0

@LeoMessi1994 Co masz na myśli pisząc otyłość? Generalnie chłop w primie miał normalną sylwetkę. Później może troszkę nadmiaru bf, ale gdzie mu do otyłości?

2

Czytając komentarze na La rambli czasem odnoszę wrażenie, że spora część ogląda mecze żeby pośmiać się z tych co przegrali i cisnąć z nich bekę. Nie dla podziwiana umiejętności swoich idoli. Czekają, aż drużyna/zawodnik którego nie lubią przegrają i mogą się dowartościować w komentarzach. Troszkę to smutne. Oczywiście, każdy ma do tego prawo. Taka mnie po prostu naszła refleksja. Nie tyczy się to tylko mundialu. Często piłkarze, zespoły są tu nazywane memami. Najlepsze jest to, że piszą to ludzie którzy nawet nie podpisują się z imienia i nazwiska i na 99% nie mają takich osiągów w swoich dziedzinach zawodowych jak obiekty ich drwin.

0

@cris2706 Czytając komentarze to na rambli to jest jakaś wielka euforia po odpadnięciu Portugalii. Można cisnąć po Ronaldo.

0

@LatajacyHolender Na samych młodych nie da się nic ugrać więc nawet mówienie o stawianiu na młodych byłoby bez sensu.

0

@AmigoBlancos Wg La bamby to jeden z większych odklejencow.

1

@JarekS Byle Balde i Yamal podpisali. Pena nie nie jest jakiś kluczowy na ten moment.

0

@Coutinho007 Beton co wygrał z Portugalia mistrzostwo Europy.

0

@slayer Podaj lepsze nazwiska w takich kosztach.

1

@Kessie To dziecko na zdjęciu to nie jakoś noworodek bo siedzi na rękach i trzyma głowę :) Pani raczej nie jest mamusią jak sugeruje opis :P Choć wiadomo, że to dla beki.

0

@reloaded Nie obejrzałem żadnego meczu. Bojkotuję. (Wiem, że dla świata nie ma to żadnego znaczenia, ale dla mnie ma). Sprawdzam tylko wyniki.

0

@ostry22 Przypuszczam, że jedno wynika z drugiego. Kibicują Argentynie bo gra tam Leo. Jeśli Messi zdobędzie MS to będzie piłkarzem totalnie spełnionym. Do tego będzie go można bezsprzecznie nazywać najlepszym w historii. Mam tu na mysli porównania do Maradony czy Pele,. którzy to trofeum zdobyli.

1

@gaucho104 No zobacz sobie kiedy doznał kontuzji i powiedz ile miesięcy naliczyles. Plus - chyba nie rozróżniasz rejabilitacji od odpoczynku.

1

@AmigoBlancosOch nie takie już mnie kochały
I szalały tu za mną panny
Kupowały mi wciąż szampany
I na jachty mnie porywały…

0

@Kondziubarca Dlatego człowiek nie ogląda i nie ma zagranicznych kolegów :D

0

@MrPGG Mniej? Transfer to nie tylko kwota odstępnego. Dodaj sobie jeszcze bonusy za podpis i zarobki.

1

@gaucho104 Kilku miesiąc wolnego? Co?

0

@Cotutajsiedzieje Przehajpowany? Nie widziałem, żeby ktoś stawiał go w rzędzie z topowymi trenerami. Miał u nas jeden udany sezon w Barcelonie (w dużej mierze dzięki genialnemu MSN) i to by było na tyle. Roma i Celta - też słabo.

1

@RomanHoffer Bardzo rozsądne podejście. Szanuję.

1

@MesQueUnClub_87 A ok, to mój błąd. Najlepiej pewnie sprawdzić jaki się miało do tej pory i wymienić. Dać zawieszkę na przyszłość. Rodzaje są wypisane w instrukcji samochodu.

0

@Emhyr Dopiero 6 bramek w lidze strzelił. Poza tym zobaczymy czy cały sezon będzie strzelał. Pamiętam jak Bayern grał z PSG w lidze mistrzów. Tworzyli mnóstwo sytuacji i w ataku grał Chupo. Zabrakło Lewego i przez to bardzo dużo tracili w ataku i odpadli. Było widać różnicę klas między Robertem i Chupo.

0

@bady48 Teraz to nawet nie ma za bardzo wyboru. De Jong mógłby grać w dwójce DMow jak w Ajaxie. Jak wiadomo Holender lubi sobie totalnie odpuścić krycie i powroty więc drugi lepiej broniący mógłby mu pomagać.

1

@MesQueUnClub_87 Napisał jaki typ potrzebuje. Pytanie brzmi, czy dla danego rodzaju oleju można mieszać produkty różnych producentów.

1

@Emhyr To ile razy Czupo Moting z takimi liczbami będzie miał króla strzelców? Robert skończy reprezentacyjną karierę i wszyscy się przekonają, że on ciagnął drużynę w eliminacjach. Liczba goli dla Polski mówi sama za siebie. Nie jest to zawodnik pokroju Leo czy Cristiano, ale robienie z niego dobijacza jest śmieszne. Czemu w ogóle Bayern nie postawił na Czupo? Skoro tyle samo nastrzelał, a kosztował mniej?

2

@Emhyr Pytanie czemu inni drewniani nie potrafią powtórzyć jego liczb?

2

@DaPidejpi Miał jeden świetny sezon z trypletem. Pamiętajmy, że miał wtedy w ataku genialne MSN wygrywające mecze z każdym rywalem.

1

@MesQueUnClub_87 Mój tata ma - też zadowolony. Ja mam viofo i też ujdzie.

2

@MesQueUnClub_87 Opisy na okładce się czytało. Nie było ocen na filmwebie - wszystko było wielką niewiadomą. Ja się łapię na tym, że przed obejrzeniem czegoś sprawdzam oceny na Filmwebie i często sobie tym psuję odbiór.

2

@Bobo25 Z jajkami to nie jest chwyt. Jajka bio wymagają spełnienia określonych warunków hodowlanych dla kur, które je znoszą. Także producenci są poddawani kontrolom w tym zakresie. Żółtka nawet mają troszkę jaśniejsze zabarwienie bo kury jedzą określoną paszę. Nie wiem jak z innymi produktami.

0

@neeed Rozwiniesz i podasz konkrety?

4

@RanDiFCB Równie dobrze można powiedzieć, że Barca udaje zainteresowanie wszystkimi, a na większość jej nie stać. Poza tym niestety Real robi ostatnimi czasy dobre transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?