0

Oby w rewanżu zagrali jak należy.

1

Taki wynik jeszcze spokojnie do odrobienia, tym bardziej że gramy na CN i Leo zapewne zagra. Dziś bez szału, dobrze że nasi strzelili chociaż jedną.

0

Oby ta bramka z karnego pomogła jakoś Cou..

0

Może strzelą.

1

Może gra sobie w ping ponga?

1

Żenua........

0

Stałe fragmenty, to o czym było pisane że trzeba uważać.

0

To się zaczyna kiepsko.

0

Środek obrony ciekawie, oby to był fajny meczyk. Vamos!

19

Skład Sportu, ciekaw jestem jak by sobie poradził Malcom na szpicy.

19

Trzeba zanotować ten dzień, brak powołania dla Rakiety.

1

Chyba chodzi o 18 mln a nie tysięcy, a to już inna bajka :D

0

Super wiadomość. Oby się sprawdził w FCB.

0

Znając życie, to Real będzie miał zapewne z górki w LM.

1

Ja rozumiem że Dybala młodszy od Leo, ale przegięli po całości by był bardziej wartościowy :D

0

Niech spadają na drzewo.. :)

7

I oby tak zostało do końca sezonu :) Real już chyba bez szans :D

1

Jednak udało nam się wygrać w tym Nowym Roku :) VeB!!!

0

Szkoda że Valverde nie wpuszcza Coutinho, tak to on formy nie odzyska.. :/

0

Ale mamy szczęście, dziwne że tego nie trafił.. :D

0

Ter Stegen!!!!

1

To się mogło źle skończyć..

2

Nie mogłem oglądać pierwszej połowy, ale widzę przegapiłem pięknego gola El Pistolero.

1

Obyśmy wykorzystali kolejne potknięcie Realu, 10 pkt to już byłaby fajna sprawa ;)

0

To sobie Semedo pograł. Ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos!

2

Świetnie wszystko opisanie, popieram. Szkoda tylko de Ligta...

2

Człowiekowi ciężko uzyskać premię od szefa w robocie, jak da to z wielką łaską, a Ci sobie życzą 10 mln premii. W **** się przewraca.

0

Semedo na PO, dać szansę Wagué jako zmiennik, a Roberto do pomocy bo tam jego miejsce, choć nie mówię że źle się spisuje na PO.

0

Za te 4 mln warto go sprowadzić, nie jest to duża kwota, może coś z niego będzie.

10

Oby on nie trafił do Barcelony jeśli to prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?