3

Tak jest Leo Messi hat-trick !! yeaaaaaaaaaa :)

0

No to Leo hat-trick ? :)

0

Karnyyyyyyyyyyyy

1

No to mamy Roberto na boisku ;)

0

Ronaldo z nerwów zmienia fryzure pewnie teraz :D

0

Juz tylko 3 bramkiiiiiiiiiii !!

0

Messi drugi raz yea !!! :)

0

Ja pitole co za pech !

0

Masakra jak to nie wpadło .. :P

0

Oooo kurde masakra...

0

Zajebiste widoki :)

5

Jak mozna sie zastanawiac jeszcze i nie ogladac Barcy... :)

1

Ładna pierwsza połowa, czekam na drugą i na kolejne bramki w wykonaniu naszych :)

2

Szkoda że Leo nie podał . :)

3

Neymar strzelił, Messi strzelił brakuje Suareza... :)

0

Messi ajaja przestrzelił.. :)

0

Leooooooo Messi :)

1

Kurdeee szkoda bo ładna akcja była .. :)

1

Pamiętam jak dawniej był news że Bartra miał zapalenie... to były jaja wtedy hehe :D

1

Hahah Pedro :D

0

Fajnie to umiescił w bramce :D

1

Neymarrrrrrrrrrr :)

2

Pedro jaki sprint

0

Słabe .... to wyżej miało być

1

Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..

5

Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D

0

Jest kapitalna szansa by to uczynić :)

0

Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !

2

Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.

0

Hehe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?