0

@Herato Stary Redmi 3s pro. Dopóki się nie rozsypie mi wystarcza. Aczkolwiek mam małe wymagania co do telefonu.

0

@doc Wolałbym Roberto Martineza. Diego pewnie tańszy. Nie wiem czemu zawsze zainteresowanie pada nie na trenerów z topu. Potem zdziwienie, że nie ogarniają na takim poziomie.

0

@ProMILs Podobnie jak z PO i PIS. Tylko, że tutaj wybór jest mega ograniczony, na rynku trenerów nie.

1

@FCBR4N Będzie winien podrzegania, a nie samego czynu.

4

@Ghotti Jak się broni i asekuruje, to się nie podaje tylko próbuje odebrać piłkę przeciwnikowi. Zarzut do De Jonga nie obejmuje gry ofensywnej tylko bierność w defensywie.

0

@koksik2700 Tak trener, który zdobył dwa mistrzostwa, otarł się o sezon ligowy bez porażki (była jedną w sezonie), został zwolniony będąc liderem ligi, zaprowadził Barce do półfinału LM gdzie Barcelona zagrała znośnie do przerwy i gdyby wykończyli choć jedną akcję to pewnie byłby finał. Nie byłem jego fanem ze względu na styl Barcelony, ale przynajmniej u siebie laliśmy Liverpool, Chelsea czy United. Taki Setien to był przy nim pasterz.

0

@PatrykBarca Jak to nie? Czemu dostawał szanse od Kumana? Bo cenił go bardziej niż Pjanica czy Puiga. Teraz ze względu na umiejętności siedzi na ławce w Lipsku.

1

@dux Pigmenta? xD

0

@PatrykBarca A w Barcelonie już by grał w LM z Bayernem. W lidze grałby teraz pewnie w 1 składzie.

1

@Bykunn Sakiewicz już czeka z zaproszeniem do swoich grup gazety polskiej. Tak samo jak wiele kont papieża Polaka.

0

@DaPidejpi No cóż. Nie ma nawet co komentować.

0

@Bykunn Co ten nawiedzony człek znów powiedział?

1

@fart Ok, źle zrozumiałem. Myślałem, że chodzi o obecną sytuację :)

0

@fart Jakie tłuste koty zostały w Barcelonie kolego? Pique, Alba i Busquets? Do tego wielkie tego xD

0

@Kamiloza91 Złóżły to do kupy.
K:"Szkoda, że zamiast Koemana nie wzięliśmy trenera z Ajaxu, wtedy bez problemu by przyszedł."
E:"- A on chyba nie chce za bardzo odchodzić z Ajaxu"
K:'Nie wiadomo.'
Pierwsze piszesz, że bez problemu by przyszedł, jak Ci kolega odpisał, to stwierdzasz, że jednak nie wiadomo xD To jednak spora rozbieżność.

0

@jeyx77x "ale znów z drugiej strony lekarze potwierdzają, że to długa kariere nie bedzie bo kolano będzie dawać znać." Jacy lekarze? Z tego co było w artykułach zdania są podzielone. Część twierdzi, że może wrócić do normalnego grania. On nawet nie miał usuwanej całej łąkotki tylko część. Komplikacje pojawiły się dlatego, że pierwsze chcieli uratować całość i zszywali. To nie zdało egzaminu i trzeba było część usunąć. Mogą się pojawiać zwyrodnienia, ale nie zamyka to drzwi przed wielką piłką. Taki Cristiano ma zwyrodnienia od chyba 2016 roku.

0

@GeneralXavi Jeśli zacznie grać na swoim poziomie (przypuszczamy) to może być za późno na rozpoczęcie rozmów ;)

0

Wie ktoś czemu Ilaix jeszcze nie gra w Lipsku? Czy może ominął mnie jego debiut?

0

@patrykzmc2000 Mam nadzieję, że Ansu przedłuży umowę, zdrowie będzie mu dopisywać i zostanie legendą Barcy. Nikt nie wymaga liczb Messiego bo to kosmos.

1

@Chakalaka @BART97

Gdyby osoby cierpiące na choroby przewlekłe nie zaraziły się COVID-19, to w większości nadal by żyły, więc Twoje spostrzeżenie można wyrzucić do kosza.
Z drugiej strony, większość z nich by żyło gyby się zaraziło i nie miało chorób przewlekłych. Każdy kij ma dwa końce. To choroby przewlekłe niszczą organizm, a covid 'dobija'.

0

@Odcinkowy Używając nomenklatury powinieneś napisać lewicowa FUNDAMETALISTKA :)

3

@Veysel Nie mamy kasy na odszkodowanie Koemana, Conte nie chciał zostać w Interze bo mu sprzedali Lukaku i Hakimiego (więc raczej liczy na budowanie silniego zespołu ze stabilizacją). Poza tym on z mocnym Interem nie potrafił wyjść z grupy LM. Także to takie zgadywanie bardziej.

0

@Johnnie_Walker Nie no o Haalandzie nawet nie marzę :)

3

Goretzka podpisał nowy kontrakt z Bayernem. Człowiek wbrew wszystkiemu się łudził, że trafi do nas za darmo. Tylko po co miałby w sumie to robić x)

8

@Cochise Mam tak samo.

0

@Qlewer No to jest rachunek prawdopodobieństwa, bo niby na podstawie czego można już wnioskować po 1 meczu LM?

0

@Zoker Myślisz serio, że piłkarze sami mogą sobie ustalić skład i wygrać z takim Getafe i Levente? Serio? W takmi razie czemu wczoraj PSG nie wygrało z Bruggią? Powinno się samo wygrać z takim składem.

0

@Gaz Ja mam wrażenie, że gdyby nie opłakane finanse i dostępne opcje rynkowe to juz by go tu nie było.

6

@Dembouz1899 Śmieszne są komentarze zarówno osób, które są święcie przekonane o gwarantowanym sukcesie PGS ze względu na trzech panów w ataku, jak i tych wieszczących wielki niewypał. Zobaczymy pod koniec sezonu.

0

@Unikatowy Łączę się w bólu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?