Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oby to kurde nie było prawdą, to byłaby masakra.
1
Digne sprzedali, Miranda za wcześnie, teraz szukają znowu LO..
1
Mam nadzieję, że Valverde znajdzie sposób na poprawę gry bo póki co bez szału.
2
Ja pierdziele, oddane 5 punktów... a powinny być dwie wygrane. Zajebiście, z taką grą to oni sobie mogą... Kompromitacja.
1
Pique piękna asysta. I oni chcą wygrać LM, na pewno z taką grą.
1
To są jakieś jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kurde!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Coutinhoooo gooooooool!!!
0
To fakt, nasza obrona jest bardzo słaba, oby nastąpiła poprawa jak najszybciej, bo ciężko będzie walczyć o trofea.
5
Skoro dostał i mieli potwierdzenie z VAR to widocznie zasłużył, to oni znają się na przepisach gry.
0
Jaka lipa, stracić punkty w tak głupi sposób i w dodatku u siebie...
0
Pique!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!
0
W końcu powrócił stary dobry Leo! :D
0
Paco to nie chcieli. Ciekawe kim jeszcze się interesują.
0
Bramka Leo z wolnego majstersztyk.
5
I zajebiście że został, takich piłkarzy się szanuje ;)
0
Leoś pozamiatał :)
2
Leoooooooooooooooooooooo
5
Dembele co za goooooooool
0
Cou ajajajaj...
0
Że Cou tego nie trafił ;P
0
33 lata i już koniec kariery w FCB? Chyba sobie żarty robią.
0
Oby tylko utrzymał obecną formę.
0
Szczerze? To i tak zapewne żadne wzmocnienie.
2
Ciężki mecz ale na szczęście wygrany, mogło być zupełnie inaczej ale się udało. VeB!
0
Dembele gooooooooool!!!!!!!!!!!!
0
El Pistoloeroooooooooooo gooooooool.
0
Ale mamy szczęście, już mogło być 3-0 dla Sociedad.
0
To jest po prostu masakra, czuję zaraz gola numer dwa dla Sociedad.