1

@Bykunn No widzisz, ja akurat miałem tyle szczęścia, że przeoczyłem :P Teraz będę bogatszy o tę widzę ;)

0

@draxidox Ok, mogliby po prostu napisać jasne zasady transmisji na stronie z zakupem pakietu. Chyba, że się do doszukałem to moja wina. Tyle.

0

@Bykunn Może nie każdy siedzi w temacie jak Wy eksperci? Chcialem sobie sprawić szybki prezent na urodziny, wczesniej oglądałem mecze na streamach bo nie miałem czasu na oglądanie, teraz też nie zawsze mogę. Zakupiłem sobie na szybko eleven. Mój błąd i tyle.

0

@baartekk97 Może i viaplay przetrze szlaki, ale bundesliga i LE mnie nie interesuje :/

0

@RobiS U mnie to nie działa, ścina się na starym smart TV. Poza tym czy to jest full legalne? Chciałem normalnie zaplacić i oglądać. Wykupiłem na rok, żeby wyszło taniej w skali miesiąca. No i pupa.

2

Wykupiłem eleven tylko po to, żeby móc oglądać Barcelonę. W sobotę 4 kolejka - znów nie ma transmisji w programie. WTF? Na 4 kolejki pokazana tylko jedna. Jakbym widział, że tak to wygląda to bym nie wykupywał. Myślałem, że będzie to przynajmniej co druga kolejka :/

4

@Darkfin Już rządzili i nie przypominam sobie żeby mieli się czym chwalić. Obniżka VAT, podtrzymanie wieku emerytalnego itp. Jak się skończyło każdy wie. Bylem młody i głupi, traktowałem TVN jako dobre źródło informacji i oddałem na nich swój głos po uzyskaniu prawa wyborczego. Dziś nie mogę oglądać ani TVP, ani TVN. Ogólnie ciężko na kogokolwiek głosować, ale te dwa klany są dla mnie totalnie skreślone na zawsze. Ludzie z poprzednich systemów, karierowicze. Ludzie, którzy w większości całe życie pracują na państwowych posadkach.

0

@RR Miałem kolejny telefon do wykonania i popełniłem błąd przy powitaniu. Zamiast powiedzieć - dzień dobry panie Cezary powiedziałem - Cezarze. Zacząłem się podśmiechiwac ze swojego przejęzyczenia, ale koleś był wkurzony. Myślał, że się z niego nabijam. Czasem też zdarzało mi się odbierać prywatny telefon i przedstawiać stanowisko i nazwę firmy xD

0

@Kgorecki2500 Z czego tu się cieszyć skoro takie partie mają takie wyniki. Nie ma realnie na kogo głosować - to jest dramat.

3

@doc Nawet jak strzeli kilka w końcówce wchodząc z ławki to będzie git.

1

@Wojcio A co, 5 latek ma naje**ć straganiarzom czy zrobić burdę?

14

Koeman wygląda jak Ludwik Anderson.

3

@Sulimo Co to za akcja ze słuchawkami?

1

@JarekS Oby tak było. Choć wolałbym go już widzieć poza klubem to ze względu na okoliczności będę mu kibicował. Jak każdemu zawodnikowi w naszych barwach. Choć patrząc na tę stronę to w modzie jest wyszydzanie. Smutne.

3

@Krycha1899 Masz na myśli anonimów z internetu? Bo wiesz - nawet na tej stronie ludzie uznający się za kibiców Barcelony, potrafią nazywać swoich zawodników pasożytami, nieudacznikami czy szrotem.

3

@JarekS Dopiero czas pokaże. Zwyrodnienia mogą się pojawiać i bez kontuzji - po prostu od obciążeń, które są nieodzowne w sporcie zawodowym. Cristiano zmaga się z nimi od 2016 roku o ile dobrze kojarzę.

3

@czar007 Problemem są pensje. Jak myślisz, czemu Bale nie odszedł? Real dał przykład jak go sprzedać?

0

@JarekS Umtiti może i zasuwa, ale jak grał w zeszłym sezonie, to było widać jak odstaje fizycznie. Kiedyś był szybki, a po tej długiej przerwie wyglądał, jakby nawet nie próbował robić sprintu. Soldado wyglądał przy nim jak Usain Bolt.

12

Oby tak było. A odnośnie zwyrodnień - Ronaldo cierpi na nie od kilku lat i nie przeszkadza mu to grać na najwyższym poziomie.

2

@BART97 Człowiek renesansu uwięziony w ciele 20 paro latka.

1

@Wiktoria13 A co mają do tego "białe prześcieradła"? No i zamknął jak już.

0

@Bobo25 Ja nie znoszę okna transferowego, 90 procent newsów to jakieś plotki, zaśmieca to stronę. Gdyby były tylko sprawdzone informacje i oficjalki to byłoby duzo lepiej.

1

@marcin62 Co by to było, jakby mieli jeszcze topową 9. Immobile wygląda jak ciało obce.

0

Jakich piłkarzy w swoim najlepszym momencie kariery chcielibyście jeszcze móc zobaczyć? Moja lista jest długa. Na jej szczycie jest Ronaldinho i Puyol. Później Kluivert, Rivaldo, Del Piero, Pirlo, Maldini, Cafu, Zidane, Carlos, Adriano, Shevchenko, Drogba, Totti, Henry, Bergkamp, Gerard, Kahn, Crespo, Batistuta, Mendieta, Davids, Ferdinand, Berbatov. To tak z grubsza. Wspomnień czar.

0

@maatiixx Kontuzji nie miewa prawie wcale (odpukac), a Simeone go bardzo ceni. Nawet poza boiskiem się lubią.

0

@Maciek98 Tak w zasadzie to chyba Barcelona źle się zachowywała w stosunku do PSG - chcieli wymusić transfer Verattiego. PSG wykupiła Neymara legitnie - za kwotę z klauzuli. Messi też nie został kupiony - przez frajerska politykę Barcy nie mógł przedłużyć kontraktu. Nie lubię PSG - w ogóle drużyn na kasie szejków. Natomiast nie mam ich za wrogów i jestem w stanie zrozumieć ich decyzje i tyle. Mbappe i tak pójdzie do Realu - zaoszczędzicie na kwocie transferu. Po co kogoś uznawać za wroga? Rywal - ok. Wrog? Nie.

0

@GeneralXavi Petru przynajmniej miał jakiś pomysł na gospodarkę. Pomijam jego różne śmieszne wypowiedzi, ale z ekonomicznego punktu widzenia jakiś sens tam był. Hołownia nie ma swojego zdania - zawsze mówi, że zrobi jak ludzie chcą.

4

@BART97 Nic. Messi w końcu i tak musiał odejść. Nigdy nie bylibyśmy na to przygotowani.

0

@JarekS Araujo teraz w lidze grał z urazem? Myślałem, że już go doleczyli :/

22

@Litman No zły trener nakłonił Memhisa, żeby tu przyszedł. Depay mógł iść do lepszych zespołów z lepszą kasą, ale dziad Koeman go chciał. Do tego śmiał prosić o napastnika i dostał gościa na wypożyczenie z opłacaniem połowy pensji. Po co gość, co umie strzelać głową, skoro na koniec spotkania napastników może odciążyć Pique wchodząc w pole karne na 9. No i najgorsze jest to, że w kadrze jest AŻ 3 Holendrów - to istna kolonia. A dwóch z nich to leszcze w postaci De Jonga i Memhisa. Zły Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?