0

Koniec :D Wytrzymali, ale ostatnia minuta było gorąco jak z wolnego poszło w słupek.

3

Ale fart, słupek...

0

Jaka seta Valencia, sam na sam..

0

@Thomas99PL Tego się właśnie obawiam.

0

@notor1ous Ale ważne że prowadzą, byle dotrwali.

0

6 minut doliczył, czuję tam niespodziankę na koniec..

0

Nie ma gola jednak dla Valencii haha. Oby to utrzymali.

1

Valencia 0:2 :D Kupon siedzi :D

0

Mam przeczucie, że Nietoperze odwalą coś w końcówce, bo zamykają mi kupon ;D

1

Soler z Valencii ładna brama.

23

Zdecydowanie widać efekt pracy Koemana.

1

Cieszy skuteczność i na zero z tyłu :) VeB!

0

La Rambla wyprosiła :D

2

Rysiek jaki banan na twarzy :D

2

Rysiek! Nie wierzę!

1

Messi niech odpoczywa :)

2

W końcu skuteczność odzyskana na boisku, oby na stałe.

1

Francuzi sobie pograli :P

3

Antek się rozstrzelał :D

1

On wrócił, wróciła jego radość z gry! :)

3

Stary dobry Messi!!!!!!!!!!!!!!!

4

Leooooooooooooooooooooo!

1

Gdyby nie Ter Stegen, to byśmy byli na końcu tabeli.

3

Brawo dla naszej obrony hahaha

1

Mam nadzieję, że Dembele nie kontuzja... ale jeśli coś jest to lepiej niech zgłosi, bo później może być tylko gorzej.

8

Goooooool Antek :D

2

@tmQbassive Żałosne jest takie coś :D

2

Najważniejsze że nasi zdobyli 3 pkt. VeB!

0

Kurła, szkoda tej bramki.

1

Martin sobie gra w Barcelonie, możecie go wyzywać, śmiać się, ale Wy chcielibyście piłki podawać chociaż :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?