1

Munir...

1

Cillessen kocur!

30

Ale peech, byłaby ładna bramka Cou..

0

Cillessen!!!!!!!

4

Co kocur ma spida...

2

Dembeleeeee ja pierdzieleeeeeeee!!!

1

Fajnie że gra Miranda i Alena, oby pokazali się z dobrej strony. Vamoooos!!

0

Co to na niego, to jest nic :)

0

Chłopak ma wszystko co najlepsze, gra w najlepszym klubie, warunki do rozwoju, dobra kasa, gra u boku najlepszego piłkarza na świecie, a mimo to nie docenia tego.. Oby tylko nie zmarnował swojego potencjału.

5

Nie rozumiem go, po co on tak robi.. Może mieć wszystko w Barcelonie a odwala takie coś.

40

Ależ to pięknie Jordi ujął.

11

Zrobił to po mistrzowsku :)

0

A jednak Dembele, zajebiście :)

7

Cou bez formy, Dembele bardziej zasługuje by zacząć od pierwszej minuty.

0

Piękne to były czasy.. Eto'o, Henry.. Ale mamy nadal Leo :)

1

Przecież on kariery w Barcelonie nie zrobi że będzie grał co mecz, lepiej dla niego będzie jak odejdzie.

8

Oby zdecydował się postawić na Dembele, nie można go w takim momencie odstawić na bok.

2

Ale ten czas zleciał, masakra... :)

0

Wielka szkoda, ale z drugiej strony dobrze że to tylko taki krótki okres czasu.

1

Denis :D

0

Malcom goooooooooooooooooooool!

0

Ładna bramka Denisa.

0

Co ten Valverde ma z Chorwatem to ja nie wiem.

1

Podoba mi się skład Sportu.

0

Skoro ma siedzieć u nas na ławie, a tam mu dobrze idzie, to jest najlepsze rozwiązanie. Oby tylko nasz klub nie sprzedał go za promocyjne 15 mln..

2

Nie lubię takich zawodników. Gomes też miał być świetnym zawodnikiem w Barcelonie.

0

Oby tylko tak dalej, akcja z obrońcą była wczoraj mega :)

2

W końcu sprawiedliwość dosięgnie również w LM.

5

Oby tylko nie trafił do Barcy, takich niezdecydowanych zawodników nie potrzeba.

0

Cieszy to że na zero z tyłu, 3 pkt również. VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?