Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby w rewanżu zagrali jak należy.
1
Taki wynik jeszcze spokojnie do odrobienia, tym bardziej że gramy na CN i Leo zapewne zagra. Dziś bez szału, dobrze że nasi strzelili chociaż jedną.
0
Oby ta bramka z karnego pomogła jakoś Cou..
0
Może strzelą.
1
Może gra sobie w ping ponga?
1
Żenua........
0
Stałe fragmenty, to o czym było pisane że trzeba uważać.
0
To się zaczyna kiepsko.
0
Środek obrony ciekawie, oby to był fajny meczyk. Vamos!
19
Skład Sportu, ciekaw jestem jak by sobie poradził Malcom na szpicy.
19
Trzeba zanotować ten dzień, brak powołania dla Rakiety.
1
Chyba chodzi o 18 mln a nie tysięcy, a to już inna bajka :D
0
Super wiadomość. Oby się sprawdził w FCB.
0
Znając życie, to Real będzie miał zapewne z górki w LM.
1
Ja rozumiem że Dybala młodszy od Leo, ale przegięli po całości by był bardziej wartościowy :D
0
Niech spadają na drzewo.. :)
7
I oby tak zostało do końca sezonu :) Real już chyba bez szans :D
1
Jednak udało nam się wygrać w tym Nowym Roku :) VeB!!!
0
Szkoda że Valverde nie wpuszcza Coutinho, tak to on formy nie odzyska.. :/
0
Ale mamy szczęście, dziwne że tego nie trafił.. :D
0
Ter Stegen!!!!
1
To się mogło źle skończyć..
2
Nie mogłem oglądać pierwszej połowy, ale widzę przegapiłem pięknego gola El Pistolero.
1
Obyśmy wykorzystali kolejne potknięcie Realu, 10 pkt to już byłaby fajna sprawa ;)
0
To sobie Semedo pograł. Ale najważniejsze są 3 punkty. Vamos!
2
Świetnie wszystko opisanie, popieram. Szkoda tylko de Ligta...
2
Człowiekowi ciężko uzyskać premię od szefa w robocie, jak da to z wielką łaską, a Ci sobie życzą 10 mln premii. W **** się przewraca.
0
Semedo na PO, dać szansę Wagué jako zmiennik, a Roberto do pomocy bo tam jego miejsce, choć nie mówię że źle się spisuje na PO.
0
Za te 4 mln warto go sprowadzić, nie jest to duża kwota, może coś z niego będzie.
10
Oby on nie trafił do Barcelony jeśli to prawda.