Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Pep oddawał też Eto bo mu nie pasował czy Załatana bo się z nim nie dogadał. Oczywiście zupełnie inna skala zawodników, ale Pep nie jest nieomylny. Poza tym Ferran chciał wrócić do Hiszpanii, a Pep nikogo na siłę nie trzyma.
1
@Faro Ja jeszcze nie skreślam Ferrana. Widzę go jednak w roli 9. Może nauczyć się sporo od Lewego. Umie znaleźć się w polu karnym, ma super timing. Wykończenie może dopracować. Nie widzę natomiast nic nadzwyczajnego o Raphinhi. Co prawda drugie skrzydło, ale tam dobrze gra Dembele. Oby Brazylijczyk sie obudził.
0
@Emhyr Niech się rozwija na wypożyczeniach bo Xavi to akurat nikogo nie rozwija na ten moment. Jedynie Balde sprawia takie wrażenie, ale on po prostu więcej gra.
1
@escarabajo Ja myślę, że Antoine miał na myśli kibiców swojego kraju, których cieszy awans :) Także każdy ma swoją racje, milego dzinka :)
1
0
@escarabajo Wrażenia wizualne są średnio istotne. Historia zapamięta zwycięzców. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętam przebiegu meczów na mundialu tylko kto wygrał.
0
@Lucassito Ciekaw jestem, czy w swojej dziedzinie jest tak dobry jak Torres. Pracuje w jednej z 10 najlepszych firm świata i ma takie osiągi. Nie chodziło mi o wypłaty czy kwoty.
0
@stepkovski Ok, opinie może wyrazić. Tylko czemu czuje się kompetentny nazywanie reprezentanta kraju plackiem? Reprezentant kraju i piłkarz Barcelony. Jak myślisz, kto jest większym plackiem- Torres w piłce nożnej czy kolega wyżej w swojej dziedzinie. Ciekaw jestem czy w swoim zawodzie jest w top 50 pracowników w skali kraju.
0
@Gaz Moja teoria dotyczy gry w reprezentacji. Do niej się odniosłem w poprzedniej odpowiedzi. W klubie Ferran nie ma osiągów Villi. Z resztą nie sądzę, żeby kiedykolwiek wskoczył aż tak wysoko, ale mogą być z.niego ludzie. Mam wrażenie, że w opinii tutajszych kibiców piłkarz może być topem lub nieudacznikiem. Nie ma nic pomiędzy. Tyczy się też innych zawodników. Ter Stegena nazywają topem, a te same osoby wyzywały go od ręcznika rok temu.
P.s odnośnie progresu to pod Xavim nie widzę, żeby zawodnicy się rozwijali. Ewentualnie Balde. Kogo rozwinął nasz trener i w jakim aspekcie?
0
@Criss18Barca Torres grał już w Valencii gdzie był mocnym zawodnikiem. Później grał w City bo sam Pep widział go nlw zespole m. Nie dawalbym mu łatki ogórka. Oczywiście, to moja opinia.
2
@Janiama "Jeżeli pod moim komentarzem pisze źle o Messim to go usuwam ze strony. Jak ubliży mojej rodzinie to też go usunę." Dziwna hierarchia :D Messi przed rodziną, choć pewnie to wynik szybkiego pisania komentarza. Odnośnie PIS - jestem przeciwnikiem. Zastanawia mnie jedno - co robisz, jak w rodzinie starsze pokolenie jest za PISem? Nie są już rodziną? :)
4
@escarabajo Awans drugi raz z rzędu do finału MS to niewiele radości? Spoko.
0
@Gaz Jak wygląda porównanie statystyk obu panów w tym etapie kariery? Villa miał klasę lepszych kolegów w zespole. Nie jest to bez znaczenia.
0
@Nieznajomy Jeśli są blisko to już jest sukces. Zobaczymy. Bądźmy dobrej myśli.
0
@skubi99 No i fajnie, że Bogu ducha winni cywile mogą zginąć. Najważniejsze, że Rosjanie.
0
@Bartek1817 Bo u nas się próbuje wkładać niepasujące puzzle do ukladanki. Zamiast pomyśleć o dostosowaniu taktyki pod piłkarzy.
0
@cris2706 A co jak Mbappe zagra fenomenalny finał? Nie lubię takiego gadania przed finalowym rozstrzygnięciem turnieju.
1
@Sysia11 Gdzie widziałaś popisy Diego? Jest jakaś stronka z archiwami?
2
@Janiama To rzeczywiście musiałby być to znajomości wysokiej rangi xD
0
@xavi890 Jak Ferran jest plackiem, to kim Ty jesteś mistrzu?
2
@AlexDark00 Ferran wbrawe opinii wieszczów nadal może zrobić dobrą karierę.
3
@wojopancer Oby zagrał. Reprezentacja Francji z nim w składzie nie gra tak dobrze :)
2
Tymczasem w USA jakieś przełomy przy badaniach nad fuzją jądrowa https://www.money.pl/gospodarka/to-moze-byc-prawdziwy-przelom-chodzi-o-badania-nad-fuzja-jadrowa-6844175337310784a.html
0
@DaPidejpi Komicznie? Rzeczywiście lepiej się otworzyć i przegrać niż mieć 2 finał MŚ z rzędu :)
0
@polcza https://store.fcbarcelona.com/es/c/0_2_4_2?ext=OCM_940&utm_source=WebBarca&utm_medium=HeroBanner&utm_campaign=CollectionCruyff_ORG_BLM_COLLECTIONS_FASHION_IMG_WW_ES&utm_term=CollectionCruyff pierwszy artykuł na stronie podanej w poście.
0
@Emhyr Jak dla mnie najlepsza bez nienaturalnych kolorów. Co kto lubi oczywiście.
1
@cris2706 Ludzie ile można o tym samym? Nie każdy na ziemi jest taki sam. Niech sobie każdy kibicuje komu chce. Chcesz każdemu mówić, z kim ma sympatyzować? Poza tym mam wrażenie, że skala kibicujących przeciw Argentynie na tej stronie jest marginalna. Więcej jest postów jak to Leo ma wielu przeciwników na stronie i dalszego tak jest. Takie posty nakręcają właśnie takich osobników.
0
Zdjęcia nie zachęcają do zakupu. Moim zdaniem takie troszkę bez wyrazu.
0
@Emhyr Głupia fryzura is back too.
1
@VegetaPolska Olej. Jak napisze to i tak nie odpisuj. Nie szanuje Ciebie i Twojego czasu. Dla takich nie ma miejsca. Jak będziesz się przed takimi ołaszczyl to masz przesrane kolego.