Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar !
0
Alves o ja pier*** !!!!!!
0
kurcze...
0
alez przejecie !
0
Messi !!!
0
najsłabsze ogniwo sie potwierdzilo :D
0
hahah czerwo !
0
karny oczywisty !!
0
W drugiej połowie Xaviego zdjąć , Iniesta na srodek pomocy do Fabregasa , a za Xaviego Neymar niech wejdzie , ale nie odrazu zmiana , takie moje zdanie , wiem ze Generał gra dobrze , ale dobry wariant by był
0
posiadanie 65-35 dla nas
0
Brawo Generale !
0
ajaja
0
nalezała sie Negredo , od poczatku pajacuje !
0
ja prd ale fuks !!!
0
kurna stały fragment
0
Alves juz zolta
0
ale fuks
0
" Jesús Navas: Zamierzamy odebrać Barcelonie posiadanie piłki "
mówiłem, powodzenia Navas :D
0
naszych słychac :)
0
a my ich sprytem :)
0
Az mam ciary jak slysze hymn :D
0
Kocham ten hymn LM :D
0
Są i nasi :D
0
Jazda Jazda Barca !!!
0
nie liczyłbym na to ze autobus bedzie
0
Dobry skład ! Jazda Barca !
0
Nasza kochana Barca dzis nas Wszystkich zachwyci pięknym widowiskiem ! VeB ! :)
0
Wygraliśmy owszem z Rayo 6-0 ale.. no to dzis będzie ten poważny sprawdzian i sie okaże jaką silną drużyną jesteśmy
0
Wiem ze mój sen jest conajmniej " dziwny " ale dzis sie w nocy przebudziłem jak Barca grała z City i wygrała 9:0.. tragedia :P i sobie mysle co za sen :D
0
Oj Mou Mou... a Chelsea za to lepsza tak ?