5

Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.

11

Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)

0

Roberto pięknie, walczył o piłkę do końca.

0

Dembele goooooooooooool! :)

1

Oby w drugiej połowie nasi w końcu coś strzelili i wygrali.

0

Tyle sytuacji i nadal bez gola...

0

Murawa to porażka na całego.

3

Fajny skład, ale ciulowo że nie ma Semedo.

2

Dobrze mówi, polać mu :)

0

Oby przedłużyli, nasi z nim wygrali 2 trofea, LM wiadomo masakra, ale wierzę że w tym sezonie wygramy LM a Valverde wyciągnął wnioski po odpadnięciu z Romą.

0

Oby tym razem udało mu się być najlepszym w Zamora, zasługuje na to swoją postawą.

0

El Pistolero się jeszcze rozkręci, jak już zacznie do strzela seryjnie.

1

Jeszcze będzie z niego nowy Dani Alves.

2

Bardzo takie coś cieszy, oby grał jeszcze lepiej.

0

Cieszy wygrana i czyste konto :) VeB!

0

Leooooooooooooo mistrz :)

0

Coutinhoooooooooooooooooooo! :)

0

Leoooooooooooooo 6000!!!!!

6

Nie wiem czemu Roberto ma grać na PO skoro jest Semedo.

0

Niech może jeszcze do Meksyku jadą..

4

Dobry meczyk, cieszy kolejna wygrana :) VeB!

1

Rafa goooooooool!!!

0

Hahaha :D

0

Ale mamy szczęście.

0

Leoooooooooooooo goooooooool!!!

1

Malcom goooooooooooool!

1

Cou gdyby to wpadło.. :)

5

Tęskniłem za tym hymnem :)

0

Fajny skład ;) Vamos!

0

Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?