Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś już stawia na zwycięstwo Bayernu, żeby Barca nie przegrała? ;)
1
@Katalonbar Garcia grał bo jak mówił Koeman - był w rytmie meczowym.
8
@NaFazieHitman Jak jeszcze chodziłem na siłkę przed pandemią to nie brałem telefonie bo mnie rozpraszał :D Więc nie zrobiłbym zdjęcia :P A kto nie zerkał na panie w siłowni niech pierwszy rzuci kamień :)
1
@Kgorecki2500 Niedawno dostał nagrodę dla osoby, która świetnie ogarnia pandemię.
0
@Phaet Zodyn nie wie. Pewnie padnie argument, że każdy inny lepszy.
0
@VamosRakieta Kto oprócz De Jonga i Memphisa jest zdrowy?
0
@Chakalaka No i Ballack poszedł do Chelsea, a Elber ma kontuzję
1
@LS Przeskrolowalwm z grubsza lr ci nie wiedziałem. Mogłem przeoczyć. Jeśli tak to przepraszam grubasku ;)
1
@Homeopata8989 To pokazuje, jak ważna jest gra bez piłki i fakt, że nabijanie licznika podań (szczególnie na swojej połowie) jest bezcelowe.
0
0
@arasz1819 Ja czuję porażkę jedno lub dwubramkową. Ważne, żeby wygrać z pozostałymi drużynami w grupie bo na chwilę obecną nie mamy podjazdu do Bayernu. Może w rewanżu już będzie lepiej bo kadra powinna być bardziej liczna po powrotach z kontuzji.
1
"[Sergi Niñou, RKB] W dwóch ostatnich meczach Ligi Mistrzów na Camp Nou wysoko przegraliście z Juventusem i PSG. Co możecie zrobić, by się to nie powtórzyło? - Nie wiedziałem tego, nie sądzę, by były to dwa ostatnie mecze."
Wszyscy kibice przeżywają każdą porażkę, a Busi nie pamięta już co było w zeszłym sezonie xD W sumie troszkę tych europejskich wtop przeżył, ciężko wszystko zapamiętać. Bayern pamięta bo to rekordowa porażka :D
0
@Gall Niby tak, ale jak na takiego betona, za którego uchodził - bardzo odważna decyzja z jego strony. Ciekawe ile szans dawałby Koeman - mając taki skład jak Valverde. Teraz w gruncie rzeczy nie ma wyboru.
0
@ToJa79 A Ansu nie zadebiutował w wieku 16 lat u Valverde? :D
1
@Rust_Cohle Historię tego Pana lepiej pominąć ;)
1
Chciałbym żeby Barca miała koszulki w tym stylu :) https://www.fcbarcelona.com/fcbarcelona/photo/2018/07/06/b13afde2-dce4-4446-974d-24561243b677/fRdhWzPE.jpg Bardzo mi się podobają.
1
@Andi18 Oj tak, trzymam kciuki za Memhisa. No i Ansu. Jak zdrowie dopisze to będzie dobrze.
1
@norbi77 No racja. Za dwie bramki z Liverpoolem :)
1
Dziś podczas meczu Milan Lazio komentator zastanawiał się, czy Zlatan nie jest największą gwiazdą Serie A. Ja się zastanawiam kto jest największą gwiazdą La Liga... Chyba Benzema? xD
3
@Emhyr Dobry trener. Bordalas już w Getafe wykręcał super wyniki.
0
@4Fabregas4 Rozumiem. A nazwiska chciałbyś zobaczyć u nas?
0
@draxidox Jeśli może być serial horror to polecam nawiedzony dom na wzgórzu :)
1
@JarekS Za kilka kolejek będzie już pewnie widać pierwsze efekty
0
@4Fabregas4 Napisaleś o graniu kombinacyjnym, nie o grającym dla zespołu. Mieliśmy Griezzmanna - grał dla zespołu. Mimo to był niewypałem.
12
Ciekawe czy Moriba zagra w podstawie.
0
@Janiama Laporta to też polityk. Mówi to co chcą usłyszeć kibice lub konkretne osoby. Politykom ogólnie się nie ufa :)
0
@Chakalaka Jak wygląda to w innych stanach? Które są najbardziej i najmniej wyszczepione 2 dawkami?
0
@Bykunn No tutaj kwestia posiadania zaufanej osoby, od której kupisz :) jak nie masz - to różnie bywa. Aczkolwiek zmiennych zakupu jest dużo.
0
@RR No i to jest kolejny plusik :)
2
@4Fabregas4 To kogo nam trzeba w ataku jak nie killera?