0

Neymar !!! :)

0

4-0 haha !! :)

0

jak dla mnie kapitalna 1 połowa , oby druga taka sama i każdy mecz ! :)

0

Dawno nie było takiego lobu w wykonaniu Leo :)

0

Leo !!!!!!!!!!!!!!! :)

0

Z oczekiwaniem czekałem na starego dobrego magika Andresa ! :)

0

Iniesta ..magik ...

0

Panowie najważniejsze to wygrać spokojnie , wrócic na lidera i poprawić humory przed City :)

0

Alexis mógł strzelać .. nie zawsze trzeba podawać

0

Andres jaki przegląd pola.. mistrz !

0

oo kurde .. :)

0

moze tak Messi gol teraz ? :) kto za ? :)

0

aj słupek :)

0

ajajaj

0

Leo jakie opanowanie piłki :)

0

Puyol brawo ! :)

0

Rayo nalezy sie szacunek , bo jako jedni z nielicznych w La Liga graja otwarty futbol a nie zamykaja sie na własnej połowie ( autobus )

0

Gramy nieżle :)

0

Adriano jego bramy to majstersztyk :)

0

ale brama Adriano !!

0

Skład bardzo dobry ! po 3 pkt i wrócic na lidera ! VeB ! :)

0

i juz 2-0 ....

0

Atletico 1-0 3 minuta

0

Taaa nie doceniali.. chyba Ty własnie doceniłes siłe większego pieniądza..

0

Zasługuje na to aby stac na bramce w finale ;)

0

Dobra jest , wazne ze mamy finał ! Visca El Barca !! :)

0

jak to nie wpadło ?

0

o fuck

0

łoo to bylo ryzykowane

0

co Messi robi ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?