2

@jacobFCB ło baben

26

Dokładnie w tym dniu, 13 lat temu, jako 14 letni, zagubiony chłopiec, postanowiłem założyć tu konto i skazać się na codziennie czytanie różnego rodzaju farmazonów, ale także i niesamowitych, budujących historii innych użytkowników

Ale ten czas leci

5

@maroon najlepiej jak jeszcze z niego paruje

1

@KamQiX Komunikacja w linii defensywnej w bardzo dużej mierze zależy od bramkarza

22

Ludzie wierzący w Fatiego to poziom wiary mocniejszy niż jakiś u jakichś islamskich ekstremistów

4

Fati pewnie poziomem dostosuje się do przeciwników

2

O Inigo właśnie coś był zbyt twardy jak na siebie w tym sezonie

0

Dzisiaj słynna taktyka 1000 i jednej wrzutki

0

Fort z jakimś urazem? Totalnie mi uciekła jego nieobecność w kadrze

8

@Dieselzor Właśnie fajnie jak w ramach pucharu wielka drużyna odwiedzi jakieś zadupie, ogormne wydarzenie dla lokalnej społeczności

0

@Rewolucja123 To co cię złamało?

0

@kanver_ Jakbyś jadł niedobre jajka przez pół roku to też w końcu by ci forma spadła

0

@Rewolucja123 I to że laska ma chłopaka tak cię rozbiło że musisz iść na terapię? Nieźle

0

No niestety jeszcze przed nami dwa i pół roku takiego bujania się z Fatim. Półroczne wypożyczenie z pensją opłacaną przez Barce, potem powrót i deklaracja walki o wyjściowy skład, a następnie znów próba pozbycia się Fatiego. Znamy się na tym już doskonale i mamy niebywałe doświadczenie w tego typu sytuacjach.
Najlepszym wyjściem byłoby oddanie go za darmo do jakichś arabów, ale chyba nawet oni nie będą chcieli mu tyle zapłacić xD

1

@mrboom Napisał że gra nie była przerwana i przez to może dostac 2 mecze zawieszenia. Jakby była przerwana to od 4 do 12, a koniec końców Real się odwoła i zawieszenia nie będzie wcale, bo został brutalnie sprowokowany przez jakiegoś Jugola

0

@Nightraider Wypożyczyć może i go wypożyczą, ale pense i tak będą płacić xD

1

Gdzie ten Littler nauczył się tak rzucać? Od 12 roku życia pił piwsko po pubach?

1

Fajnie, energicznie wygląda Valencia. Dają nadzieję póki co

0

Trzeba liczyć na efekt nowej miotły i jakieś urwanie punktów Realowi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kwiatek1899 Dziś jesteś prezydentem wielkiego klubu, jutro specjalistą od powodzi i trzęsień ziemi, a pojutrze musisz być specem od geopolityki. Życie nie jest łatwe

3

@MateS Jeszcze tylko jeden akapit o ciałach astralnych albo innych kwazarach

0

@BulaKG I wiem że serial może być płytki, bo głównie chodzi o to aby dostarczał rozrywki i pozwolił miło spędzić czas, wyluzować się, no ale dla mnie jest po prostu nudny, głównie przez to że co odcinek większość rzeczy się powtarza i jest to zrobione na jedno kopyto

0

@MesQueUnClub_87 Nie pamiętam czy oglądałem 1 sezon bo mi się podobał czy dlatego że był mega popularny, to było dawno.
Tak czy siak sezon 2 naprawdę slabizna, zero jakiegoś przywiązania do postaci, dialogi w każdym odcinku te same, o tym samym. Nowe życie, zagrać, spróbować, ostatnia gra, długi

0

Te całe Squid Game 2 jest tak żenujące że naprawdę szkoda na to czasu. Jakiś sztuczny heroizm, dialogi na poziomie przedszkola, no dramat XD Sam pomysł na fabułę genialny, ale wykonanie jest jakieś takie prymitywne. Może to po prostu kwestia tego że to serial azjatycki a do tego nie jestem przyzwyczajony albo po prostu jest to skierowane do 12 latkow

2

@urbipl Spokojnie, to tylko the sun

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro Ma jeszcze jedno wyjscie - przestać biegać i zaoszczędzić 5tys rocznie

3

@Faro A na ile byś wycenił gościa który ma pol roku kontraktu

0

@bartekvisca na alkoholizm i mu wątroba wysiadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?