BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie ma co się dziwić, sytuacja komiczna dla każdego
7
@VegetaPolska słuchajcie, nie zgadniecie do kogo należą odciski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon W tamtym sezonie przekonywał formą?
0
@kamillek88 Nie zdziwiłbym się znając Juve, ale pisali o dużo wyższych ofertach
24
W każdym sezonie opuszczał ok. 20 meczów, wyjątkiem sezon poprzedni w którym opuścił 'zaledwie' 8 spotkań. Gość jest dobry, ale nie jest nie do zastąpienia jak tu niektórzy sobie wmawiają. Mityczna wielka forma Araujo też gdzieś uciekła, do tego wyraźne problemy mentalne, jak reakcja na krytykę Gundo, czy niechęć jeśli chodzi o walkę o 1 skład, jak to wygląda teraz. On myślał że wróci po długiej kontuzji i z miejsca wskoczy do podstawy? Gavi jakoś nie płacze o to że jest rezerwowym i jest powoli wdrażany do drużyny.
Czas wykorzystywać okazje, a nie być wiecznym frajerem na rynku transferowym. Może duet złożony z 17 latka i 33 latka podatnego na kontuzje nie wygląda potężnie, ale póki co kapitalnie się spisuje no i w odwodzie w razie czego do końca tego sezonu zostaje Eric czy Christensen.
Jeśli oferta w okolicach 80mln jest prawdziwa to myślę że nie ma się nad czym zastanawiać w naszej sytuacji, no chyba że wolimy unieść się honorem i oddać go za półtora roku za darmo.
To nie jest nasz wychowanek, jego mental też w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia, do tego jako jeden z kapitanów powinien czasami wypowiadać się jasno i klarownie, a nie puszczać z ust jakieś puste frazesy jak w sprawie przedłużenia kontraktu. Brak chęci z jego strony na przedłużenie kontraktu i takie marne podejście do naszego klubu powinien zostać przez nas wykorzystany do otrzymania za niego jak najlepszej oferty i adios panie Araujo
0
Niech Maffeo tam próbuje, podszczypuje. Może mu się znów odklei
1
@BezglutenowyPedri nie dość że szprotka fajna to jeszcze szwagra byś miał legendę Barcelony
2
@reloaded Nie, widać że podział jest jasny. Puchary dla Wojtka, Pena zgarnia ligę i ligę mistrzów
2
@Ares! ważne że będzie dużo pieniążków
1
@Luciano99 boyka1247 fajne masz reposty ziom
9
@BulaKG Nie a o co chodzi
9
@GigiAmoroso Czy mam rozdwojenie jaźni?
6
@BulaKG ale zachował czyste konto i obronił 3 strzały w środek to w polskich mediach będzie pompowanie
Simon jeśli chodzi o tę grę to wyjaśnił dziś pięknie
6
Pytanie skąd w ocenach taka wysoka nota dla Wojtka. Zachowania na przedpolu to miał jakby z jakiegoś Juvenilu świeżo wyskoczył xD
0
@Kengo Oby dała bo po co się kąpałem
1
Były jakieś kampanie wyborcze kandydatów? Jakieś zniżki na wulkanizacji za oddany głos czy coś?
61
@Kidd żeby móc kupić quada na komunię
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziu_FCB pan jesteś niemieckim agentem
0
@prodigy Raczej mówiłbym o drobnych mięsiówkach skutecznie i regularnie wykluczających go na której i dłużej. Jak Araujo 3 msc gra bez żadnego drobnego urazu to jest sukces
1
@FcPortoFan1999 za ciągłe stanie na straży la bamby, no i w ramach nagrody za wytrwałość przy oglądaniu naszej polskiej ligi
0
@prodigy Przecież te drobne urazy to on łapie co chwilę
4
to koniec przyleżałem sobie rękę ból jest nie do zniesienia, ale nie zmienię pozycji, nie będzie mi warunków stawiała terrorystka
0
To tak klasycznie
Najlepszy film/serial jaki polecacie do obejrzenia?
3
@Zimny znów ci wykręceni kolejarze..
0
@TR3YWAY odpuść spida, zregeneruj nochal
13
Policja rozbiła gang kominiarzy. Do więzienia trafiło wielu osadzonych
0
@Fake69 Masz możliwość obejrzenia każdego meczu, bez reklam. Zero problemów technicznych, no ja będę żałował jak się viaplay zwinie bo mega mi się podobała taka forma
0
@marcin62 show must go on jak nawijał kiedyś gwiazdor