0

Klasyka. Miało byc 3:0 a tu strzał z dupy choć piękny

0

Dlaczego kurde tego nie wcisnęli

ale Real ostro zagubiony

4

@sidi12843 I bez napastnika xD

7

Modric juz rękawy zakasa szykując się na dogrywkę

0

Będzie im brakować typowej 9 na Atletico, chyba Carlo przegiął z tymi pomocnikami jednak

0

Piękna wrzutka Lino

1

Klimacik konkretny

0

To w której minucie doliczonego czasu Bellingam strzela zwycięska bramkę?

0

Garbaty z Betisu z asystą

5

@Popitek12 dobry plan, nie mozna byc obojetnym

1

@FcPortoFan1999 Jak im nie odpuszczą to jeszcze trochę bramek może wpaść XDD

1

Ale rogalik Gordona, całkowita zabawa Newcastle

1

@VamoSBarca88 Trzymaj się w tym kołchozie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Emhyr Ale od Villarrealu to proszę się odczepić

0

@Kuba_1 ewidentnie dostawa piko z dolnego śląska dotarła

1

Dobrze ze Richarlison jeszcze nie wszedł bo już byłoby po Arsenalu

0

To się nacieszył Arsenal XDDD

4

Raya co się wyciągnął, wow

1

Ale petarda z dystansu i Lubin na prowadzeniu

0

Łataliście różowego włada? Bo się zastanawiam

0

@Pawlak1992 Sanah oczywiście

0

Wasza ulubiona teoria spiskowa?

2

@Kidd Nie, zostaje woseba bo ta kawa lubi cię

1

@Popitek12 Jesteś przybyszem z 2017 roku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Co jak co ale Legia prezentuje ten futbol w pucharach fajny. Bez kompleksów, ofensywka i zabawa. Mega pozytywne

1

Bramka na konto Tobiasza?

1

Digne i Lenglet pieknie

0

@MesQueUnClub96 ok to top 100, jednak greuther furth robi wrazenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?