Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pique tak szybko prezydentem? I dobrze, ktoś musi w końcu zrobić porządek w klubie.
15
No boisku widać że Leo jest najlepszy, olać ZP.
0
Skoro chce grać ciągle w pierwszym składzie to w Barcelonie tego raczej póki co nie osiągnie, Umtiti jak wróci do zdrowia to z Pique jest to podstawa, dodatkowo Lenglet w dobrej formie. Szkoda że sprawy się tak skomplikowały.
8
Masakra, czemu tak musi być, Semedo zasługuje na pozycję PO...
4
Dziękuję i wzajemnie dla całej Redakcji Wesołych Świąt :)
0
Nigdy o gościu nie słyszałem nawet.
0
Pytanie czy będzie wszystko w porządku czy też nie..
11
Bardzo liczyłem na jego dalszą karierę w FCB, szkoda że mu się nie udało.
0
Ciekawe stroje ma Real, pasują do nich :D
1
Odezwali się Ci co przestrzegają zasad :)
1
Był Mina to się go pozbyli, teraz kolejny Kolumbijczyk.
16
"Ponieważ chcę grać i nie odejdę tam, żeby siedzieć na ławce."
Takich bramkarzy to ja rozumiem, nie tylko kasa się liczy i to ze się jest w wielkim klubie.
0
Szkoda że nie trafiliśmy na Real.
2
W wieku 21 lat do Chin? To byłoby bardzo dziwne, nie wierzę nawet aby Malcom na taki ruch się zdecydował.
0
I oby tylko utrzymał pierwsze miejsce do końca sezonu :)
2
To jest po prostu jakaś masakra u niego z tymi kontuzjami, ciągnie się to za nim non stop.. Co wróci to wypada z gry. Wielki pech Belga.
51
Messi kolejny raz udowadnia że nie bez powodu znalazł się na 5 miejscu ZP :)
7
Zajebisty mecz :) Manita a występ Leosia coś pięknego :) VeB!!
1
Pique się bawi w napadziora ostatnio :D
1
Piqueeeeeeeee! Manita!!!!!!
0
Leooooo hat-trick!! :)
0
Leooooooooooo goool!
0
Messi zajada sobie :D
0
Leooooooooooo!!
1
El Pistoloeroooooooooooooo gooooooool!! Leo asysta!!
0
Ale mamy szczęście....
2
Vamooosss Barca po 3 pkt.!!
7
Klub powinien bardzo się postarać o ich obu, a jeśli to się nie uda to chociaż obowiązkowo de Ligta.
1
Tylko żeby go szybciej nie "zajechał". Nic nie trwa wiecznie. Odpukać.
0
Dobrze że Munir schodzi.