BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba najwyższa pora żeby włączyć
1
@Medium Czekamy na zdjęcie z kebabem po meczu
0
Jak Real? Bramka kwestią czasu czy może być jakaś niespodzianka? Tyrka i nie mogę oglądać ale widzę że w statystykach miazga
9
@TR3YWAY na pewno. po to aby potem móc spełnić największą fantazję kobiet - aborcję
0
@tomek8756 https://i.natgeofe.com/n/7359f8ee-124c-467c-a177-dd8dd3b18380/all-seeing-eye_2x3.jpg
5
@Joe_Pesci ciekawe czy brali pod uwagę nielegalnie stojące maszyny xD
2
@kiper09 Niech może takich rzeczy nie robi, niech gra tak jak gra i będzie git xD
1
@Rhaan Tu nie trzeba stylu tylko wyników na już. Myślisz że Papszun by pogroził ręką starym wygom? Ja tego nie widzę. Widzę go jako lidera reprezentacji w momencie 'nowego rozdania', a Probierz raczej na głowę sobie wejść nie da i wydaje się byc mocnym charakterem z jajem, który przy wsparciu Kuleszy, może po prostu robić za takiego dobrego surowego ojca dla naszych kopaczy, a tego nam właśnie trzeba
0
Tak patrząc od boku na wybór Probierza to chyba wolę jego ze względu na doświadczenie i jednak obycie w tej piłce niż Papszuna, który zrezygnował z prowadzenia klubu w europejskich pucharach. Papszun byłaby to dobra opcja gdyby miał czas, mogłby ustawić wszystko pod siebie i wybrać nowych liderów reprezentacji. Niepokorny Probierz z wywalonym jajem i ego, bankowo będzie w stanie zdjąć presję z zawodników i po prostu wprowadzić atmosferę lepszą niz obecnie Dla mnie Probierz jako trener na eliminację/turniej jak najbardziej, taki wujaszek. Papszun by tego nie udźwignął psychicznie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że odszedł z klubu życia w tak idealnej sytuacji
36
Wyrównanie Lazio, strzelcem bramkarz
0
Bernardo kontuzja?
0
Są jakieś plotki co z de Geą? Są jakieś oferty dla niego?
4
Borek to jest zajezdnia tramwajowa MPK ul. Powstańców śląskich 209, Wrocław
0
@TR3YWAY Psy 1 i 2 i Hari Pota wszystkie części niedługo klasycznie jesienią musi być
3
@Zbyszard Jesteś z podlasia, prawda?
18
Dużo kombinować nie powinien. Jeśli chce wrzucić Gundo do 11stki to albo rotacja z Gavim, który ostatnio zostawił płuca i serce na boisku albo może jakiś wariant z de Jongiem zamiast Romeu co było testowane z Betisem
1
@Medium ciekawe czy potem biorą na backstage groupies w męskiej formie
2
@Wossi61FCB Czyli jednak siadło, ładny grubas
21
@gumaz Zabrać wsparcie wojskowe i niech kijami czołgi atakują
0
Pamiętacie jeszcze jaka piosenka leciała jak Reksio z budy wychodził?
15
@Pawci023x głównie to wyczekuję aż czas pracy minie
26
Wspaniały był to piłkarski weekend. Teraz czas na smutek i oglądanie z rana znów tych samych pysków w znienawidzonej pracy
0
Koniec nadziei Benzema się włączył
0
No trzeba przyznać że uderzył ładnie
0
Ale meczyk do oglądania fajnie się zapowiada
6
Co ten sędzia wymyślił znów bo strzał top
0
@Culer9002 c+sport
1
Dobre rozpoczęcie
1
@Barcasub turbodymomen
1
@Encore Ja myślę że pora wykupić De Zerbiego z Brighton