Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Munir...
1
Cillessen kocur!
30
Ale peech, byłaby ładna bramka Cou..
0
Cillessen!!!!!!!
4
Co kocur ma spida...
2
Dembeleeeee ja pierdzieleeeeeeee!!!
1
Fajnie że gra Miranda i Alena, oby pokazali się z dobrej strony. Vamoooos!!
0
Co to na niego, to jest nic :)
0
Chłopak ma wszystko co najlepsze, gra w najlepszym klubie, warunki do rozwoju, dobra kasa, gra u boku najlepszego piłkarza na świecie, a mimo to nie docenia tego.. Oby tylko nie zmarnował swojego potencjału.
5
Nie rozumiem go, po co on tak robi.. Może mieć wszystko w Barcelonie a odwala takie coś.
40
Ależ to pięknie Jordi ujął.
11
Zrobił to po mistrzowsku :)
0
A jednak Dembele, zajebiście :)
7
Cou bez formy, Dembele bardziej zasługuje by zacząć od pierwszej minuty.
0
Piękne to były czasy.. Eto'o, Henry.. Ale mamy nadal Leo :)
1
Przecież on kariery w Barcelonie nie zrobi że będzie grał co mecz, lepiej dla niego będzie jak odejdzie.
8
Oby zdecydował się postawić na Dembele, nie można go w takim momencie odstawić na bok.
2
Ale ten czas zleciał, masakra... :)
0
Wielka szkoda, ale z drugiej strony dobrze że to tylko taki krótki okres czasu.
1
Denis :D
0
Malcom goooooooooooooooooooool!
0
Ładna bramka Denisa.
0
Co ten Valverde ma z Chorwatem to ja nie wiem.
1
Podoba mi się skład Sportu.
0
Skoro ma siedzieć u nas na ławie, a tam mu dobrze idzie, to jest najlepsze rozwiązanie. Oby tylko nasz klub nie sprzedał go za promocyjne 15 mln..
2
Nie lubię takich zawodników. Gomes też miał być świetnym zawodnikiem w Barcelonie.
0
Oby tylko tak dalej, akcja z obrońcą była wczoraj mega :)
2
W końcu sprawiedliwość dosięgnie również w LM.
5
Oby tylko nie trafił do Barcy, takich niezdecydowanych zawodników nie potrzeba.
0
Cieszy to że na zero z tyłu, 3 pkt również. VeB!!