2

Pique tak szybko prezydentem? I dobrze, ktoś musi w końcu zrobić porządek w klubie.

15

No boisku widać że Leo jest najlepszy, olać ZP.

0

Skoro chce grać ciągle w pierwszym składzie to w Barcelonie tego raczej póki co nie osiągnie, Umtiti jak wróci do zdrowia to z Pique jest to podstawa, dodatkowo Lenglet w dobrej formie. Szkoda że sprawy się tak skomplikowały.

8

Masakra, czemu tak musi być, Semedo zasługuje na pozycję PO...

4

Dziękuję i wzajemnie dla całej Redakcji Wesołych Świąt :)

0

Nigdy o gościu nie słyszałem nawet.

0

Pytanie czy będzie wszystko w porządku czy też nie..

11

Bardzo liczyłem na jego dalszą karierę w FCB, szkoda że mu się nie udało.

0

Ciekawe stroje ma Real, pasują do nich :D

1

Odezwali się Ci co przestrzegają zasad :)

1

Był Mina to się go pozbyli, teraz kolejny Kolumbijczyk.

16

"Ponieważ chcę grać i nie odejdę tam, żeby siedzieć na ławce."
Takich bramkarzy to ja rozumiem, nie tylko kasa się liczy i to ze się jest w wielkim klubie.

0

Szkoda że nie trafiliśmy na Real.

2

W wieku 21 lat do Chin? To byłoby bardzo dziwne, nie wierzę nawet aby Malcom na taki ruch się zdecydował.

0

I oby tylko utrzymał pierwsze miejsce do końca sezonu :)

2

To jest po prostu jakaś masakra u niego z tymi kontuzjami, ciągnie się to za nim non stop.. Co wróci to wypada z gry. Wielki pech Belga.

51

Messi kolejny raz udowadnia że nie bez powodu znalazł się na 5 miejscu ZP :)

7

Zajebisty mecz :) Manita a występ Leosia coś pięknego :) VeB!!

1

Pique się bawi w napadziora ostatnio :D

1

Piqueeeeeeeee! Manita!!!!!!

0

Leooooo hat-trick!! :)

0

Leooooooooooo goool!

0

Messi zajada sobie :D

0

Leooooooooooo!!

1

El Pistoloeroooooooooooooo gooooooool!! Leo asysta!!

0

Ale mamy szczęście....

2

Vamooosss Barca po 3 pkt.!!

7

Klub powinien bardzo się postarać o ich obu, a jeśli to się nie uda to chociaż obowiązkowo de Ligta.

1

Tylko żeby go szybciej nie "zajechał". Nic nie trwa wiecznie. Odpukać.

0

Dobrze że Munir schodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?