Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak jest Leo Messi hat-trick !! yeaaaaaaaaaa :)
0
No to Leo hat-trick ? :)
0
Karnyyyyyyyyyyyy
1
No to mamy Roberto na boisku ;)
0
Ronaldo z nerwów zmienia fryzure pewnie teraz :D
0
Juz tylko 3 bramkiiiiiiiiiii !!
0
Messi drugi raz yea !!! :)
0
Ja pitole co za pech !
0
Masakra jak to nie wpadło .. :P
0
Oooo kurde masakra...
0
Zajebiste widoki :)
5
Jak mozna sie zastanawiac jeszcze i nie ogladac Barcy... :)
1
Ładna pierwsza połowa, czekam na drugą i na kolejne bramki w wykonaniu naszych :)
2
Szkoda że Leo nie podał . :)
3
Neymar strzelił, Messi strzelił brakuje Suareza... :)
0
Messi ajaja przestrzelił.. :)
0
Leooooooo Messi :)
1
Kurdeee szkoda bo ładna akcja była .. :)
1
Pamiętam jak dawniej był news że Bartra miał zapalenie... to były jaja wtedy hehe :D
1
Hahah Pedro :D
0
Fajnie to umiescił w bramce :D
1
Neymarrrrrrrrrrr :)
2
Pedro jaki sprint
0
Słabe .... to wyżej miało być
1
Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..
5
Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D
0
Jest kapitalna szansa by to uczynić :)
0
Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !
2
Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.
0
Hehe :D