Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Henka był akurat skutecznym killerem w Celticu. De Jong może świetnie gra głową i się zastawia, ale przy Larssonie to betonowy kloc. Choć czasem i taki się przyda.
1
@Aureczek Nie stać nas na pensje Griezmanna, a co dopiero Haalanda.
0
@peetwithbarca To jest gość o charakterystyce, którego nigdy nie mieliśmy. Jak nie idzie i jesteś zdesperowany to wyrzucasz na pole karne, a on dobrze gra głową. Zamiast wędrówek Pique można jakiegoś braithweita ściągnąć i próbować. Koleś też umie się zastawiać więc jest takim Giround dla ubogich. Po prostu profil, którego nigdy nie mieliśmy. Były kiedyś przymiarki na Llorente czy Cardozo. Jako uzupełnienie kadry z połową pensji opłacana przez Sevillę może się okazać nie taki tragiczny. Przy dobrych wynikach może wchodzić odciążyć innych napastników. To nie jest zastępcą Griezmanna. Do tego znają się z Depayem z PSV czy reprezentacji. Traktuję to jako transfer niczym Paulinho. Nic do stracenia - graczem podstawówej jedenastki raczej nie będzie.
0
@Pawelsky Uważam, że to jednak mit. Jak koleś gra w piłkę dobrze, to bez znaczenia jaki numer ma. Jeśli będzie grał słabo z 10, to z 17 też by tak grał.
0
@BartqRKO Ja mam tylko problem z opowiadaniem przez niego bajek. Niech gada jak jest, a nie obiecuje zostanie Messiego i pozbycie się zbędnych graczy, a jak jest to wiemy.
0
@Abominacja Przecież on (Puig) jak zagra kilka meczy w podstawie to będzie sukces.
0
@LeonadisPL Wiem, to było zanim została przypisana Ansu. Stąd sformułowanie "zastanawiałem". :)
1
Przedłużyć z obniżeniem pensji, dmuchać i chuchać przed oknem transferowym i opylić za jakieś 20 mln przynajmniej.
2
@NorbiTBOB Ja się zastanawiałem, czy Coutinho nie weźmie 10. Aczkolwiek w jego wypadku to mógłby być błąd. Brazylijczyk ma chyba za słabą psychikę, bo umiejętności piłkarskich nikt mu nie odmówi.
0
@masq Spoko, skoro nawet nad Messim nie było taryfy ulgowej, to Roberto tym bardziej jej nie będzie miał przy podpisywaniu kontraktu.
1
@macio_944 Plus taki, że nie opłacamy nawet całej jego pensji.
5
@masq Pogodze Was - mnie to zarówno troszkę przeraża jak i ekscytuje :D
2
Trzymam kciuki za Ansu. Obu wrócił do zdrowia, a 10 nie była dla niego wielkim obciążeniem. Ma ogromny potencjał - oby go wykorzystałm
1
@Kgorecki2500 Laporcie się kończy kontrakt? :)
0
@Bykunn A na podstawie czego twierdzisz, że tak się da? Bo wiesz, z całym szacunkiem Twoja opinia nic nie znaczy bo nie masz wglądu do realnej sytuacji finansowej i na rynku transferowym.
0
@Rewolucja123 kluby podpisały to, aby poprawić swoją struacje teraz i jak im się to uda, to nie będą mieli problemu ze spłatą cvc. - a jak im się nie uda to będzie lipa. Do tego mogą stracić wiecej niż potencjalny przychód.
0
@domin1515 Dokładnie, umowa na 50 lat. Podpisać zobowiązanie na pół wieku i git.
2
@Rewolucja123 No to rzeczywiście super biznes. Podstawa to zejść z pensji. W tym wypadku połowę płacimy za gościa, który gra w innych barwach. Także ani się nie pozbywamy piłkarza, nie zyskujemy na trenasferze i jeszcze nie schodzimy z połowy pensji. Super.
0
@TheNekro94 Weź poprawkę na kontuzje. Obecnie z przodu mamy Depaya i De Jonga. Aguero i Dembele szpital, Fati niewiadomo jak będzie grał, to samo Coutinho.
0
@Bykunn Pytanie czy tak się w ogóle da.
1
@Encore Przedłuży z obniżką.
0
@emil22 Mieliśmy Leo, Suareza i Griezmanna - w tym czasie powstał gigantyczny dług. Posiadanie takich grajków przy beznadziejnym zarządzaniu nie gwarantuje sukcesów na zdanym polu.
4
@KapiFCB My mając nawet Messiego, Suareza i Griezmanna mistrza nie wygraliśmy od 2 sezonów. Także problem jest głębiej.
0
@DonAndrzejos Wielka kolonia Hole3nderska liczy teraz 3 zawodników.
0
@marcinK0000 No tak. Jesteśmy na tej samej pozycji w tabeli, mamy tyle samo wygranych trofeów.
1
@DLFCB Darek dalej będzie szukał Maradony w składzie.
0
@kkbarca Collado to nie jest typowy skrzydłowy.
0
@robsesh Które to zachcianki trenera zostały spełnione? Stracił Messiego, Griezmanna - chciał pozbyć się Pjanica, Umtitiego. Chyba tylko Depaya dostał (i tak później niż chciał). Także z tym zachciankami to wiesz :)
0
@barteq Aguero jest tylko teoretycznie. Nazario to nie jest 9. Luuk to chyba będzie wchodził na wrzutki bo dobrze gra głową - innego sensu nie widzę.
0
@priest9999 Barca chyba ma opcję przedłużenie jednostronnego o sezon.