12

Ciekawe czy Moriba zagra w podstawie.

0

@Janiama Laporta to też polityk. Mówi to co chcą usłyszeć kibice lub konkretne osoby. Politykom ogólnie się nie ufa :)

0

@Chakalaka Jak wygląda to w innych stanach? Które są najbardziej i najmniej wyszczepione 2 dawkami?

0

@Bykunn No tutaj kwestia posiadania zaufanej osoby, od której kupisz :) jak nie masz - to różnie bywa. Aczkolwiek zmiennych zakupu jest dużo.

0

@RR No i to jest kolejny plusik :)

2

@4Fabregas4 To kogo nam trzeba w ataku jak nie killera?

0

@RR Nie chodzi mi o to, żeby Cię obrazić czy coś. Znalazłeś sposób na dochód i ok. Chodziło mi tylko o to, że Epic sprzedając swoje produkty płaci od tego podatek. Jak ktoś chce sprzedać na targu - musi mieć pozwolenie i też coś płaci. Ty zamawiając grę na Epic wykupujesz licencje i jeśli sprzedaż zgodnie z regulaminem jest zabroniona - to nie można tej sytuacji nazwać legalną. Dopóki jest to pojedyncza sytuacja to nikomu się krzywda nie dzieje, natomiast jakby więcej osób dopuszczała się tego procederu to już EPIC nie rozdawałby za free gierek nikomu. Gdyby Epic nie musiał płacić podatków od dochodu - gry byłyby też tańsze. DLa osób produkujących te gry - to tez jest zagranie nie fair. Kij ma dwa końce. Ty sobie zarobiłeś na czyjejś pracy, a ktoś stracił potencjalnego klienta. Kiedyś piraci sprzedawali gry z torrentów za dużo mniejsze kwoty. Przez to producent sprzedał mniej sztuk, bo część kupowała piraty. Tutaj jest podobnie - może cześć ludzi kupiłaby tytuł leganie wpływając na dochód firmy, a nie kupowała konta po taniości (choć oczywiście można założyć, że większość by nie kupiła). Domyślam się, że wielu ludzi jest Ci wdzięcznych bo mają coś taniej niż jakby mieli zapłacić za normalną licencję. Aczkolwiek nie czarujmy się, że to jakieś wytłumaczenie bo robisz to dla zysku :) Reasumując - PLUS za obrotność i minusik za nielegal. MIłego dzionka!

1

@GeneralXavi Tak, taki Busquets wszedł do składu właśnie w tym wieku.

3

@GeneralXavi Też tak myślę. Z Nico to już troszkę inaczej, ale pewnie swoje szanse dostanie. Pewnie nie z Bayernem, ale w ligowych coś pogra.

2

@Gaz "doniesienia o tym, że on chciał zrezygnować z kontraktu z Barcą po odejściu Messiego nie pojawiły się znikąd, dodatkowo podawały je już bardziej rzetelne źródła." Co znaczy rzetelne źródła? Jak rzetelne źródło napisze, że Aguero szuka teraz klubu to od razu trzeba w to wierzyć, mimo że sam zainteresowany mówi co innego? Przypominam, że rzetelne źródła w tym Fabrizo Romano potwierdzały, że Messi na 100% zostanie w Barcelonie, a jak było każdy wie. Prawdę zna tylko sam zainteresowany. Na stronie niestety część osób (nie o Tobie mowa) jest pewna czegoś w 100% na podstawie artykułów z interentu. Jeden nawet stwierdził, że Aguero powinien być "przekopany".

0

@Rust_Cohle Czyli mogę sobie legalnie sprzedawać zakupione np w Biedrze produkty nie mając działalności i nie odprowadzając podatków od tego? Aby powstał dany produkt, każdy od producenta opakowań do firmy dostarczającej do sklepu musi opłacać podatki, pensje na pracowników, itp. Jeśli autor posta założy działalność i wtedy będzie handlował tymi produktami to ok. Biedronka czy Epic musi odpalać swoją działkę państwu na praktycznie każdym aspekcie działalności. Dziwnym trafem nawet szaraki sprzedające marchewki na straganie muszą mieć (niestety lub stety) odpowiednie papierki. Nie możesz sobie w Polsce np leganie zacząć sprzedawać na ulicy jabłek ze swojego sadu. Nie miałbym nic przeciwko, jeśli zasada byłaby dla wszystkich jednakowa. Jeśli jednak firmy muszą stawać na głowie żeby mieć zysk w dzisiejszych czasach, a ktoś na czarno zarabia na tym bo dostał w epicu za darmo to jest to dla mnie nielegalne januszowanie.
Wolałbym jednak, żeby była większa swoboda handlu na wszystkich, żeby nie było tak jak obecnie że cwaniak Janusz robi hajs jak pijawka na innych firmach, bo bez ich ciężkiej pracy nie miałby czego sprzedawać.

