0

Mam nadzieję, że w drugiej połowie coś się zmieni w naszej grze bo póki co to straszna lipa.

1

Kurna gol........

0

Typowy "typ" z Realu :)

0

Fajny skład, Rafa i Sergi w pomocy :) Vamos Barca po 3 pkt!

1

Masakra, jaka przepaść między pierwszym a ostatnim zespołem..

0

Oby grał jak najdłużej w naszej ukochanej drużynie.

12

Niech się mu tam dobrze wiedzie, może jego kariera ożyje na nowo.

8

I tak niektórzy by go sprzedali bo nic nie wnosi do drużyny.

1

Teraz? Za późno, mamy już dobrych graczy na jego miejsce, choć oczywiście Neymar jest zajebistym zawodnikiem. Wybrał kasę więc trudno.

0

Uff dobrze że to tylko tydzień i akurat jest przerwa reprezentacyjna.

2

Nie ma co zwracać uwagi na te śmieszne rankingi, wiadomo i tak że Leo najlepszy.

8

On jest niesamowity :)

8

Koniec :D 10 bramek co za mecz :D VeB!!!

10

Leo mógł mieć hat-tricka a oddał karnego :) Mistrz!!!!

2

El Pistolerooooooooo :D Pogrom :D

0

Karniak :D

2

Albaaaaaaaaaa goooooooool :D

0

Leoooooo gooooool :)

0

Rekietaaaaaaaaaaaaaaa :D

0

Dembele :D

0

Kurde gol...

0

Suarez goooooool :D

0

Chodziło mi o poprzedni sezon.

0

Skład Marki i jazda z nimi, oby zagrał Arthur.

5

Oby w końcu nasi zaczęli grać widowiskowo i bardzo skutecznie. Vamos!

4

Takich piłkarzy się ceni, nie tylko kasa w głowie.

0

W końcu uczył się od najlepszych hehe ;)

0

Bardzo dobrze, niech się nauczą jak przygotować murawę, zapomnieli chyba że to nie 5 liga.

5

Taka murawa to kpina, dobrze że zakończyło się bez kontuzji naszych.

11

Świetna wiadomość, liczyłem na to że tak się stanie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?