Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Pedro lubię za to że jest waleczny i biega jak nakręcony zegarek po boisku zawsze ma siły ! a jego powrót wczoraj sprintem pod własną bramkę i odbiór piłki coś pięknego.
4
Po tym jak Leo zbliżył sie do Ronaldo juz tylko na 2 gole napewno tego nie odpuści i kto wie juz niebawem to Messi będzie liderem klasyfikacji strzelców, czego bardzo bym chciał. Ale najważniejsze to dobra gra zespołu, wyniki i oczywiście trofea :)
0
To że ja napisze komentarz nie znaczy że ma mi go ktos skomentować, to tylko moja opinia co innego gdybym zadał pytanie to spoko piszcie odpowiedzi. Więc nwm po co mi cokolwiek komentujesz, ja tego Tobie nigdy nie robiłem więc i Ty lepiej będzie jak to samo zrobisz.
1
Nie takie najgorsze :) złapią nowe siły i będzie podwójne uderzenie na przeciwnika więc lepsze widowisko :)
1
Hehe widzę że Atletico sie popisało :D
7
Bardzo dobrze powiedziane, najważniejsze na koniec bedą trofea bo może być kapitalna gra ale co z tego jak najwazniejszy mecz sie zdarzy przegrać. Narazie idzie pieknie i niech tak pozostanie.
12
Dziś strzeliłem gola, a poprzednio tego nie zrobiłem, gdyż nie trafiłem karnego. Jednak nic się nie stało, trzeba iść naprzód".
Tak jest 100 % racji ! kolejny mecz może być juz 2 bramki i asysta tak więc nie ma co grzebać w tym temacie :)
1
No gramy super piłke, trzeba tylko teraz pilnowac by to sie nie popsuło. I tak jak niżej oby tylko nie głosowali na niego ponownie bo akurat te wyniki to nie jego zasługa...
2
Czemu ? :) przeciez zawsze dodaja po meczu :) a że przewaznie kończa sie o 23 to juz pózno a dziś jest wczesniej więc nic dziwnego że i artykuły sie szybko pojawiaja :)
19
Fajnie że teraz znowu tydzien wolnego, będzie czas na złapanie nowych sił i wyładowanie ich pózniej na boisku w postaci efektownej gry i wspaniałych bramek :)
16
No sędzia dzis przegiął pałe z tym odgwizdaniem spalonego, ale Messi i tak pokazał swój niebywały geniusz strzelecki :) Lepiej że Levante zagrało otwarta piłke a nie postawiło autobus. Z meczu na mecz człowiekowi sie coraz bardzej micha cieszy po tym co Barca gra i jakie sa wyniki :)
1
Brak słów by opisac to co robi Messi.. co mecz to jakis nowy rekord lub tez ma możliwosc pobicia.. fenomen piłkarski pod kazdym względem !
0
Juz lepszy remis niz porażka choc stać młodych na więcej zdeydowanie. Ale mysle ze zacznie sie wszystko układac tak jak i to jest w pierwszym zespole teraz :)
0
Powraca wielki El Pistolero z Ajaxu i Liverpool ! :) pamiętam jak grał w Ajaxie to co niedziele sie ogladało w południe jego mecze tam to robił co chciał .. :)
0
Zobaczmy to jeszcze raz ! Suarez El Pistolero !!! :)
4
I frekwencja dzis dobra ale to było pewne przy niedzieli i tak wczesnej porze :)
0
Bo musisz dodac swoje 5 groszy nwm po co.
5
Messi przechodzi samego siebie... geniusz i jeszcze więcej.. !
1
Pięknie !! kapitalny mecz Barca Barca Barca kocham Was na całe życie !!! :)
4
Żałosne......
0
Aa to sorki z tego wszyskiego mi sie pomyliło :)
0
Ahaha kibice jakie gesty :D
0
To ze Leo juz tylko 2 gole traci do niego. :)
0
Sa czesciej niz takie bramki. Sie czepiasz znowu.
0
Brama Suareza bardziej cieszy niz hat-trick Messiego ! no sorry ale takie bramki nie są co tydzień ! brawo El Pistolero ! :)
2
Manita manitaaaaaaaaa !
1
O ja yebie Suarez co wsadził z przewrotkli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Oficjalne info ! Ronaldo pampers zmieniony ! :D
0
Jest i Suarez no to czekamy na gola jak sie uda :)
2
Ronaldo sobie zmienia właśnie pampersa bo cos poszło hahahaha :D