Tu jest artykuł np o kontach Frotnite https://techgame.pl/epic-games-301220-kw-fortnite-sprzedaz
"W dyskusji o legalności odsprzedaży kont podawane są różne argumenty. Oczywiście wygrywa ten, iż zakładając konto, czy też uruchamiając grę, zawsze akceptujemy bloki tekstu, które informują o wszelkich ograniczeniach. Godzimy się zatem na to, co zostało ustalone albo rezygnujemy z usługi. Wśród restrykcji często znajdziemy zapisy o braku możliwości czerpania dalszych zysków ze sprzedaży konta lub programu. Przeciwnicy zadają pytania, dlaczego takie zapisy są dozwolone. Skoro coś jest nasze, to powinniśmy mieć swobodę decydowania, co z tym zrobimy.
Czy aby na pewno cyfrowe produkty są nasze...?Platformy bronią się między innymi faktem, iż nie oferują oprogramowania na stałe, a użyczają licencji. "

3

@RR Cenię ludzi za bycie obrotnym, ale tutaj to w sumie typowe nielegalne januszowanie. Epic games robi wielki ukłon dając darmowe gierki, poświęcając część swoich dochodów na promocję. Później ktoś wykorzystuje ten ukłon sprzedając je nielegalnie. Co będzie następne - kupisz telewizor za sprzedasz darmowych produktów z biedronki, które były w promocji 2+1 gratis? :D

0

@jareksk100 Niezła incepcja.

0

@Magicc89PL No powinni grać za darmo, ktoś z La rambli na jego miejsce. Choć pewnie zaraz się znajdą głosy, że każdy z Barcy B jest lepszy, albo kupmy za pieniądze z eurobiznesu.

0

@Locash ok, nie oglądałem meczu i nie widziałem. To zmienia postać rzeczy

1

@tutajBagno Część. Tak było w artykułach.

0

@DonMatteo901 No tylko poza tylnym więzadłem są też inne xD

0

@FC1899Barca Zdrowie i psychika ;)

1

@joloskyy Cudne miejsce! Jaka część wyspy? Jak lubisz mniejsze miejscowości to polecam Kiassopi. Piękna plaża, bez ludzi. Polecam też cudny widoczek z Pantokratora - tam się zaręczyłem. Udanego wypoczynku!

0

@joloskyy Kaj lecisz pierunie? Miłego!

1

@MarioVeB! Niech mu się wiedzie. Transfer do Barcy był bezsensowny - Barca i on stracili.

3

@Pilka_jest_okragla Miał jeden super sezon dzięki fenamenalnemu tridente i później zjazd. Eliminowało nas Atletico, ogrywali wysoko PSG 4:0 czy Juve 3:0. Mimo takich cracków w składzie. Według mnie nie ma sensu powtarzać tej historii. Poza Barcą też świata nie zwojował.

0

@clyde Ja jestem po 30 i czuję się świetnie :) Załamania nie było :P

0

@monsterrize Takie zagranie rodem z podstawówki - wiem, ale nie powiem. Nie powiem bo mi się nie chce. Nie powiem bo mi za to nie płacą. xD Skoro nie umiesz potwierdzać swoich tez, jednocześnie stosując takie dziecinne uniki, to mam nadzieję, że płacą Ci za pisanie komentarzy bezsensownych. W tym jak widać powyżej jesteś niezły i się dorobisz. Mam tylko prośbę - następnym razem w ogóle nic nie odpisuj - szkoda cennego czasu mojego i kolegów. Z resztą czego ja się spodziewałem po kimś, kto chce 'przekopywać' zawodników Barcelony :) Miłego dnia i bez odbioru.

1

@monsterrize Tak, przed chwilą się obudziłem. Także poproszę o wypowiedź :)

4

@monsterrize Kto powiedział, że ma klub w dupie? Można prosić o jakiś link do wywiadu gdzie tak mówi?

17

Ja tam wierzę w Oscara. Dla mnie Dest nic wielkiego nie pokazuje, a Mingueza wyciska maks swoich umiejętności. Wiadomo, że popełnia błędy, ale też gra coraz pewniej. Małymi krokami buduje się. Wejście do 1 drużyny go nie spaliło, tak samo jak popełniane błędy. Nawet Ramos na początku grając na prawej stornie nie raz był objeżdżany przez przeciwników, ale z czasem wiemy jak się rozwinął. Życzę powodzenia Oscarowi.

4

@Arooo Co ma Luuk De Jong do Roberto? Chyba sie nie obudziłem.

0

@draxidox No właśnie :P Nie jest to wprowadzanie w błąd - to jest nie informowanie po prostu :D

1

@Bykunn No widzisz, ja akurat miałem tyle szczęścia, że przeoczyłem :P Teraz będę bogatszy o tę widzę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?