1

@jakub1906 Też odnoszę wrażenie, że część osób stawia wyżej zwierzątka niż ludzi. Tej konkretnej historii z opisu nie znam - odnoszę się do tematu ogólnie. Pomoc piskom i kotkom, ale człowieka w potrzebie opluć. Oczywiście to ich wybór i mają prawo żyć po swojemu. Chciałem podkreślić, że po prostu też spotkałem się z czyms takim i mnie smuci.

3

@Lionel_Messi10 Eric go odblokował.

1

@AmperA Piwo z żuka xD

5

@sendesara Fascynuje mnie ile osób chce wejść tutaj w merytoryczną rozmowę xD

1

@Messibestplayerintheworld Barca ma jedno oko na Maukoko.

3

@adasko1998Mnie troszkę zniesmacza słowo "wybornie" użyte w takim kontekście.

0

@kubix05 Teraz jak w biedrze trzeba stać w dwuosobowej kolejce to niektórzy podniesionym głosem żądają otwarcia kolejnej xD

0

@El dominatore Jak wklejasz z tt to usuwaj wszystko od pytajnika do końca.
https://x.com/Darek_TT/status/1583484020779716608

1

nie wiem czy było wrzucane. Inspirująca przemowa Unzue w szatni. Można włączyć angielskie napisy.

1

@GeneralXavi Już Guardiola chciał odejścia Pique. Po blamażu 0:7 z Bayernem Gerard też miał odchodzić. Później podniósł swój poziom, z nim w składzie Barca zdobyła jeszcze Ligę Mistrzów, a on sam zagrał fenomenalny finał z Juve. Długo się trzyma skubaniec.

1

@Kosteq73 Jakby stawiał mundial ponad zdrowie to pewnie nie poszedłby pod nóż.

0

@Emhyr No on cały czas gada to samo.. Nie wiem czemu wiele osób się tu oburza jak chwali Real i wytyka błędy Barcy. Miał rację.

0

@Emhyr Mi się skojarzyło z golem Pique z Interem Mourinho.

0

@Emhyr Zgadzam się. Pamiętam przed kontuzją jeszcze za Koemana - co miał piłkę to pachniało sytuacją bramkową. Czy to liga, czy to Juve na wyjeździe.

0

@Emhyr Ktoś tu oglądał nowy filmik Ćwiakaly? ;) Mam na myśli wysokie ustawienie linii Bilbao.

0

@DaPidejpi Guardiola to Ciro Di Marzio z Gomorry, Lewandowski - Furio z Rodziny Soprano ;)

3

@barcelonaLM Ja tam lubię gościa i ciągle czekam, aż wskoczy na wysoki poziom. W zeszłym sezonie zanim został wyeksploatowany grał fajną piłkę. Skuteczność jest do wypracowania - kwestia doświadczenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sonek Luzik :) Smacznego

0

@FioletoweOczy Co polecisz na androida żeby nie było reklam?

0

@sonek No właśnie ja się spotkałem, że są wątpliwości co do jego szkodliwości. https://www.medonet.pl/zdrowie,acesulfam-k--czyli-slodsza-wersja-cukru--zalety-i-wady-slodzika,artykul,1734456.html

1

@Rust_Cohle Krwawego orła u co to wymyślił.

0

@Ronnie1992 Skąd news o Di Marii?

1

@El dominatore Nie(POD)siadło

20

@marcin62
- Cześć Kevin. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
- No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał

0

@sonek Acesulfam w składzie. Ja mam gymtec labs. Dobry skład, ale w ogóle mi nie smakuje więc nie polecam.
Wcześniej korzystałem z tego - https://www.myprotein.pl/sports-nutrition/izolat-serwatki-impact-whey-isolate/12456855.html Niestety jest teraz strasznie drogie.

1

@Kondziubarca No to elegancko. Moze w ważnych meczach będą odpuszczał oglądanie, żeby mieli takie wyniki xD

0

Nie mogłem oglądać wczoraj meczu (tylko mały fragment drugiej połowy). Jak grał De Jong i Ferran? Jak oglądałem tę chwilę to Frenkie stracił piłkę poszła kontra akurat. Czy Torres zwyżkuje formą? Mam nadzieję, że powolutku będzie budował formę tak samo jak Ansu. Raphinha chyba też coś się przyblokował.

0

@Destroyer_of_Worlds Wg mnie mecze wtedy były wręcz męczące pod kątem emocjonalnym. Nie lubiłem rywalizacji z Realem Mourinho bo tam było za dużo brudnej gry jak na moje oczekiwania.

0

@Getek Spoko, nie jestem jasnowidzem a z posta nie da się tego wyczytać. Nie chciałem Cię urazić;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?