1

Zamieszanie w polu karnym po wolnym i bramka dla Sociedad

0

Jest kartoniada, jest klimacik piękny w San Sebastian

7

@Rust_Cohle tego co jajami dzwoni

2

@LaLigaPD Ja myślę ze Bilbao łatwo tego nie odda

9

2

Jeszcze Mac Allister niech machnie jakiś faul taktyczny

1

Wprowadzenie VAR miało zakończyć dyskusję o nieprawidłowych decyzjach sędziego tymczasem po wprowadzeniu tych dyskusji jest jeszcze więcej xD

1

Noga złamana ale ważne że w siatce xD

0

@Cochise Już dzwonię na psy hultaju

0

@bartoszplucinski Kąt kamery może mylić

0

Ladna akcja totkow, płakanie Kloppa o sędziów loading

0

Jones powinien wylecieć, nad czym tu myśleć

5

Ale wolny Alvareza wow

5

A to akurat miłe że Havertzowi oddali karnego

10

@Emhyr Wyższy poziom bycie narcyzem xD

5

Luton klepie Everton xD

0

Ale Neto poszedł na przebój

0

@Guess dobra, zaliczone

0

Jednak spalony będzie xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartoszplucinski Zanim się zaczął

2

A czy wasze miasta nawiedziła już awaria dystrybutora? Ja myślałem że to w internecie w większości jest przesada, ale nie, dziś sam byłem świadkiem takiej sytuacji. No kłamstwo prosto w oczy, wstyd, żenada i poziom propagandy Białorusi

3

De Zerbi chyba myslami w Barcelonie

0

Liverpool Totki, Girona Real o jednej godzinie. I co tu kurde wybrac bo oba mecze się zapowiadają fantastycznie. Na deser jeszcze jedne z najlepszych derbów w Hiszpanii - Sociedad Bilbao

2

I jeszcze na dobranoc wielkie propsy dla Ferrana za idealnie wymierzoną wrzutkę do Yamala

0

@tristan87 Merci Ramos

1

@Litman Nie no, proponuję ochłonąć XD Fermin śmiga pięknie ale nie przesadzajmy

0

Teraz jest idealny moment na wprowadzenie Alonso xD

0

Ramos czerwony ale na ryju XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?