Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar !!! :)
0
4-0 haha !! :)
0
jak dla mnie kapitalna 1 połowa , oby druga taka sama i każdy mecz ! :)
0
Dawno nie było takiego lobu w wykonaniu Leo :)
0
Leo !!!!!!!!!!!!!!! :)
0
Z oczekiwaniem czekałem na starego dobrego magika Andresa ! :)
0
Iniesta ..magik ...
0
Panowie najważniejsze to wygrać spokojnie , wrócic na lidera i poprawić humory przed City :)
0
Alexis mógł strzelać .. nie zawsze trzeba podawać
0
Andres jaki przegląd pola.. mistrz !
0
oo kurde .. :)
0
moze tak Messi gol teraz ? :) kto za ? :)
0
aj słupek :)
0
ajajaj
0
Leo jakie opanowanie piłki :)
0
Puyol brawo ! :)
0
Rayo nalezy sie szacunek , bo jako jedni z nielicznych w La Liga graja otwarty futbol a nie zamykaja sie na własnej połowie ( autobus )
0
Gramy nieżle :)
0
Adriano jego bramy to majstersztyk :)
0
ale brama Adriano !!
0
Skład bardzo dobry ! po 3 pkt i wrócic na lidera ! VeB ! :)
0
i juz 2-0 ....
0
Atletico 1-0 3 minuta
0
Taaa nie doceniali.. chyba Ty własnie doceniłes siłe większego pieniądza..
0
Zasługuje na to aby stac na bramce w finale ;)
0
Dobra jest , wazne ze mamy finał ! Visca El Barca !! :)
0
jak to nie wpadło ?
0
o fuck
0
łoo to bylo ryzykowane
0
co Messi robi ?