0

@kryhaa Co to zmienia? Musimy liczyć na porażkę Atletico i Realu. Powodzenia.

0

@tbas Bo Real zależy już tylko od siebie.

0

@Kitek1640 Wygrać na luzie? Poza sytuacją Leo i główką Dembele to praktycznie nic nie pokazaliśmy z przodu.

1

@Maurolkit Po wejściu w końcu się coś ożywiło. Jakby miał całą połowę to może byśmy coś strzelili.

5

@against_modern_football Jedynie dwa zwycięstwa z Sevillą.

0

Smutny remis 1:1

0

@Kacper1998 Już mam pokasowane konta. Zostało mi etoto bo za dużo przegrywałem xD

0

@Kacper1998 NIe rozumiesz, mam nadzieję, że nie siądzie :D Jak obstawiam to się mylę ;)

1

Oj chyba postawię, że jutro remis lub porażka Barcy. Kurs na podwójną szansę - 2.05. Zawsze będzie nagroda pocieszenia, jeśli się nie uda wygrać. Później jeszcze na zwycięstwo Realu i kurs całkowity 4.14 :D

3

@koksik2700 Dembele nie ustalił ceny transferu, a na pensje zgodził się frajerski zarząd. Oczywiście, że nie jest crakciem, ale wypominanie ceny transferu piłkarzowi zamiast działaczom jest według mnie nie fair. Rzuty karne to też patelnia - Leo nie strzlił z PSG czy w meczu z Chelsea. Każdemu się zdarza. Gorzej, że Ousmane na początku miał liczby, a teraz ma zdrowie i nie ma liczb xD Ja też bym chciał zeby ktoś go kupił, ale ciągłe atakowanie Dembele na tym forum jest niesprawiedliwe.

5

@koksik2700 Nawet jakby wygrali 4:0 to by The Reds nas pewnie 5:0 pyknęli. Bez różnicy. Tyle razy widziałem jak to Dembele nam dwumecz zmarnował, ale np tego co Alba wyczyniał w rewanżu tu nie widzę za często. Daliśmy dupy na Anfield, tak jak w Rzymie, Paryżu czy Turynie. Co do meczu na Camp Nou warto zobaczyć jakie akcje marnowali gracze Kloppa bo 3:0 to był wręcz cudowny wynik patrząc na cały mecz.

0

@macio_944 Chodzi mi o procent zaszczepionych dwiema dawkami dla ludzi 30+. Ja sie na wakacje nie wybieram, zaszczepię się pewnie jakoś w wakacje żeby trafić z odpornością na sezon grypowy. Na ten moment nie wiadomo na ile będzie wytworzona odporność. Już prezes pfizera mówi o możliwości corocznego szczepienia. Nie wiadomo też jak jest z odpornością na nowe warianty. U mnie większość się szczepi bo chce jechać na wakacje....

0

@macio_944 bo chyba nikt się nie spodziewał, że tak mały odsetek ludzi będzie chętny.

0

@SonBarcaGoku A ja czuję, że się zbiorą w sobie i wszystko wygrają do końca.

0

@SonBarcaGoku Finału ligi mistrzów. Odpali w półfinale z Arsenalem, przegrali pierwszy mecz 1:0. U siebie ładnie grali, mieli przewagę, Riquelme nie trafił karnego i nie udało się doprowadzić nawet do dogrywki.

0

@joloskyy No właśnie zależy to od przypadku. Dlatego nie ma co generalizować. Może będzie szyta - nie wiemy. Tym bardziej cytat martwi: "Jest już po pierwszej operacji, ale czeka go jeszcze kilka kolejnych".

1

Ładniutka ta Giovana Queiroz. Może zdetronizować Lieke Martens w moim rankingu urodziwych piłkarek Barcelony.

0

@joloskyy *po uszkodzeniu łąkotki miało być. Chodzi mi o to, że oczywiście że przy zerwaniu ACL stopień uszkodzenia łąkotki ma kluczowe znaczenie w rehabilitacji. Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że przy zerwaniu ACL Moreya uszkodzenie łąkotki niczego nie zmienia. Zdecydowanie może wydłużyć rehabilitację, jeśli jest poważnie uszkodzona. Co do więzadeł pobocznych to prawda i tu pełna zgoda. Po prostu nie wrzucałbym uszkodzenia łąkotki do jednego wora z uszkodzeniami więzadeł pobocznych, które same się zagoją.

0

@joloskyy Przecież po zerwaniu ACLa Ansu nie gra od listopada i nie wiadomo kiedy wróci. A Ty piszesz, że łąkotka i tak zagoi się do czasu wyleczenia zerwanego ACLa. Bardzo to uprosciles i to nie jest prawda. Przy zerwaniu ACL i uszkodzeniu łąkotki później zaczyna się cała rehabilitacja bo nie można od razu obciążać kolana. Pisanie o pomijaniu i braku znaczenia to jakaś bzdura. Więzadła poboczne rzeczywiście same się regenerują, ale z kontuzją ACL + łąkotką wcale tak nie jest.

0

Szkoda, że nie podali który to zabieg i co było robione. Artroskopia to sposób wykonywania zabiegu. Pytanie jaki zabieg był przeprowadzony. Mam nadzieję, że tylko częściowe usunięcie. Na stronie jest napisane: "After traveling to Porto, Ansu Fati has undergone a check-up arthroscopy in his left knee by Dr. Jose Carlos Noronha, under the supervision of the Club’s Medical Services. The player will continue with his recovery process" Wygląda jak artroskopia sprawdzająca stan kolana, nie zabieg. Ostatnio chyba w MD pisali o artroskopii ze sprawdzeniem stanu kolana i jakimś czyszczeniem. Oby tak było.

0

@Azi Nico nie jest już taki młody? 19 lat to dużo?

1

@DaPidejpi ludzka chciwość, brak wartości i ideałów do naśladowania, pycha i próżność, chęć władzy i sławy, brak zrozumienia drugiego człowieka, zbyt szybkie ocenianie innych

0

@tomek8756 Gozdyra mnie zablokowała, bo śmiałem skomentować temat hodowli zwierząt na futra. Zapytałem czy jej koty jedzą mięso. Nie odpowiedziała, zablokowała. Wielka dziennikarka, która jest za wolnością słowa i poglądów.

0

@joloskyy Ansu uszkodził łąkotkę. Więc nie byłbym taki pewien.

0

@DaPidejpi Wszędzie w internecie przewija się ten temat i nie wiem czemu budzi tyle emocji. Czemu ludzie tak się fascynują, że ktoś się tam rozbiera na kamerkach? Nie mają swojego życia? To jest jakaś osoba publiczna, której nie wypada? WTF.

0

@Katalonbar To samo wczoraj pomyślałem oglądając Chelsea. Choć uważam, że Chelsea czy City gra w ten sposób bo nie mają klasowej 9 w składzie.

3

Trzymam kciuki, dla nas jest totalnie bezużyteczny.

3

@Chakalaka Myślałem, że szykują Nico na zastępcę Busiego.

0

@Chwytak Politycy to niestety zło świata. Oni budują bariery i podziały między ludźmi, którzy generalnie chcą żyć ze sobą w zgodzie.

0

@Maker0 Bardzo dziękuję za odpowiedź. Życzę powrotu do pełni zdrowia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?