Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azrik Mi jest po prostu smutno, że jego zjawisko trwało tak krótko. Nie dziwię się, że zabrakło motywacji.
0
@MESSIah16 Wygląda jak robiony na szybko w więzieniu. Kto co lubi xD
0
@Mezocyklon87 Dokładnie. Messi go zjada golami i całokształtem, ale czasem ma się wrażenie, że jest jak cyborg. Niby powtarza te same ruchy, ale robi to perkefcyjnie. Ronnie był mega nieprzewidywalny. Pamiętam, jak kilku graczy Chelsea biegało za nim, a on ich kiwał jak na podwórku. Zagrania plecami, sombrera, no look passy, niesamowite wolne (wolny z Anglią na mundialu). Te bramki z Milanem, Chelsea, Realem. Usmiech na twarzy, taniec po bramkach. Esencja ofensywnej piłki i radości z tej dyscypliny.
2
Przypomniał mi się ten gol Ronaldinho przeciwko Atletico
0
@brzucho Chcesz się obesrac? Z komentarza wynika, że jesteś na dobrej drodze.
7
Abstrahując od kwestii sportowych i sympatii - koszulki reprezentacji Argentyny wyglądają świetnie.
16
@Criss18Barca Jak będziemy grać w lidze europejskiej tak jak w LM za Xaviego, to daleko nie zajdziemy.
1
@paweldunajecfcb Pewnie. Ja sobie kupię PlayStation i jak już się nagram to oddam bo nie spełnia moich oczekiwań.
0
@Emhyr Ciekawe spodnie. Jakby dres mc hummera, ale skórzany.
5
@jeyx77x Wtedy mówisz, że ze statystycznym wzrostem średnich temperatur rocznych na świecie nie ma co dyskutować. To są fakty. Pytanie jakie pozostaje to na ile rzeczywiście całość tego ocieplenia jest spowodowana działalnością człowieka bo to już trudniej zmierzyć.
1
@maniak33333 Niby kto? Gość oprócz nędznej formy dał pokaż pajacerki na najwyższym poziomie. Wątpię, żeby ktoś chciał brać zgniłe jajo. Do tego zarobki nie należą do niskich:)
0
@xPrz3maSx To zjawisko też tu widziałem. Zgadzam się.
1
@maniak33333 Myślę, że koniec.
0
@Krzychu1010 Gomorra, Rodzina Soprano, Zakazane Imperium i Watahę. Nie wiem czy jest jeszcze Oz i The Wire.
0
@AlexDark00 No całkiem możliwe ;)
0
Mam nadzieję, że się przełamie. Póki co niczego wielkiego nie pokazał.
1
@AlexDark00 Robert jest super 9, ale porównywanie go do Leo nie ma żadnego sensu.
0
@Mario96w Odniosłem się do la rambli. Nie śledzę grup na Fejsie ;) Nie wiem co tam się dzieje.
0
@Bocheno1 Bicheno1 naucz się czytać. Nie jestem Bogdan. Chyba, że do kogoś innego.
0
@Donnie_Darko O widzisz,.tutaj napisałeś konkretnie i przekaz jest dla mnie zupełnie inny. Może źle oceniłem część wpisów.
0
@DaPidejpi Jestem na tej stronie od tylu lat że chłopie... Kula w płot :D Poza tym ja uważam Messiego za najlepszego ever, kolega Masq raczej nie ;)
1
@Zoker Też tak sądzę. Jakby zwycięstwo w mundialu o tym decydowało to np Goetze byłby większym grajkiem.
1
@Martwy Nie przepadam za Cristiano. Poza tym gra teraz na tak niskim poziomie, że jego fani raczej się nie pokazują ;)
2
@AlphaNumeric Poczytaj La bambe.
2
@Lionel_Messi10 Nie wiem gdzie widzisz wściekliznę, więc nie mam się jak odnieść kolego.
0
@tristan87 Ja nie mam nic do Rosjan. Do rosyjskich polityków owszem. Choć Czerczesow i tak nie wchodzi w grę więc nie ma tematu :)
0
@Mandriell Też wątpię, ale zobaczymy .
37
Troszkę mnie przerażają pojedynczy psychofani Messiego na stronie. Wszędzie węszą spiski. Każdy kto za cokolwiek skrytykuje Argentyńczyka jest hejterem. Już można nawet wyczytać, że cała Polska z bólu czterech liter o złotą piłkę Lewego będzie kibicować przeciwko wielkiemu Leo. Jak jest skromny - pochwała taki ma być lider, jak puszcza mu nerwy i pokaże pazur - też super. Czego nie zrobi - ma swoje wytłumaczenie bo to geniusz. Aż się boje co to będzie, jeśli ktoś inny niż Argentyna wygra Mundial. Będzie przez miesiąc kampania statystyk, że w sumie mundial nie jest najważniejszy. Żeby nie było - wg mnie Leo jest najlepszym piłkarzem w historii tej dyscypliny, ale nie widziałem Maradony, Cruyffa czy Pele w akcji więc ciężko tutaj wejść na ten temat. Z resztą uważam, że porównywanie piłkarzy z innych epok nie ma sensu.
1
@FCB24 Ma nie chodzić na siłownię bo go nagrywają? Ludzie kochani. Wrzucają swoją największą gwiazdę do mediów społecznościowych i oczywiście krytyka.
3
@VegetaPolska Najważniejsze, żeby był dobrym selekcjonerem. Narodowość nie ma takiego znaczenia.