1

@MesQueUnClub96 może dlatego że raz lewy gra jak gowno a raz mu coś wyjdzie i tę piłkę dobije? no chyba że za granie gówna należy głaskać po główce i chwalić to ok smok

3

Ale Fermin jest fajniutki w tej swojej grze

0

Oj co się Robercik ma z tymi pietkami

1

Lewy stoi kryty przy bramkarzu, Lamine strzela w dobrej sytuacji a lewy dalej macha łapami. Potem wychodzi i mówi że on wspiera i uczy kolegów xD

1

To jest właśnie magia Yamala. Po pierwszej połowie był do zmiany ale zawsze może coś wyczarować

3

Kolejna zmarnowana sytuacja, a czas ucieka

0

@Lucerfi nie stresuj się

2

Ramos juz zaciera rączki na myśl o rożnym w 94'

3

@AFA90 Jakby zerwał to by nie chodził. Naciągnięcie lub delikatne naderwanie. Myślę max 3 tyg

0

Cancelo momentami wygląda jak najlepszy piłkarz świata xD

0

O jezus co za piła od Dodiego. Wizja, drybling i strzały

1

Dodi ty wariacie zwariowany

2

Gavi dziękujemy XD

0

Nono Dodi paradoksalnie najjaśniejszym punktem w ofensywie Sevilli

0

Ewidentnie brakuje narazie tej kracji lewego w środku pola

1

Czaicie tak wrócić do czasów gdy Rafał Wolski i Leszek Ołłowski nawijali na mikrofonie, ahhhh imo to był najlepszy duet do La Ligi

1

@Assiner Cwiąkała jako komentator jest lepszy chyba tylko od Wojtka Jagody, naprawdę XD

0

Yamal ty się zastanów

0

@raben24 Orłowski go przebija o 3 klasy

0

W sumie ciekawe jest że Rapha jako typowa 10, a Felix na LS

1

@HighestInTheRoom Myślę że on może czuć podobnie

0

Coś.... coś się popsuło i nie było mnie słychać

0

Ciekawe ustawienie Kszawiego. Full ofensywka i kreacja. Oby nie zabrakło jednak tego typowego cofniętego DM chyba że Gundo ogarnie ale obawy są

2

@ranger3120 Chyba nie warto sobie zawracać głowy takim ludzkim odpadem. Mówię tu i o niej i o nim xD

Ale fajnie że wychodzi co ci influencerzy robią, może w końcu przestanie się promować patologię

7

@ranger3120 Nie przeszkadzało jej to w robieniu gał czy innym poniżaniu jak temat był sypany

3

Tylko czekać az ujrzą światlo dzienne niewygodne fakty z życia prywatnego MATEMAKSA, teraz to już wszystkiego mozna się spodziewać

2

@Messi1992 Może nie legalna a zdepenalizowana. Przejarane łby, chroniczne nieróbstwo, problemy psychiczne typu depresja i paranoje. Fakt zero szkód. Wiele lat paliłem i to nie jest do końca tak z tym brakiem szkodliwości

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Rozegranie byłoby dobre gdyby nie zabrakło precyzji no ale powinno być 3:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?