BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamieszanie w polu karnym po wolnym i bramka dla Sociedad
0
Jest kartoniada, jest klimacik piękny w San Sebastian
7
@Rust_Cohle tego co jajami dzwoni
2
@LaLigaPD Ja myślę ze Bilbao łatwo tego nie odda
9
Wejście Nacho, no idiota
https://x.com/Zona_Blaugrana/status/1708188940853760307
2
Jeszcze Mac Allister niech machnie jakiś faul taktyczny
1
Wprowadzenie VAR miało zakończyć dyskusję o nieprawidłowych decyzjach sędziego tymczasem po wprowadzeniu tych dyskusji jest jeszcze więcej xD
1
Noga złamana ale ważne że w siatce xD
0
@Cochise Już dzwonię na psy hultaju
0
@bartoszplucinski Kąt kamery może mylić
0
Ladna akcja totkow, płakanie Kloppa o sędziów loading
0
Jones powinien wylecieć, nad czym tu myśleć
5
Ale wolny Alvareza wow
5
A to akurat miłe że Havertzowi oddali karnego
10
@Emhyr Wyższy poziom bycie narcyzem xD
5
Luton klepie Everton xD
0
Ale Neto poszedł na przebój
0
@Guess dobra, zaliczone
0
Jednak spalony będzie xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartoszplucinski Zanim się zaczął
2
A czy wasze miasta nawiedziła już awaria dystrybutora? Ja myślałem że to w internecie w większości jest przesada, ale nie, dziś sam byłem świadkiem takiej sytuacji. No kłamstwo prosto w oczy, wstyd, żenada i poziom propagandy Białorusi
3
De Zerbi chyba myslami w Barcelonie
0
Liverpool Totki, Girona Real o jednej godzinie. I co tu kurde wybrac bo oba mecze się zapowiadają fantastycznie. Na deser jeszcze jedne z najlepszych derbów w Hiszpanii - Sociedad Bilbao
2
I jeszcze na dobranoc wielkie propsy dla Ferrana za idealnie wymierzoną wrzutkę do Yamala
0
@tristan87 Merci Ramos
1
@Litman Nie no, proponuję ochłonąć XD Fermin śmiga pięknie ale nie przesadzajmy
0
Teraz jest idealny moment na wprowadzenie Alonso xD
0
Ramos czerwony ale na ryju XDDD