3

Oby to kurde nie było prawdą, to byłaby masakra.

1

Digne sprzedali, Miranda za wcześnie, teraz szukają znowu LO..

1

Mam nadzieję, że Valverde znajdzie sposób na poprawę gry bo póki co bez szału.

2

Ja pierdziele, oddane 5 punktów... a powinny być dwie wygrane. Zajebiście, z taką grą to oni sobie mogą... Kompromitacja.

1

Pique piękna asysta. I oni chcą wygrać LM, na pewno z taką grą.

1

To są jakieś jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Coutinhoooo gooooooool!!!

0

To fakt, nasza obrona jest bardzo słaba, oby nastąpiła poprawa jak najszybciej, bo ciężko będzie walczyć o trofea.

5

Skoro dostał i mieli potwierdzenie z VAR to widocznie zasłużył, to oni znają się na przepisach gry.

0

Jaka lipa, stracić punkty w tak głupi sposób i w dodatku u siebie...

0

Pique!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ja pierdziele!!!!!!!!!!

0

W końcu powrócił stary dobry Leo! :D

0

Paco to nie chcieli. Ciekawe kim jeszcze się interesują.

0

Bramka Leo z wolnego majstersztyk.

5

I zajebiście że został, takich piłkarzy się szanuje ;)

0

Leoś pozamiatał :)

2

Leoooooooooooooooooooooo

5

Dembele co za goooooooool

0

Cou ajajajaj...

0

Że Cou tego nie trafił ;P

0

33 lata i już koniec kariery w FCB? Chyba sobie żarty robią.

0

Oby tylko utrzymał obecną formę.

0

Szczerze? To i tak zapewne żadne wzmocnienie.

2

Ciężki mecz ale na szczęście wygrany, mogło być zupełnie inaczej ale się udało. VeB!

0

Dembele gooooooooool!!!!!!!!!!!!

0

El Pistoloeroooooooooooo gooooooool.

0

Ale mamy szczęście, już mogło być 3-0 dla Sociedad.

0

To jest po prostu masakra, czuję zaraz gola numer dwa dla Sociedad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?