Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cobra303 Bez przesady, że zarabia grube miliony, są kluby które byłby w stanie opłacić to co tutaj zarabia. Mógłby iść gdzie indziej i albo siedzieć na ławie lub grać za taki sam hajs, ale woli zostać w FCB i odnieść sukces.
0
@WaFen Ale ma chłopak ambicje, każdemu "kapie" na świecie w tym sporcie.
1
Zawsze odpadnięcie Realu czy też przegrana w lidze, to najlepsza informacja jaka może być na koniec dnia :)
17
Takie podejście u piłkarzy mi się podoba, nie liczy się tylko kasa na koncie, lecz ogromne ambicje. Oby mu się udała kariera w Barcelonie.
18
Mogłem obronić jeszcze więcej, ale na szczęście nie było potrzeby. - mistrz :) Dla mnie najlepszy bramkarz na świecie :)
0
Mamy toooooooooooo takk jest!!!!!!!!!!!!!!!!! Riqui!!!!!!!!!!!!!!
0
Antek ja pierdziele.....
0
Dobra strzelić i mamy to.
0
Pjanic gooooooooooool
0
Nieeeee maaaa :D
1
Dembele taaaaaaaak
0
Mats królu złoty!!!!
0
Kurde Frenkie.....
0
Brawo Mats!!!!!!!!!!
1
Ładny strzał, ale mamy farta.
0
Ale go puścili, masakra.
0
@Lub567 Widzę, co ludzie tutaj piszą na LR na co dzień i podczas meczu, straszne niezdecydowanie.
1
@mrboom Pewnych osób tutaj nie da się zrozumieć :)
0
@Sapos93 Tego nie rozumiem, że jak Martin gra dobrze, to jest cacy, że dobry transfer itp,. ale jak zagra gorszy mecz to najazd na niego i won z klubu.
0
@El dominatore Po obserwacji, stwierdzam że jednak są to te same osoby niektóre :)
10
Jak już krytykujecie Martina, to róbcie to cały czas, bo ostatnio go wywalacie go z klubu, a teraz wychwalacie po akcji. Zdecydujcie się.
0
Gooooooooooool :D
0
@xxxxx Xavi jest dla niego wszystkim :D
0
Jeśli faktycznie wybory przełożone, to niezły burdel w klubie się szykuje...choć i tak jest, lecz będzie jeszcze gorszy.
57
Font jest pogrzebany, skoro Laporta podpisy otrzymał od rodziny Leo :D
0
@VenoM Miałem wczoraj na kuponie Club Brugge i nie narzekam :)
0
@FCBKUBANO Czasem potrzebna przerwa :) Wzajemnie :)
1
@norbi77 Pierwsze zdj. od razu poszło na tapetę :D
4
@Bykunn A później płacz że Lockdown i obostrzenia :)
2
@FCBKUBANO Dzięki serdeczne :) Powodzenia i Tobie :)