0

Neymar !

0

Alves o ja pier*** !!!!!!

0

kurcze...

0

alez przejecie !

0

Messi !!!

0

najsłabsze ogniwo sie potwierdzilo :D

0

hahah czerwo !

0

karny oczywisty !!

0

W drugiej połowie Xaviego zdjąć , Iniesta na srodek pomocy do Fabregasa , a za Xaviego Neymar niech wejdzie , ale nie odrazu zmiana , takie moje zdanie , wiem ze Generał gra dobrze , ale dobry wariant by był

0

posiadanie 65-35 dla nas

0

Brawo Generale !

0

ajaja

0

nalezała sie Negredo , od poczatku pajacuje !

0

ja prd ale fuks !!!

0

kurna stały fragment

0

Alves juz zolta

0

ale fuks

0

" Jesús Navas: Zamierzamy odebrać Barcelonie posiadanie piłki "
mówiłem, powodzenia Navas :D

0

naszych słychac :)

0

a my ich sprytem :)

0

Az mam ciary jak slysze hymn :D

0

Kocham ten hymn LM :D

0

Są i nasi :D

0

Jazda Jazda Barca !!!

0

nie liczyłbym na to ze autobus bedzie

0

Dobry skład ! Jazda Barca !

0

Nasza kochana Barca dzis nas Wszystkich zachwyci pięknym widowiskiem ! VeB ! :)

0

Wygraliśmy owszem z Rayo 6-0 ale.. no to dzis będzie ten poważny sprawdzian i sie okaże jaką silną drużyną jesteśmy

0

Wiem ze mój sen jest conajmniej " dziwny " ale dzis sie w nocy przebudziłem jak Barca grała z City i wygrała 9:0.. tragedia :P i sobie mysle co za sen :D

0

Oj Mou Mou... a Chelsea za to lepsza tak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?