0

Ktoś już stawia na zwycięstwo Bayernu, żeby Barca nie przegrała? ;)

1

@Katalonbar Garcia grał bo jak mówił Koeman - był w rytmie meczowym.

8

@NaFazieHitman Jak jeszcze chodziłem na siłkę przed pandemią to nie brałem telefonie bo mnie rozpraszał :D Więc nie zrobiłbym zdjęcia :P A kto nie zerkał na panie w siłowni niech pierwszy rzuci kamień :)

1

@Kgorecki2500 Niedawno dostał nagrodę dla osoby, która świetnie ogarnia pandemię.

0

@Phaet Zodyn nie wie. Pewnie padnie argument, że każdy inny lepszy.

0

@VamosRakieta Kto oprócz De Jonga i Memphisa jest zdrowy?

0

@Chakalaka No i Ballack poszedł do Chelsea, a Elber ma kontuzję

1

@LS Przeskrolowalwm z grubsza lr ci nie wiedziałem. Mogłem przeoczyć. Jeśli tak to przepraszam grubasku ;)

1

@Homeopata8989 To pokazuje, jak ważna jest gra bez piłki i fakt, że nabijanie licznika podań (szczególnie na swojej połowie) jest bezcelowe.

0

nie wiem czy już ktoś wrzucał

0

@arasz1819 Ja czuję porażkę jedno lub dwubramkową. Ważne, żeby wygrać z pozostałymi drużynami w grupie bo na chwilę obecną nie mamy podjazdu do Bayernu. Może w rewanżu już będzie lepiej bo kadra powinna być bardziej liczna po powrotach z kontuzji.

1

"[Sergi Niñou, RKB] W dwóch ostatnich meczach Ligi Mistrzów na Camp Nou wysoko przegraliście z Juventusem i PSG. Co możecie zrobić, by się to nie powtórzyło? - Nie wiedziałem tego, nie sądzę, by były to dwa ostatnie mecze."
Wszyscy kibice przeżywają każdą porażkę, a Busi nie pamięta już co było w zeszłym sezonie xD W sumie troszkę tych europejskich wtop przeżył, ciężko wszystko zapamiętać. Bayern pamięta bo to rekordowa porażka :D

0

@Gall Niby tak, ale jak na takiego betona, za którego uchodził - bardzo odważna decyzja z jego strony. Ciekawe ile szans dawałby Koeman - mając taki skład jak Valverde. Teraz w gruncie rzeczy nie ma wyboru.

0

@ToJa79 A Ansu nie zadebiutował w wieku 16 lat u Valverde? :D

1

@Rust_Cohle Historię tego Pana lepiej pominąć ;)

1

Chciałbym żeby Barca miała koszulki w tym stylu :) https://www.fcbarcelona.com/fcbarcelona/photo/2018/07/06/b13afde2-dce4-4446-974d-24561243b677/fRdhWzPE.jpg Bardzo mi się podobają.

1

@Andi18 Oj tak, trzymam kciuki za Memhisa. No i Ansu. Jak zdrowie dopisze to będzie dobrze.

1

@norbi77 No racja. Za dwie bramki z Liverpoolem :)

1

Dziś podczas meczu Milan Lazio komentator zastanawiał się, czy Zlatan nie jest największą gwiazdą Serie A. Ja się zastanawiam kto jest największą gwiazdą La Liga... Chyba Benzema? xD

3

@Emhyr Dobry trener. Bordalas już w Getafe wykręcał super wyniki.

0

@4Fabregas4 Rozumiem. A nazwiska chciałbyś zobaczyć u nas?

0

@draxidox Jeśli może być serial horror to polecam nawiedzony dom na wzgórzu :)

1

@JarekS Za kilka kolejek będzie już pewnie widać pierwsze efekty

0

@4Fabregas4 Napisaleś o graniu kombinacyjnym, nie o grającym dla zespołu. Mieliśmy Griezzmanna - grał dla zespołu. Mimo to był niewypałem.

12

Ciekawe czy Moriba zagra w podstawie.

0

@Janiama Laporta to też polityk. Mówi to co chcą usłyszeć kibice lub konkretne osoby. Politykom ogólnie się nie ufa :)

0

@Chakalaka Jak wygląda to w innych stanach? Które są najbardziej i najmniej wyszczepione 2 dawkami?

0

@Bykunn No tutaj kwestia posiadania zaufanej osoby, od której kupisz :) jak nie masz - to różnie bywa. Aczkolwiek zmiennych zakupu jest dużo.

0

@RR No i to jest kolejny plusik :)

2

@4Fabregas4 To kogo nam trzeba w ataku jak nie killera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?