Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arek82 Ciekawe kogo miał wystawić xD
0
@Szogi No tak - tylko my źle wydaliśmy te pieniądze, a teraz nie mamy za co kupować. Musimy brać graczy bez kontraktu. Chelsea nie musi się tym przejmować. Poza tym teraz żaden Tuchel czy inny trener z czołówki nie przyjdzie do Barcelony bo po co tak ryzykować? Jest wiele zespołów gdzie są lepsze warunki do pracy, pieniądze czy kadra.
2
@Kondziubarca No Lenglet gra od dechy do dechy od kiedy Koeman ma zdrowych Araujo i nowego Garcię :) Roberto też by grał na wahadle gdyby nie kontuzja Desta. Za Busquetsa niech gra Nico, za Albę Balde i problemy znikają :)
3
@Szogi Zobacz ile Chelsea może wydać na transfery. Poza tym - zamin przyszedł Tuchel to też chyba 1:7 z Bayernem zaliczyli w LM. Nie grali jakimś okrojonym składem jak my obecnie.
0
@Batys Kilka następnych kolejek pokaże, czy gra z takimi słabeuszami jak wymieniłeś też nie przynosi pktów. Ja nie traktuje Koemana jako trenera docelowego, tylko przejściowego na okres 'budowania' młodych piłkarzy. Mam nadzieję, że w trakcie sezonu z 2 - 3 się zbuduje na miarę podstawowego składu. Brakuje mi bardzo pomocnika, który przytrzyma piłkę i jest wybiegany.
0
@Batys Dobrą grę i wyniki ostatni raz zapewniał Luis Enrique w pierwszym sezonie :) Za Valverde wg tutejszych eksportów nie było ani wyników (bo nie wygral LM) jak i stylu (bo grali wyrachowaną piłkę). Ja mam wrażenie, że tutaj oczekujecie cudów - dobrej gry i wyników z silnymi rywalami mając kadrę w budowie. Powodzenia :) Jeśli Koeman nie wyjdzie z grupy LM i nie będzie top4 w lidze to wtedy powinien polecieć. Jesli to zrobi i zbuduje jakiś piłkarzy jak Pedriego to zadanie wykona. Obecnie nie jesteśmy w stanie rywalizować z takim Bayernem i czas się z tym pogodzić.
2
@Pawlak1992 Heheh niech go piecze, bardzo dobrze.
6
@JohnBarça Gościu, co Ty opowiadasz? Enrique miał jeden wybitny sezon w Barcelonie, który i tak wisiał na włosku na początku roku. Później już były porażki w LM w wyraźnym stopniu, mając dużo lepszych zawodników. 0:2 z Atletico z beznadziejną grą, 0:4 z PSG, 0:3 z Juve. Także z taką kadrą nie miałby czym szefować.
1
@maciek16 Dokładnie. Tutaj trzeba zerknąć na problemy szerzej.
0
@Huck Z doświadczonych starszych piłkarzy w składzie zostali tylko Pique, Alba i Busquets. O ile bez Pique da się grać, tak nie widzę zastępstwa dla Alby i Busquetsa - nie mają naturalnych zmienników. Balde to tak na siłę. Nico to też nie do końca profil Busiego.
0
@Sysia11 Bo nie da się grać samymi dzieciakami. Takie coś jest nierealne. Pokaż jeden zespół w skali Europy, który składa się z samych młodzianów bez doświadczenia. Nie mówię, że wszyscy starzy muszą grać, ale troszkę doświadczenia na boisku musi być.
0
@ronni37 Wydaje mi się, że finansowo lepszy łomot w fazie playoff w LM. Poza tym niech młodzież się ogrywa w LM, a nie lidze Europy. Teraz zbieranie doświadczeń jest na wagę złota.
2
@Jakchcesz Mieliśmy Leo i Suareza i dostaliśmy 2:8. Problemy Barcelony są złożone i wygenerowane na przestrzeni dekady.
1
@Sysia11 Wierzysz, że można grać samymi dzieciakami? Pokaż choć jedną drużyną w Europie, która to robi z sukcesami.
0
@ronni37 W jakim sensie lepiej? Wizerunkowo, finansowo i pod kątem atrakcyjności dla potencjalnych transferów to byłyby kłopot.
4
@leonek160 Lepiej tez nie komentować w ogóle, jeśli nie zna się podstaw ortografii.
1
To kogo La Rambla namaszcza na nowego trenera? W końcu Koeman nie zagwarantował dobrego wyniki mając do dyspozycji zdrowy pierwszy skład i bardzo bogatą ławkę rezerwowych. Każdy trener z topu ma mokre sny o układaniu jedenastki z tych zwodników.
0
@Johnnie_Walker Demir nie pokazał nic z przodu i po jego stracie padła bramka na 3:0.
3
@andrzejeczek To jest nawiązanie do błędnego imienia z artykułu.
1
@dawid230188 Tez zwróciłem uwagę - brak doskoku przy strzałach, mnóstwo zostawianej przestrzeni.
1
Patrząc na liczbę piłkarzy z kontuzjami w naszym zespole, to Koeman praktycznie nie ma żadnego pola manewru. Ciężko uzbierac 11, a co dopiero na Bayern. Taki remis to bralbym w ciemno.
1
@Herbert Też błędnie używałem tego zwrotu! Dzięki za uwagę, postaram się teraz używać zwrotu w odpowiednim kontekście. Fajnie, że nawet z komentarza pod artykułem można się czegoś nauczyć :)
0
@Arczek2001 Ja bym spróbował Luuka na początku. Będzie duży pressing, ale jemu Ter Stegen może wykopywać piłkę do przyjęcia lub zgrania głową do Memphisa. Coutinho pewnie wejdzie w 2 połowie.
0
@MCPaRaCa No rewolucji w przewidywanym składzie nie ma. Zobaczymy czy będzie w prawdziwym składzie na mecz ;)
2
@VenoM Ostatnim trenerem, przy którym ostatnio się nie kompromitowaliśmy w lidze mistrzów był chyba Guardiola. Jaką mamy drużynę w porównaniu do tamtej chyba nie trzeba mówić.
1
@dzefrej234 Życzę mu zdrowia i żeby się odbudował. Kto wie - może jeszcze nas zaskoczy dobrą grą.
1
@Bocheno1 Mingueza za Roberto, Luuk za Coutinho, bo i tak nie będzie grał od początku.
1
@Survier Ter Stegen i dzida na wyższego De Jonga.
3
@Isso89 Ja nie będę płakać jak przegramy - mamy etap przebudowy drużyny, a Bayern jest półkę wyżej. Chciałbym jednak zobaczyć walkę i pokazanie się młodych z dobrej strony. Priorytetem będą mecze z pozostałymi zespołami, żeby wyjść z grupy. O pkty z ekipą z Monachium niestety będzie ciężko. Jeśli będzie remis lub zwycięstwo Barcy - będę zachwycony. Na ten moment jestem realistą. Pogromu jednak się nie spodziewam.
0
@priest9999 Przecież Araujo zagrał cały mecz dla Urugwaju.