Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widzialem juz gola !
0
Gramy strasznie w kratke , raz dobry mecz a następny zły ...
0
kurna
0
ale podanie od niechcenia ja prd...
0
wreszcie Cesc !
0
z City taki mecz a tu co ? no to są jaja jakies
0
Fabregas in w trybie natychmiastowym !
0
Dobra koniec żartów , czas sięgnac po altyleria największe
0
no to ładnie....
0
Ciekawi mnie powód Taty na trybunach
0
na trybunach ??
0
Tata poszedł sie przebrać i z cichacza wkomponuje sie na boisko i będzie grał :D
0
a Tata where ?
0
myslisz ze Cie posłuchaja ? :) beda jeszcze gorsi
0
http://i1.memy.pl/obrazki/3609205314_kurwa_no_nie.jpg
Reakcja sezonowców po golu Sociedad :D
0
Sezonowcom nie dogodzi w zaden sposób , zupełnie jak niektórym kobietom , coś ich łaczy :D
0
Cos czuję ze 20 minut 2 połowy i Barca juz mecz rozstrzygnie
0
Nie moge się nazywac prawdziwym kibicem bo nie byłem na ani 1 meczu Barcy , ale obiecałem sobie ze się tam wybiorę i spełnie swoje marzenie ! ale mimo tego jestem od 8 lat nieustannie za Barceloną i nigdy w nią nie zwątpiłem i nie zwątpię , czy to przegrają mecz albo tak by się stało ze by byli w 2 lidze ! Never ! Forever Barca !
0
Teraz Messi jest OK ? przeciez on nic nie biega , człapie bo boisku , sami tak mówiliście co niektorzy.. czyli sezonowcy.
0
haha narzekajcie na Leo dalej jak on to nie biega ! załosni jestescie ! mówiłem i tak ich rozjedziemy , z Sevilla tez zaczęło sie od 1-0 i co ? 4-1 dla nas !
0
i macie ! Leo ! :)
0
Fc Tragedia ? jestes załosny mówiąc takie słowa , kibicu od 10 bolesci
0
i tak ich rozjedziemy . Z Sevilla było tak samo
0
to sie musiało stać
0
Z City na wyjezdzie mecz imponujący , dzis masakra jak narazie...
0
Już jakis gimbus minusuje . ból dupy
0
Jak kiedyś Tata wystawił Busiego i Songa razem to pamiętam te słowa jak nic ze chwaliliście większosc ze dobrze sobie radzą i fajnie ich Tata ustawił. Jak dziś 20 min i już zle , marudzicie i sami nie wiecie czego chcecie co niektórzy.
0
Tata wie lepiej co robi i koniec
0
Nie zapominajmy ze to trener wie lepiej od nas kogo ma wystawiac i czy to będzie 2 DP czy też 3 ŚO . Mozecie minusować , ale to czysta prawda.
0
wyjdz