Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.
11
Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)
0
Roberto pięknie, walczył o piłkę do końca.
0
Dembele goooooooooooool! :)
1
Oby w drugiej połowie nasi w końcu coś strzelili i wygrali.
0
Tyle sytuacji i nadal bez gola...
0
Murawa to porażka na całego.
3
Fajny skład, ale ciulowo że nie ma Semedo.
2
Dobrze mówi, polać mu :)
0
Oby przedłużyli, nasi z nim wygrali 2 trofea, LM wiadomo masakra, ale wierzę że w tym sezonie wygramy LM a Valverde wyciągnął wnioski po odpadnięciu z Romą.
0
Oby tym razem udało mu się być najlepszym w Zamora, zasługuje na to swoją postawą.
0
El Pistolero się jeszcze rozkręci, jak już zacznie do strzela seryjnie.
1
Jeszcze będzie z niego nowy Dani Alves.
2
Bardzo takie coś cieszy, oby grał jeszcze lepiej.
0
Cieszy wygrana i czyste konto :) VeB!
0
Leooooooooooooo mistrz :)
0
Coutinhoooooooooooooooooooo! :)
0
Leoooooooooooooo 6000!!!!!
6
Nie wiem czemu Roberto ma grać na PO skoro jest Semedo.
0
Niech może jeszcze do Meksyku jadą..
4
Dobry meczyk, cieszy kolejna wygrana :) VeB!
1
Rafa goooooooool!!!
0
Hahaha :D
0
Ale mamy szczęście.
0
Leoooooooooooooo goooooooool!!!
1
Malcom goooooooooooool!
1
Cou gdyby to wpadło.. :)
5
Tęskniłem za tym hymnem :)
0
Fajny skład ;) Vamos!
0
Inter to niech się wypcha z wypożyczeniem, jak mieli u siebie Rafe to go nie wykupili.