0

@Cobra303 Bez przesady, że zarabia grube miliony, są kluby które byłby w stanie opłacić to co tutaj zarabia. Mógłby iść gdzie indziej i albo siedzieć na ławie lub grać za taki sam hajs, ale woli zostać w FCB i odnieść sukces.

0

@WaFen Ale ma chłopak ambicje, każdemu "kapie" na świecie w tym sporcie.

1

Zawsze odpadnięcie Realu czy też przegrana w lidze, to najlepsza informacja jaka może być na koniec dnia :)

17

Takie podejście u piłkarzy mi się podoba, nie liczy się tylko kasa na koncie, lecz ogromne ambicje. Oby mu się udała kariera w Barcelonie.

18

Mogłem obronić jeszcze więcej, ale na szczęście nie było potrzeby. - mistrz :) Dla mnie najlepszy bramkarz na świecie :)

0

Mamy toooooooooooo takk jest!!!!!!!!!!!!!!!!! Riqui!!!!!!!!!!!!!!

0

Antek ja pierdziele.....

0

Dobra strzelić i mamy to.

0

Pjanic gooooooooooool

0

Nieeeee maaaa :D

1

Dembele taaaaaaaak

0

Mats królu złoty!!!!

0

Kurde Frenkie.....

0

Brawo Mats!!!!!!!!!!

1

Ładny strzał, ale mamy farta.

0

Ale go puścili, masakra.

0

@Lub567 Widzę, co ludzie tutaj piszą na LR na co dzień i podczas meczu, straszne niezdecydowanie.

1

@mrboom Pewnych osób tutaj nie da się zrozumieć :)

0

@Sapos93 Tego nie rozumiem, że jak Martin gra dobrze, to jest cacy, że dobry transfer itp,. ale jak zagra gorszy mecz to najazd na niego i won z klubu.

0

@El dominatore Po obserwacji, stwierdzam że jednak są to te same osoby niektóre :)

10

Jak już krytykujecie Martina, to róbcie to cały czas, bo ostatnio go wywalacie go z klubu, a teraz wychwalacie po akcji. Zdecydujcie się.

0

Gooooooooooool :D

0

@xxxxx Xavi jest dla niego wszystkim :D

0

Jeśli faktycznie wybory przełożone, to niezły burdel w klubie się szykuje...choć i tak jest, lecz będzie jeszcze gorszy.

57

Font jest pogrzebany, skoro Laporta podpisy otrzymał od rodziny Leo :D

0

@VenoM Miałem wczoraj na kuponie Club Brugge i nie narzekam :)

0

@FCBKUBANO Czasem potrzebna przerwa :) Wzajemnie :)

1

@norbi77 Pierwsze zdj. od razu poszło na tapetę :D

4

@Bykunn A później płacz że Lockdown i obostrzenia :)

2

@FCBKUBANO Dzięki serdeczne :) Powodzenia i Tobie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?