tata where ?

0

myslisz ze Cie posłuchaja ? :) beda jeszcze gorsi

0

http://i1.memy.pl/obrazki/3609205314_kurwa_no_nie.jpg

Reakcja sezonowców po golu Sociedad :D

0

Sezonowcom nie dogodzi w zaden sposób , zupełnie jak niektórym kobietom , coś ich łaczy :D

0

Cos czuję ze 20 minut 2 połowy i Barca juz mecz rozstrzygnie

0

Nie moge się nazywac prawdziwym kibicem bo nie byłem na ani 1 meczu Barcy , ale obiecałem sobie ze się tam wybiorę i spełnie swoje marzenie ! ale mimo tego jestem od 8 lat nieustannie za Barceloną i nigdy w nią nie zwątpiłem i nie zwątpię , czy to przegrają mecz albo tak by się stało ze by byli w 2 lidze ! Never ! Forever Barca !

0

Teraz Messi jest OK ? przeciez on nic nie biega , człapie bo boisku , sami tak mówiliście co niektorzy.. czyli sezonowcy.

0

haha narzekajcie na Leo dalej jak on to nie biega ! załosni jestescie ! mówiłem i tak ich rozjedziemy , z Sevilla tez zaczęło sie od 1-0 i co ? 4-1 dla nas !

0

i macie ! Leo ! :)

0

Fc Tragedia ? jestes załosny mówiąc takie słowa , kibicu od 10 bolesci

0

i tak ich rozjedziemy . Z Sevilla było tak samo

0

to sie musiało stać

0

Z City na wyjezdzie mecz imponujący , dzis masakra jak narazie...

0

Już jakis gimbus minusuje . ból dupy

0

Jak kiedyś Tata wystawił Busiego i Songa razem to pamiętam te słowa jak nic ze chwaliliście większosc ze dobrze sobie radzą i fajnie ich Tata ustawił. Jak dziś 20 min i już zle , marudzicie i sami nie wiecie czego chcecie co niektórzy.

0

Tata wie lepiej co robi i koniec

0

Nie zapominajmy ze to trener wie lepiej od nas kogo ma wystawiac i czy to będzie 2 DP czy też 3 ŚO . Mozecie minusować , ale to czysta prawda.

0

wyjdz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?