Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito Masz rację. Powinien oficjalnie przyznać, że Hiszpania jest słabiutka, a w szczególności jego zawodnik Busi się do niczego nie nadaje.
0
@maniak33333 Jest wiele stanów pośrednich pomiędzy podziwianiem, a robieniem z niego nieudacznika. Wielu go tutaj na takiego kreuje.
0
@Firestone Ciężko robić progres jak się jest w szpitalu/rehabilitacji. Nie mówię, że na pewno będzie gwiazdą, ale skąd można mieć pewność, że 20 letni grajek i wielkim talencie już jest skończony? Pożyjemy zobaczymy.
5
@Firestone Eksperci z szklaną kulą przemówili.
3
@Tomek54321 Wypalen... Typ ma 20 lat i dwa lata się leczył. A tu wymagania żeby grał z marszu jak przed kontuzją. Już nawet nie warto dodawać, że absencja wydłużona przez źle poprowadzoną rehabilitację i nadmierną eksploatację po powrocie na boisko. Widać po komentarzach, jak ogromne są oczekiwania wobec tego chłopaka. Dajcie mu sezon lub półtora na powrót do normalności. Rozumiem, że nie gra na wysokim poziomie, ale wypalenie to bardziej dotyczy kogoś,.komu się już nie chce.
3
@Azi Ogólnie edukacja związana z żywieniem jest ważna. Czasem jestem zdziwiony, że ludzie nie znają totalnych podstaw. Oczywiście tytuł artykułu rozwala :D
0
@Medium A powinieneś rozdawać premie ;) Widać jesteś w tych 10%
3
Dziś 90% La bamby zamienia się w ekspertów od budżetów i premii dla piłkarzy :)
2
@PatrykBarca *kłócili się
5
@Encore Nie mam nic do tej Pani, ale ogólnie owijanie swoich piersi czy tyłka barwami narodowymi to troszkę ich profanowanie :P Według mnie troszkę odpustowa forma demonstracji swojej przynależności narodowej. Oczywiście to moja opinia, więc można mieć zupełnie inne zdanie :) Co do wdzięków tej pani - każdy ma inny gust.
1
@Barca1992 Pewnie podarowanie dnia wolnego na świętowanie wyszłoby drożej :D Jakiś kraj miał taki po zwycięstwie.
2
@maniak33333 No, ale to chyba nie piłkarze sobie przyznają. Niech ich wina, że mamy przygłupi populistyczny rząd.
0
@Antimadridista_WR To czemu nie wzięli go za darmo skoro taki łakomy kąsek a innym daliby 20-30 mln? Coś się to kupy nie trzyma.
0
@Emhyr Człowiek już po miniaturce pamięta jak sie skończył ten wolny.
0
@Faro Ma to na celu pokazanie, że my jesteśmy biedakami?
1
@Emhyr Myślałem, że powiedział: na ulicy bym Cię zabił.
1
@Emhyr Ile wojen przeżył skurczybyk.
2
@MAGNETO Moja oczywiście totalnie subiektywna opinia - Zawiałow -> Sanah.
0
@kiper09 Dzięki zawieszeniu ma sporo czasu :P
0
@Medium Tylko Sokół totalnie zbędny;)
20
@Faro No przyznam, że opinia dwóch turystek to jest bardzo miarodajna rzecz. Jakby się jeszcze trzecia taka znalazła to już w ogóle możnaby na 100% oferty cjalnie ogłosić, że Polska i jej mieszkańcy są beznadziejni.
3
@jedrek7000 Na mnie chyba największe wrażenie robi liczba Suareza. Messi jest poza skalą, ale Suarez to niby typowy killer, a jednak ma bardzo dużo ostatnich podań.
1
@FCBparasiempre Dzięki :)
0
@AmigoBlancos Obawiam się, że Mati tego nie przeczyta.
0
@MESSIah16 A są jakieś liczby odnośnie bramek Argentyńczyków w fazie play-off?
1
@Comentateiro Za czasów Pele czy Maradony nie było tyle źródeł statystyk więc takie porównania i tak byłyby bez sensu. Ogólnie porównywanie piłkarzy z różnych epok mija się z celem.
1
@FCBparasiempre Co to za szantaż?
0
@Encore On w ogóle jeszcze gra czy wiecznie w szpitalu?
0
@Nazio87 Gość swoje przeżył. 82 lata to super wynik.
2
@Dzemix111 Nigdy nie robiłeś przelewu? Nieźle.