0

@Faro Pep oddawał też Eto bo mu nie pasował czy Załatana bo się z nim nie dogadał. Oczywiście zupełnie inna skala zawodników, ale Pep nie jest nieomylny. Poza tym Ferran chciał wrócić do Hiszpanii, a Pep nikogo na siłę nie trzyma.

1

@Faro Ja jeszcze nie skreślam Ferrana. Widzę go jednak w roli 9. Może nauczyć się sporo od Lewego. Umie znaleźć się w polu karnym, ma super timing. Wykończenie może dopracować. Nie widzę natomiast nic nadzwyczajnego o Raphinhi. Co prawda drugie skrzydło, ale tam dobrze gra Dembele. Oby Brazylijczyk sie obudził.

0

@Emhyr Niech się rozwija na wypożyczeniach bo Xavi to akurat nikogo nie rozwija na ten moment. Jedynie Balde sprawia takie wrażenie, ale on po prostu więcej gra.

1

@escarabajo Ja myślę, że Antoine miał na myśli kibiców swojego kraju, których cieszy awans :) Także każdy ma swoją racje, milego dzinka :)

1

ostatnio mam wspominki na Ronaldinho. Te skille - coś pięknego. To też on w dużej mierze budował Messiego. Pierwsza asysta, wielkie wsparcie dla Argentyńczyka.

0

@escarabajo Wrażenia wizualne są średnio istotne. Historia zapamięta zwycięzców. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętam przebiegu meczów na mundialu tylko kto wygrał.

0

@Lucassito Ciekaw jestem, czy w swojej dziedzinie jest tak dobry jak Torres. Pracuje w jednej z 10 najlepszych firm świata i ma takie osiągi. Nie chodziło mi o wypłaty czy kwoty.

0

@stepkovski Ok, opinie może wyrazić. Tylko czemu czuje się kompetentny nazywanie reprezentanta kraju plackiem? Reprezentant kraju i piłkarz Barcelony. Jak myślisz, kto jest większym plackiem- Torres w piłce nożnej czy kolega wyżej w swojej dziedzinie. Ciekaw jestem czy w swoim zawodzie jest w top 50 pracowników w skali kraju.

0

@Gaz Moja teoria dotyczy gry w reprezentacji. Do niej się odniosłem w poprzedniej odpowiedzi. W klubie Ferran nie ma osiągów Villi. Z resztą nie sądzę, żeby kiedykolwiek wskoczył aż tak wysoko, ale mogą być z.niego ludzie. Mam wrażenie, że w opinii tutajszych kibiców piłkarz może być topem lub nieudacznikiem. Nie ma nic pomiędzy. Tyczy się też innych zawodników. Ter Stegena nazywają topem, a te same osoby wyzywały go od ręcznika rok temu.
P.s odnośnie progresu to pod Xavim nie widzę, żeby zawodnicy się rozwijali. Ewentualnie Balde. Kogo rozwinął nasz trener i w jakim aspekcie?

0

@Criss18Barca Torres grał już w Valencii gdzie był mocnym zawodnikiem. Później grał w City bo sam Pep widział go nlw zespole m. Nie dawalbym mu łatki ogórka. Oczywiście, to moja opinia.

2

@Janiama "Jeżeli pod moim komentarzem pisze źle o Messim to go usuwam ze strony. Jak ubliży mojej rodzinie to też go usunę." Dziwna hierarchia :D Messi przed rodziną, choć pewnie to wynik szybkiego pisania komentarza. Odnośnie PIS - jestem przeciwnikiem. Zastanawia mnie jedno - co robisz, jak w rodzinie starsze pokolenie jest za PISem? Nie są już rodziną? :)

4

@escarabajo Awans drugi raz z rzędu do finału MS to niewiele radości? Spoko.

0

@Gaz Jak wygląda porównanie statystyk obu panów w tym etapie kariery? Villa miał klasę lepszych kolegów w zespole. Nie jest to bez znaczenia.

0

@Nieznajomy Jeśli są blisko to już jest sukces. Zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli.

0

@skubi99 No i fajnie, że Bogu ducha winni cywile mogą zginąć. Najważniejsze, że Rosjanie.

0

@Bartek1817 Bo u nas się próbuje wkładać niepasujące puzzle do ukladanki. Zamiast pomyśleć o dostosowaniu taktyki pod piłkarzy.

0

@cris2706 A co jak Mbappe zagra fenomenalny finał? Nie lubię takiego gadania przed finalowym rozstrzygnięciem turnieju.

1

@Sysia11 Gdzie widziałaś popisy Diego? Jest jakaś stronka z archiwami?

2

@Janiama To rzeczywiście musiałby być to znajomości wysokiej rangi xD

0

@xavi890 Jak Ferran jest plackiem, to kim Ty jesteś mistrzu?

2

@AlexDark00 Ferran wbrawe opinii wieszczów nadal może zrobić dobrą karierę.

3

@wojopancer Oby zagrał. Reprezentacja Francji z nim w składzie nie gra tak dobrze :)

2

0

@DaPidejpi Komicznie? Rzeczywiście lepiej się otworzyć i przegrać niż mieć 2 finał MŚ z rzędu :)

0

@Emhyr Jak dla mnie najlepsza bez nienaturalnych kolorów. Co kto lubi oczywiście.

1

@cris2706 Ludzie ile można o tym samym? Nie każdy na ziemi jest taki sam. Niech sobie każdy kibicuje komu chce. Chcesz każdemu mówić, z kim ma sympatyzować? Poza tym mam wrażenie, że skala kibicujących przeciw Argentynie na tej stronie jest marginalna. Więcej jest postów jak to Leo ma wielu przeciwników na stronie i dalszego tak jest. Takie posty nakręcają właśnie takich osobników.

0

Zdjęcia nie zachęcają do zakupu. Moim zdaniem takie troszkę bez wyrazu.

0

@Emhyr Głupia fryzura is back too.

1

@VegetaPolska Olej. Jak napisze to i tak nie odpisuj. Nie szanuje Ciebie i Twojego czasu. Dla takich nie ma miejsca. Jak będziesz się przed takimi ołaszczyl to masz przesrane kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?