Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś się zmieni w naszej grze bo póki co to straszna lipa.
1
Kurna gol........
0
Typowy "typ" z Realu :)
0
Fajny skład, Rafa i Sergi w pomocy :) Vamos Barca po 3 pkt!
1
Masakra, jaka przepaść między pierwszym a ostatnim zespołem..
0
Oby grał jak najdłużej w naszej ukochanej drużynie.
12
Niech się mu tam dobrze wiedzie, może jego kariera ożyje na nowo.
8
I tak niektórzy by go sprzedali bo nic nie wnosi do drużyny.
1
Teraz? Za późno, mamy już dobrych graczy na jego miejsce, choć oczywiście Neymar jest zajebistym zawodnikiem. Wybrał kasę więc trudno.
0
Uff dobrze że to tylko tydzień i akurat jest przerwa reprezentacyjna.
2
Nie ma co zwracać uwagi na te śmieszne rankingi, wiadomo i tak że Leo najlepszy.
8
On jest niesamowity :)
8
Koniec :D 10 bramek co za mecz :D VeB!!!
10
Leo mógł mieć hat-tricka a oddał karnego :) Mistrz!!!!
2
El Pistolerooooooooo :D Pogrom :D
0
Karniak :D
2
Albaaaaaaaaaa goooooooool :D
0
Leoooooo gooooool :)
0
Rekietaaaaaaaaaaaaaaa :D
0
Dembele :D
0
Kurde gol...
0
Suarez goooooool :D
0
Chodziło mi o poprzedni sezon.
0
Skład Marki i jazda z nimi, oby zagrał Arthur.
5
Oby w końcu nasi zaczęli grać widowiskowo i bardzo skutecznie. Vamos!
4
Takich piłkarzy się ceni, nie tylko kasa w głowie.
0
W końcu uczył się od najlepszych hehe ;)
0
Bardzo dobrze, niech się nauczą jak przygotować murawę, zapomnieli chyba że to nie 5 liga.
5
Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.
11
Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)