5

To był zabawny piłkarski tydzień. Z kolei jutro smerfetka zostanie brutalnie zdominowana. Bądźcie o 21, bo i ja będę.
https://zapodaj.net/plik-ldT2pFBCrQ

14

@Derean Odpowiedż zaczyna się na M, a kończy na anchester United

9

@Eklerek Ale ekipe żeście zmontowali

9

@Szmulek I to po czerwonej kartce, która praktycznie się nie zdarza.

6

Liverpool jest niebieski.

2

@Cyzix Fascynacja kobietami jest oznaką szaleństwa i niskiego poziomu. Kobiety to mało interesujący temat. Z kolei ból madryciarzy jest lekarstwem na wiele przypadłości.

1

@Kgorecki2500 Niech żyją zbrodnie wojenne.

5

Jak coś to jutro gramy z Chelsea o 21. Pozdro.

13

@PatrychoO Fotograf do wywalenia, bo nawet porządnego zdjęcia boiska, nie potrafi zrobić. Mosiek.

1

@Fabik87 Laporta zawsze wygrywa. Tyle.

1

A więc Vinicius do Barcelony, w której to rozpocznie swój redemption arc. Tak zrobimy.
https://zapodaj.net/plik-vk0lVM1rqV

4

@Roobo Pieprzony Netflix.

3

@Luciano99 Czyli to piwo które ci kupiłem się zmarnuje, szkoda.

5

@July_6_BcN Kobiety i ryby głosu nie mają.

1

@KamQiX Jaka przegrana, dzieciak. Nawet miękim penisem ich porobimy. Nie ma litości.

1

@ViscaelBarca2007 Woke nonsens...

29

We wszystkich słownikach tego Wszechświata, nie ma słów które mogłyby opisać moją pogardę wobec tych bezwartościowych istot ubranych w biel.

6

real już wygrał sezon, więc się oszczędzają, normalne. No ale oczywiście Negreirowcy wiedzą lepiej. A zresztą nieważne.

0

@Sulimo Ale co?

6

Czyngis Chan miał rację. Tyle.
https://zapodaj.net/plik-3NziSaPt25

4

@tomek8756 Brzydzę się.

0

@Aragorn33 Nie ma Bombaju i Delhi.

0

@FcPortoFan1999 Maczeta się ostrzy.

1

@FcPortoFan1999 Potężna Wisła Kraków wygra ten mecz. Pogódż sie z tym Oskar i nie prowokuj mnie

4

@gumaz Lepiej wydać te pieniądze na wyjście z ziomkami, niż tracić je na rzecz kobiety. To bardzo kiepska inwestycja, której zwrot jest wątpliwy.
Tyle mam na ten temat do powiedzenia. Nie popełniajcie błędów.

1

@LukiFC W uj i jeszcze więcej.

3

@Laminedependencia Rashfrod lepszy, fakty.

5

@Piotr777 Ja też wkrótce idę łopatować. Południowa Polska, południowe zasady.

5

@ranger3120 Piękne ciałko Adonisa, więc nie dziwi mnie to. Jest za co złapać.

3

@Kgorecki2500 Tak i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?