0

Chyba najwyższa pora żeby włączyć

1

@Medium Czekamy na zdjęcie z kebabem po meczu

0

Jak Real? Bramka kwestią czasu czy może być jakaś niespodzianka? Tyrka i nie mogę oglądać ale widzę że w statystykach miazga

9

@TR3YWAY na pewno. po to aby potem móc spełnić największą fantazję kobiet - aborcję

5

@Joe_Pesci ciekawe czy brali pod uwagę nielegalnie stojące maszyny xD

2

@kiper09 Niech może takich rzeczy nie robi, niech gra tak jak gra i będzie git xD

1

@Rhaan Tu nie trzeba stylu tylko wyników na już. Myślisz że Papszun by pogroził ręką starym wygom? Ja tego nie widzę. Widzę go jako lidera reprezentacji w momencie 'nowego rozdania', a Probierz raczej na głowę sobie wejść nie da i wydaje się byc mocnym charakterem z jajem, który przy wsparciu Kuleszy, może po prostu robić za takiego dobrego surowego ojca dla naszych kopaczy, a tego nam właśnie trzeba

0

Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji

36



Wyrównanie Lazio, strzelcem bramkarz

0

Bernardo kontuzja?

0

Są jakieś plotki co z de Geą? Są jakieś oferty dla niego?

4

Borek to jest zajezdnia tramwajowa MPK ul. Powstańców śląskich 209, Wrocław

0

@TR3YWAY Psy 1 i 2 i Hari Pota wszystkie części niedługo klasycznie jesienią musi być

3

@Zbyszard Jesteś z podlasia, prawda?

18

Dużo kombinować nie powinien. Jeśli chce wrzucić Gundo do 11stki to albo rotacja z Gavim, który ostatnio zostawił płuca i serce na boisku albo może jakiś wariant z de Jongiem zamiast Romeu co było testowane z Betisem

1

@Medium ciekawe czy potem biorą na backstage groupies w męskiej formie

2

@Wossi61FCB Czyli jednak siadło, ładny grubas

21

@gumaz Zabrać wsparcie wojskowe i niech kijami czołgi atakują

0

Pamiętacie jeszcze jaka piosenka leciała jak Reksio z budy wychodził?

15

@Pawci023x głównie to wyczekuję aż czas pracy minie

26

Wspaniały był to piłkarski weekend. Teraz czas na smutek i oglądanie z rana znów tych samych pysków w znienawidzonej pracy

0

Koniec nadziei Benzema się włączył

0

No trzeba przyznać że uderzył ładnie

0

Ale meczyk do oglądania fajnie się zapowiada

6

Co ten sędzia wymyślił znów bo strzał top

0

@Culer9002 c+sport

1

Dobre rozpoczęcie

1

@Barcasub turbodymomen

1

@Encore Ja myślę że pora wykupić De Zerbiego z Brighton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?