Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 Ma nie chodzić na siłownię bo go nagrywają? Ludzie kochani. Wrzucają swoją największą gwiazdę do mediów społecznościowych i oczywiście krytyka.
3
@VegetaPolska Najważniejsze, żeby był dobrym selekcjonerem. Narodowość nie ma takiego znaczenia.
0
@kynio302 No kozak. Dociętus.
4
@PatrychoO Ooo dawno nie było pojazdu po Ronaldo i przypomnienia, że na Leo jest większy hejt.
13
@Donnie_Darko Na samej La bambie masz wielu kibiców Argentyny. Skąd bierzesz dane, za cała Polska za Chorwacją? I czemu jak ktoś kibicuje Chorwatom to z automatu nienawidzi Leo za złota piłkę? Instytut danych z dupy zapewnił statystyki? Chory poziom to osiągnęły osoby z taką odklejka, które mają syndrom oblężonej twierdzy. Każdy o innym poglądzie to wróg i hejter.
0
@Rust_Cohle No ok, ale kto spoza PSG się liczy? Haaland? Wątpię bo nie grał na mundialu i w sumie jest tylko i aż zabójczym killerem.. Chyba, że w pojedynkę wygra City LM.
2
@Antimadridista_WR Opis profilu w ogóle nic nie daje do myślenia: "Pół człowiek, pół litra. Nie przerywaj mi jak polewam"
0
@Kluivert_P A jak wymieni składy z pamięci to już w ogóle przeciwnicy będą klaskać.
0
@Mandriell Jeśli byłby skłonny pogodzić się z rolą rezerwowego o niższej pensji to mógłby się przydać. W meczach ze słabszymi rywalami mógłby odciążyć podstawowych graczy. Jego doświadczenie mogłoby też być przydatne dla młodych grajków.
0
@PatrychoO Jedno mnie zastanawia. Po co zadawać to pytanie osobom młodym, które nie miały okazji oglądać tyłu spotkań Maradony? Wiadomo, że dla nich Messi będzie lepszy.
2
@michal26 Pamiętam, że przed Leo jak taki Henry czy Sheva strzelali między 20- 30 goli w lidze to byli uznawani za kompletnych napastników. Potem pojawił się on i pokazał, że można wejść na zupełnie inny poziom. Mam wrażenie, że Haaland bazujący na wykończeniu może mieć chwile zastoju jak każdy napastnik tego typu. Jak oglądało się Leo to jakby jego trafiania były efektem ubocznym jego gry, a nie profilem, który go określa.
11
@Rust_Cohle Jednak mundial jest raz na 4 lata i presja większą niż w Champions League. Poza tym obaj grają w PSG więc kto by miał ich wyprzedzić? Mam wrażenie, że mundial będzie decydujący.
1
@MAGNETO Mi to obojętne kto wygra (choć w sumie fajnie jakby Leo sobie podniósł ten puchar) ale nie mam nic przeciwko Chorwatom czy Marokanczykom. We Francji jest mega mocna ekipa, Dembele i Kounde. Generalnie nie oglądałem żadnego meczu, sparawdzam tylko wyniki i czytam La Ramble. Natomiast czytając dziesiątki jak nie setki komentarzy na temat tego jak pół świata jest przeciwko Leo i jak jest niedoceniany i jak będą pękać tyłki - to aż się rzygać chce. Nie wyobrażam sobie co tu się będzie działo, jeśli Argentyna nie wygra bo sam Leo może nie wystarczyć na takich Francuzów.
1
@FCBMati10 A gdzie napisałem, że zrobi komuś krzywdę?
2
@Rl9k1nG Na serio? xD Tzn nic mi do tego co kto robi ze swoim cialem, ale to lekka oznaka psychofanatyzmu..
1
@KlonaZepan Totalna nuda? Widziałem nudniejsze mecze niż ten z wynikiem 4:2 ;)
2
@Manypijany No postaw dom. Tak będzie.
2
@MarioVeB! Raphinha na lewej gra cienko. Dembele też lepiej czuje się na prawej. Ciekawe co Xavi wykombinuje.
9
@4Fabregas4 Podobna gadka była o Messim. Inni mieli się rozwinąć.
2
Ferran albo Memphis. Nie ma wielkiego wyboru na zastępstwo Lewego.
0
@4Fabregas4 No to dwie kontuzje i nie masz z czego ułożyć linii pomocy.
1
@P33ck Ciekawe czy przyjdzie do Europy i potwierdzi wielki talent trenerski.
0
@agaFCB Strzela i tak więcej niż cała La bamba razem do kupy ;)
1
@Sulimo Na święta niech będzie i w górach dla narciarzy:)
1
@shinthps Bardzo dziękuję, obczaję.
0
@Kamilos84 Jak ktoś daje radę na MŚ to znaczy tyle, że dobrze gra MŚ w reprezentacji. Nie daje to żadnej gwarancji, że w klubie też będzie dobry. Wielu się fajnie pokazało na Mundialu - James Rodriguezy, Yerry Mina itp.
0
Czy istnieje jakaś strona, na której można obejrzeć/pobrać jakieś archiwalne spotkania? Powiedzmy, że chciałbym przypomnieć sobie czasy Kluiverta czy drużynę Rijkaarda. Pewnie nie ma, ale zapytać nie zaszkodzi.
0
@LeoMessi1994 Busquets nie ma nadwagi, a dynamika mówiąc delikatnie nie jest jego atutem. To jest bardziej złożony temat.
0
@Kamilos84 Gdzie gra ten Amrabat? Ile meczów widziałeś i ile by kosztował?
1
@4Fabregas4 Ma się rozdwoic? Odchodzi Busquets. Chyba, że chcesz grać 4 cały sezon - dziecko Gavi, Pedri, De Jong i Kessie.