BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 może dlatego że raz lewy gra jak gowno a raz mu coś wyjdzie i tę piłkę dobije? no chyba że za granie gówna należy głaskać po główce i chwalić to ok smok
3
Ale Fermin jest fajniutki w tej swojej grze
0
Oj co się Robercik ma z tymi pietkami
1
Lewy stoi kryty przy bramkarzu, Lamine strzela w dobrej sytuacji a lewy dalej macha łapami. Potem wychodzi i mówi że on wspiera i uczy kolegów xD
1
To jest właśnie magia Yamala. Po pierwszej połowie był do zmiany ale zawsze może coś wyczarować
3
Kolejna zmarnowana sytuacja, a czas ucieka
0
@Lucerfi nie stresuj się
2
Ramos juz zaciera rączki na myśl o rożnym w 94'
3
@AFA90 Jakby zerwał to by nie chodził. Naciągnięcie lub delikatne naderwanie. Myślę max 3 tyg
0
Cancelo momentami wygląda jak najlepszy piłkarz świata xD
0
O jezus co za piła od Dodiego. Wizja, drybling i strzały
1
Dodi ty wariacie zwariowany
2
Gavi dziękujemy XD
0
Nono Dodi paradoksalnie najjaśniejszym punktem w ofensywie Sevilli
0
Ewidentnie brakuje narazie tej kracji lewego w środku pola
1
Czaicie tak wrócić do czasów gdy Rafał Wolski i Leszek Ołłowski nawijali na mikrofonie, ahhhh imo to był najlepszy duet do La Ligi
1
@Assiner Cwiąkała jako komentator jest lepszy chyba tylko od Wojtka Jagody, naprawdę XD
0
Yamal ty się zastanów
0
@raben24 Orłowski go przebija o 3 klasy
0
W sumie ciekawe jest że Rapha jako typowa 10, a Felix na LS
1
@HighestInTheRoom Myślę że on może czuć podobnie
0
Coś.... coś się popsuło i nie było mnie słychać
0
Ciekawe ustawienie Kszawiego. Full ofensywka i kreacja. Oby nie zabrakło jednak tego typowego cofniętego DM chyba że Gundo ogarnie ale obawy są
2
@ranger3120 Chyba nie warto sobie zawracać głowy takim ludzkim odpadem. Mówię tu i o niej i o nim xD
Ale fajnie że wychodzi co ci influencerzy robią, może w końcu przestanie się promować patologię
7
@ranger3120 Nie przeszkadzało jej to w robieniu gał czy innym poniżaniu jak temat był sypany
6
@Pitinho https://zapodaj.net/images/7fac1cc19e8cf.jpg
3
Tylko czekać az ujrzą światlo dzienne niewygodne fakty z życia prywatnego MATEMAKSA, teraz to już wszystkiego mozna się spodziewać
2
@Messi1992 Może nie legalna a zdepenalizowana. Przejarane łby, chroniczne nieróbstwo, problemy psychiczne typu depresja i paranoje. Fakt zero szkód. Wiele lat paliłem i to nie jest do końca tak z tym brakiem szkodliwości
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Rozegranie byłoby dobre gdyby nie zabrakło precyzji no ale powinno być 3:1